Urządzenie pomiarowe Dragy 0-100 1/4mili GPS
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Wyprzedaż!

Urządzenie pomiarowe Dragy 0-100 1/4mili GPS

Urządzenie pomiarowe Dragy to Performance box. Monitoruj swoją prędkość 0–60 km / h, 60-130 km / h, 100-200 km / h, 1/4 mili, 1/2 mili i wiele więcej! Alternatywa dla Racelogic.

749,00 zł Brutto

608,94 zł Netto

Dostawa nie wliczona

Wyświetl historyczną cenę produktu

Dostępność? Wyślij e-mail.
check Dostępne

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Raty 0% od Payu

Opis

Urządzenie pomiarowe Dragy 0-100 1/4 mili GPS wykorzystywane jest do pomiarów osiągów samochodu. Jest to model, który pochodzi od znanego i cenionego producenta. Podwyższona funkcjonalność usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Należy podkreślić, że proponowany rejestrator jazdy bazuje na innowacyjnych technologiach. To właśnie dzięki temu wyróżnia się on wysoką skutecznością, a jednocześnie niezawodnością. Jest on rekomendowany w szczególności dla miłośników motosportów, ale nie tylko.

Pobieranie danych z GPS

Opisywane urządzenie wymaga instalacji aplikacji mobilnej, która gwarantuje wysoki komfort i swobodę użytkowania. Bez trudu można znaleźć niezbędne funkcje. Prezentowany rejestrator dokonuje pomiaru przyspieszenia (0-100 km/h, 100-200 km/h, 0-200 km/h) oraz hamowania (100-0 km/h, 200-0 km/h i wiele więcej). Obsługuje on czasy na 1/4 i 1/2 mili. Należy zaznaczyć, że opisywany model pobiera dane z GPS. Połączenie z telefonem możliwe jest dzięki technologii Bluetooth. To dzięki niej możemy połączyć urządzenie pomiarowe z urządzeniem mobilnym.

Prosty montaż

W zestawie znajdują się dwie podkładki z taśmą klejącą, dzięki czemu montaż rejestratora w aucie nie stanowi najmniejszego problemu. Nie trzeba inwestować w żadne dodatkowe akcesoria, np. uchwyty. Ponadto istnieje możliwość rejestrowania wideo za pomocą kamery telefonu (funkcja Dragy Video). Aplikacja umożliwia nałożenia prędkościomierza. Warto wspomnieć, że jest ona całkowicie darmowa. Można znaleźć ją zarówno w sklepie Apple Store, jak i Google Play. Nie ma więc znaczenia, czy posiadamy smartfon z systemem iOS, czy Android. Aplikacja nie może być jednak zainstalowana na urządzeniu z systemem Windows Phone, co dla niektórych może być utrudnieniem.

Długotrwałe działanie

Urządzenie pomiarowe Dragy posiada wbudowaną baterię, którą należy systematycznie ładować. Oczywiście do zestawu został dołączony kabel USB, a więc nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Bateria cechuje się wysoką pojemnością oraz żywotnością, a więc proponowany rejestrator jazdy niezawodnie posłuży przez długi czas. Po pełnym naładowaniu urządzenie może pracować nawet 10 godzin bez przerwy, co jest znakomitym wynikiem. Należy wspomnieć, że opisywany sprzęt stanowi tańszą, ale równie dobrą alternatywę dla kultowych rejestratorów jazdy. To prawdziwa gratka dla tych, którzy nie lubią przepłacać, a jednocześnie nie chcą rezygnować z jakości.

Udostępnianie wyników

Urządzenie pomiarowe Dragy umożliwia udostępnianie wyników w sieci, dzięki czemu pochwalimy się naszymi osiągami. Możemy konkurować z najlepszymi kierowcami, którzy również dołączyli do społeczności Dragy. Na uwagę zasługuje fakt, że omawiany model posiada kompaktowe rozmiary. Jego użytkowanie nie będzie uciążliwe i problematyczne. Plusem jest również mocna obudowa, która nie jest podatna na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Została ona wykonana z certyfikowanych tworzyw. Istotne jest jednak to, aby nieużywany sprzęt przechowywać w odpowiednich warunkach np. w schowku samochodowym. Zmniejszy to ryzyko przedwczesnego uszkodzenia rejestratora.

Funkcje:

Zmierz przyspieszenie (0-100kmh, 100-200kmh, 1/4 mile i więcej). 

Pomiar czasu hamowania (100-0kmh, 200-0kmh i wiele więcej) 

Czas okrążenia (dostępny wkrótce) 

Pomiar siły G 

Lista wyników posortowana według producenta 

Dragy 

Przeciągnij i upuść obraz wideo 

Profil (garaż, zdjęcie profilu i wiele innych)

Zawartość pudełka:

Dragy Performance Box 

Kabel ładujący USB 

2x  taśma samoprzylepna 3M 

Instrukcja w języku angielskim

Dane techniczne:

Wymagane urządzenie z systemem iOS (8.0) lub Android (4.4) 

System jednostek metrycznych (km / h) obsługiwany 

Rodzaj połączenia: Bluetooth 4.0 

Obsługuje GPS i GLONASS. 

Żywotność baterii: do 10 godzin. 

Wymiary: 30 x 80 x 15 mm 

Z tablicami wyników, raportami wydajności i transmisjami na żywo.

Dragy oferuje wiele sposobów porównywania wydajności ze wszystkimi przyjaciółmi i wrogami. Chwalenie się prawami jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Dragy performance box

Dragy Video

Zapisuj swoje wyścigi w czasie rzeczywistym za pomocą raportów o osiągach i prędkości pokazywanych bezpośrednio na telefonie.

dragy performance box

2 sekundy

Dragy łączy się z pierwszym GPS w ciągu 2 sekund od włączenia. 

0,01 sekundy wierności. Nigdy nie przegapisz ani jednej chwili.

Żywotność baterii 10 godzin.

dragy performance box

Opis
Dragy
B077KKPMTB
Nowy
642735680524
Zobacz także