Wzmacniacz 4 kanałowy Alpine R-A60F

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Wzmacniacz 4 kanałowy Alpine R-A60F

Samochodowy wzmacniacz mocy Alpine R-A60F 4/3/2

Nowe wzmacniacze Alpine serii R zapewniają dokładne obrazowanie i niezawodną moc. Używaj ich razem z głośnikami i wzmacniaczami serii R dla głośnej i dobrej zabawy.

1 599,00 zł
Brutto Realizacja 2-4 dni
 Zapytaj o dostępność
Wzmacniacz 4 kanałowy Alpine R-A60F 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1
  • Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
  • Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost. Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Opis

ZGODNOŚĆ Z AUDIO HI-RESOLUTION

Wzmacniacze Alpine serii R wykorzystują zaawansowaną platformę wzmacniacza Alpine, która wykorzystuje klasyczny obwód wzmacniacza klasy D i dodaje podwójne pętle sprzężenia zwrotnego po filtrze dla niezrównanej dokładności i kontroli. Technologia ta, pierwotnie wprowadzona na rynek w najlepszych wzmacniaczach serii X, zapewnia wydajną moc przy zwiększonym zakresie dynamiki, co pozwala aby wzmacniacze serii R były zgodne z Hi-Resolution Audio.

WŁAŚCIWY ETAP DŹWIĘKU

Nowa technologia minimalizuje słyszalne niedoskonałości, takie jak nadmierne przesunięcie fazowe i zakłócenia wewnętrzne, które mogą pogorszyć jakość dźwięku. Z niesamowicie niskim przesunięciem fazowym o 46 °, 4-kanałowy wzmacniacz Alpine R-A60F zapewnia dokładne obrazowanie w porównaniu do znacznie ponad 100 ° przesunięcia fazowego w konkurencyjnym modelu wzmacniacza. Ta doskonała krzywa fazowa zapewnia odpowiednią scenę dźwiękową wśród artystów i instrumentów.

ZMODYFIKOWANY DLA MUZYKI KTÓRĄ LUBISZ

Wzmacniacze serii R są dostrojone do odpowiedniej sceny dźwiękowej, aby Twoja muzyka brzmiała jeszcze lepiej, bez względu na preferowany gatunek. Jak hip hop? Te wzmacniacze dostarczają mocnych dźwięków z niskim rozszerzeniem. Wolisz rock? Wzmacniacze serii R sprawią, że poczujesz moc i energię perkusji, wzlotów i upadków.

ZBUDOWANY SYSTEM NASTĘPNEGO POZIOMU

Wzmacniacze serii R mają wbudowany filtr pasmowo-przepustowy, który umożliwia zaprojektowanie aktywnego zestawu głośników bez osobnego procesora. Popraw jakość dźwięku głośników komponentowych, wyrzucając swoją pasywną sieć. Unikaj dodawania przesunięć fazowych i strat mocy przez indywidualne zasilanie każdego komponentu i przypisywanie własnych pasm częstotliwości dla niesamowitego dźwięku, którego szukasz.

NAJLEPIEJ GRAJĄCY W OKOLICY!

Linia głośników i subwooferów „SERII R” charakteryzuje się jakością dźwięku, którą można usłyszeć z dala od bloku, a nowo dodane wzmacniacze serii R nie są wyjątkiem. Oprócz najlepszej w swojej klasie wydajności wzmacniacze te są dostrojone, aby podkreślić charakterystykę głośników i subwooferów z serii R, zapewniając legendarne wrażenia z serii R.

Specyfikacja:

  • Obwód wzmacniacza klasy D firmy Alpine z podwójnymi pętlami sprzężenia zwrotnego po filtrze
  • CTA-2006-B Moc znamionowa: 100 W RMS x 4 (4 Ohm, 14,4 V ≤ 1% THD + N); 150 W RMS x 4 (2 Ohm, 14,4 V ≤ 1% THD + N)
  • Mostkowane: 300 W x 2 (4 Ohm, 14,4 V, ≤ 1% THD + N)
  • Stosunek S / N:> 85 dB (ref: 1 W na 4 omy), 106 dB (przy mocy znamionowej)
  •  THD + N ≤ 0,03% (ref: 1 W na 4 omy)
  • Częstotliwość: 10Hz - 45kHz (+/- 3dB)
  • Współczynnik tłumienia> 500

Opis

R-A60F
Nowy produkt
Opis
Rodzaj wzmacniacza
Wzmacniacz 4 kanałowy

Zobacz także