Zegary | Wskaźniki

Zegary | Wskaźniki

Zegary i wskaźniki renomowanych producentów to idealna propozycja dla osób, które pasjonują się tuningiem. Proponowane akcesoria mogą znacząco zwiększyć komfort użytkowania pojazdu. Dzięki nim będziemy mieć o wiele większą kontrolę na samochodem. Oferujemy wyłącznie produkty oryginalne, które pochodzą z legalnej dystrybucji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom szeroki wybór, a także korzystne ceny. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zegary i wskaźniki, które zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. Spełniają one wszystkie aktualnie obowiązujące normy i standardy, tak więc ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne oraz bezproblemowe. Proponujemy takie marki, jak np. Pro G Engineering, czy też Innovate Motorsports. Są to kultowi producenci, którzy już od wielu lat cieszą się uznaniem wśród najlepszych ekspertów z branży motoryzacyjnej. Taki zakup usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. To inwestycja na długie lata. Posiadamy produkty kompatybilne z większością popularnych marek pojazdów m.in. Audi, BMW, Honda, Dodge, Mercedes, Volvo, Volkswagen, a także wiele innych.

Zegary marki Innovate Motorsports to połączenie wysokiej funkcjonalności oraz niskiej ceny. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele z serii cyfrowej. Są one dość uniwersalne, dzięki czemu łatwiej jest dopasować odpowiedni model. Szerokopasmowe wskaźniki zapewniają precyzyjny pomiar składu mieszanki. Oferowane produkty zawdzięczają swoją skuteczność innowacyjnym technologiom. Zostały one wyposażone w doskonałej jakości sondy pomiarowe, a także kontrolery sondy. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia błędu pomiarowego. Cyfrowe zegary są niezwykle czytelne, co podnosi wygodę eksploatacji. Łatwość odczytu to tylko jedna z wielu zalet oferowanych produktów. Zegary posiadają niezwykle modernistyczny oraz efektowny design, dzięki czemu prezentują się wręcz doskonale. Z pewnością zadowoli to osoby, które zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Wszystkie wskaźniki oraz zegary zostały wykonane z trwałych tworzyw, które dobrze znoszą warunki eksploatacji. To właśnie dzięki temu akcesoria pozostają w nienaruszonym stanie przez długie lata.

Oferowane przez nas wskaźniki posiadają standardowy rozmiar, dzięki czemu ich montaż staje się całkowicie bezproblemowy. Bez najmniejszego problemy wkomponujemy je w wnętrze kabiny samochodu. Dodatkowym atutem jest również podświetlenie, które pozytywnie wpływa na wygląd wizualny zegarów. Wskaźniki występują w wielu wariantach, co ułatwia dopasowanie odpowiedniego produktu. Podczas wyboru zwróćmy szczególną uwagę na rozmiar. Oferowane wskaźniki marki Innovate Motorsports można swobodnie podłączyć przy użyciu kabla analogowego. Współpracują one ze wszystkimi urządzeniami  typu 'Piggyback'. 

W naszej ofercie znajdują się także jednokanałowe mierniki tego producenta. Bazują one na szerokopasmowej sondzie. Do kompletu dołączana jest praktyczne skrzyneczka, gdzie można przechowywać miernik, a także wszystkie niezbędne akcesoria.

Proponujemy również najwyższej klasy wskaźniki Pro G Engineering, które z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie bezawaryjność, łatwy montaż, a także nowoczesny design. Są to produkty, który występują w wielu wariantach. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na średnicę tarczy (52 mm lub 60 mm). Ponadto możemy wybrać kolor podświetlenia (czerwony lub biały). Oferowane akcesoria marki Pro G Engineering są nie tylko uniwersalne, ale również wyjątkowo wytrzymałe. Nie musimy więc obawiać się o uszkodzenia, które mogłyby powstać podczas eksploatacji. Jest to zakup na wiele sezonów.

Solidne i atrakcyjne pod względem wizualnym wskaźniki Pro G Engineering służą do pomiaru ciśnienia oleju. Zostały one wykonane z komponentów, które spełniają wszystkie rygorystyczny normy. Wykonany pomiar jest niezwykle precyzyjny. Wszystko za sprawą niezawodnych sond pomiarowych, które odpowiadają za dokładność pomiaru. Niewątpliwym atutem proponowanych wskaźników jest szybki i łatwy montaż. Poradzą sobie z tym nawet osoby, które nie posiadają doświadczenia. Trzeba również podkreślić, że wskaźniki tej marki genialnie prezentują się w każdym samochodzie. Ich unikatowa stylistyka sprawi, że auto nabierze sportowego wyrazu. To prostu sposób na to, aby pojazd zyskał wyjątkowego wyrazu. Możemy go w stu procentach dopasować do własnych upodobań.

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie produkty cenionych producentów, które wykorzystywane są nie tylko przez amatorów modyfikacji motoryzacyjnych, ale również profesjonalistów. Opinie użytkowników potwierdzają, że są to akcesoria godne zainteresowania. Warto wspomnieć, że zegary Pro G Engineering posiadają szybę antyrefleksyjną, dzięki czemu odczytanie wskazania będzie bezproblemowe w każdej sytuacji. Ponadto nie musimy obawiać się odbijania światła, co mogłoby być przyczyną dyskomfortu. Przewody służące do podłączenia czujników są odporne na wodę, a także ekstremalnie wysokie temperatury.