Race Series - RS (Race Smoke)

Race Series - RS (Race Smoke)

Wskaźniki Pro G

Firma Pro G korzystając ze swojego doświadczenia stworzyła różne serie wskaźników samochodowych. Każda z nich charakteryzuje wysoka jakość wykonania, a podzespoły, z których korzystają pochodzą z Japonii, co zapewnia bardzo precyzyjną oraz stabilną pracę. Testy porównawcze z czołowymi producentami wskaźników dostępnych na rynku wykazały bardzo wysoką dokładność oraz kulturę pracy niespotykaną u konkurencji.

Jakość i dokładność to nie wszystko co ma do zaoferowania Pro G. Design zegarów opiera się o czytelność oraz materiały, z których są wykonane, dzięki czemu wskaźniki prezentują się elegancko w każdym samochodzie. Podświetlenie wskaźników dobierane jest pod kątem tych stosowanych przez producentów samochodów, przez co mogą one tworzyć spójną całość ze wskaźnikami seryjnie zamontowanymi w pojeździe.

Pro G Race Series

Seria prostych i czytelnych zegarów często wybierana do motosportu oraz przez fanów tuningu. Elektroniczne wskaźniki nie potrzebują do działania centralek i pracują niezależnie. Oferowane są w dwóch modelach:

RC (Race Clear) ? zegar z czarnym pierścieniem oraz przeźroczystym szkłem

RS (Race Smoke) ? zegar z aluminiowym pierścieniem oraz szkłem typu smoke

Każdy zegar dostępny jest w wersji 52 lub 60mm oraz w jednym z trzech dostępnych kolorów podświetlenia: białym, zielonym oraz bursztynowym (amber red). Istnieje również możliwość wyboru jednostek metrycznych lub imperialnych.