Urządzenia pomiarowe

Urządzenia pomiarowe

Nasz sklep tuning posiada w swojej ofercie niezawodne, a jednocześnie wytrzymałe urządzenia pomiarowe. Proponujemy wyłącznie produkty znanych i cenionych marek, które posiadają doskonałe opinie użytkowników. Zapewniamy wysoką różnorodność asortymentu, tak aby każdy mógł znaleźć opcję odpowiednią dla siebie. Warto podkreślić, że starannie selekcjonujemy ofertę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Masz problem z wyborem najlepszego sprzętu pomiarowego? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą drogą mailową lub telefoniczną. Konsultant udzieli szczegółowych informacji na temat oferty, a także odpowie na zadane pytania.

Podstawą działania oferowanych urządzeń jest pomiar prędkości GPS. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy interesują się sportami wyczynowymi. Dobrej jakości urządzenie pomiarowe umożliwia także rejestrowanie osiągów na torach wyczynowych. Monitoruje ono również przeciążenia pojazdu. Pomiar przyspieszenia oraz innych parametrów jest wyjątkowo precyzyjny, a więc nie trzeba obawiać się zaistnienia błędów oraz nieprawidłowości. Wysoka dokładność prezentowanych sprzętów, to tylko jedna z wielu zalet. Zarejestrowane dane mogą zostać wyeksportowane do innego urządzenia (np. komputera) w celu poddania ich dalszej analizie. W zdecydowanej większości przypadków do produktu dołączony jest uchwyt oraz inne niezbędne akcesoria, a więc nie ma konieczności ich zakupu "na własną rękę". Niewygórowane ceny to kolejny atut.

-50,00 zł
Urządzenie pomiarowe Dragy 0-100 1/4mili GPS
Dostępne
Urządzenie pomiarowe Dragy to Performance box. Monitoruj swoją prędkość 0–60 km / h, 60-130 km / h, 100-200 km / h, 1/4 mili, 1/2 mili i wiele więcej! Alternatywa dla Racelogic.
679,00 zł
729,00 zł
Performance Box 01 - urządzenie pomiarowe
Ostatnie sztuki w magazynie
Rewolucyjne urządzenie, którym bez wątpienia jest PerformanceBox firmy Racelogic jest prostszą wersją zaawansowanego urządzenia DriftBox opartym na technologii GPS miernik osiągów. Urządzenie jest w stanie mierzyć prędkość pojazdu, przeciążenia oraz rejestruje czasy osiągane na torach wyścigowych.
2 199,00 zł