Innovate Motorsports Sonda AFR

Innovate Motorsports Sonda AFR

Innovate Motorsports Sonda AFR – co to za firma?

Innovate Motorsports to firma, która jest bardzo dobrze znana w kręgu osób, które wzbogacają swoje samochody o nowoczesne rozwiązania. Producent ten jest bowiem kojarzony głównie z poszerzaniem swojej oferty o nowinki i rozwiązania, którymi nie może się poszczycić konkurencja.

Na jakie rozwiązania Innovate Motorsports warto zwrócić uwagę?

Zegary i wskaźniki marki Innovate Motorsports Sonda AFR są dostępne w naszej ofercie w liczbie 26 produktów. Wśród nich znajduje się na przykład dwukanałowy wskaźnik AFR DLG-1 – jedyny w swoim rodzaju produkt, który znajduje zastosowanie w silnikach widlastych. Klienci, którzy oczekują dokładnych wskazań, będą zadowoleni z zestawu, który składa się z dwóch czujników przesyłających informacje do jednego wskaźnika.

Warto również wziąć pod uwagę nową serię wskaźników od Innovate Motorsports – MTX. Wskaźniki mieszanki paliwowej cechują się wysoką jakością, a także zaawansowaną technologią. Korzystają bowiem z zaawansowanej, cyfrowej technologii pomiaru, współpracując z sondami szerokopasmowymi.

MTX czy UEGO

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy wybrać wskaźnik z serii MTX, czy ten typu UEGO odpowiedź nasuwa się sama, tym bardziej, że technologia MTX zdobyła już uznanie i została opatentowana przez DorectDigital. To, co jeszcze wyróżnia te zegary to to, że są one wodoodporne, a w razie gdyby doszło do uszkodzenia przedniego panelu, bądź ramki, można te elementy bez problemu wymienić. Dodatkowym atutem jest to, że wskaźnik tego typu posiada dwa programowalne wyjścia analogowe, dzięki którym do urządzenia można podłączyć inny sprzęt, który umożliwia monitorowanie pracy silnika.

Nowa generacja MTX

Producent Innovate Motorsports poszedł o krok dalej i wprowadził na rynek odświeżoną wersję MTX, czyli MTX-L PLUS. Wskaźniki tego typu jest wyposażony w szybki kontroler sondy szerokopasmowej. Za jego pomocą można komfortowo sterować pracą sondy, optymalizując ją. Wysoka prędkość łącz sprawia, że dane jeszcze szybciej docierają do komputera, a wyższa częstotliwość czujników zapewnia błyskawiczny odczyt parametrów.

RPMotorsport odpowiedzią na pytanie, jak niedrogo i skutecznie tuningować auto?

Tuning samochodu może dawać jak najlepsze efekty, jeśli tylko dobierze się właściwe elementy i zamontuje się je w odpowiedni sposób. Najlepiej więc od razu kierować się do sklepu takiego jak sklep tuning, czyli RPMotorsport, który jest bardzo dobrze i wszechstronnie wyposażony, jeśli chodzi o części i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego tuningu. Proponujemy wyłącznie oryginalne elementy sprawdzonych i cenionych producentów. Nasi klienci mogą więc spodziewać się, że będziemy w stanie sprostać ich wysokim wymaganiom.

Nie oznacza to jednak, że kupując w naszym sklepie słono płacą za najwyższą jakość proponowanych części. Wręcz przeciwnie – oferujemy atrakcyjne rabaty, które obowiązują zawsze wtedy, gdy klient zdecyduje się zamówić od razu cztery felgi zamiast jednej sztuki. Kupując komplet warto pamiętać o tym, by przed realizacją zamówienia wpisać kod rabatowy "JRWHEELS", co uruchomi automatyczne naliczenie 5-procentowego upustu. Oprócz korzystnych rabatów, klienci mogą liczyć u nas na darmową wysyłkę zamówionego towaru, a także otrzymać miłą niespodziankę w postaci dołączonych pierścienie centrujących, zestawu śrub lub nakrętek, za które nie doliczymy ani grosza.

Innovate LC-2 Szerokopasmowa sonda AFR z modułem 3877
Dostępność? Wyślij e-mail.
Ewolucja najpopularniejszego na świecie samodzielnego cyfrowego kontrolera O2, Innovate Motorsports LC-2, opiera się na dziedzictwie LC-1, dodając prostotę i najnowocześniejszą technologię.
899,00 zł