Turbosmart BLOW OFF Pro Port GenV 54mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Nowy produkt

Turbosmart BLOW OFF Pro Port GenV 54mm

790,00 zł Brutto

642,28 zł Netto

Dostępność? Wyślij e-mail.
check Dostępność? Wyślij e-mail.

Opis

ProPort firmy Turbosmart to całkowicie nowy zawór upustowy 54 mm (2,13 cala) o niewielkich rozmiarach i ogromnym przepływie. ProPort przepływa 420 cfm, co wystarcza na 3500 KM i jest w swojej własnej lidze o 30 mm (1,2 cala) niższy niż PowerPort, a jednocześnie przepływa o ponad 25% więcej niż wiodący na rynku 50 mm Raceport. Funkcje obejmują naszą unikalną konstrukcję kołnierza blokującego, nowy unikalny profil odpowietrznika, opcję nasadki czujnika i opcje sprężyn dla wszystkich zastosowań z turbodoładowaniem

ProPort był wynikiem ponad 25 lat doświadczenia w produkcji zaworów wydmuchowych i 12 miesięcy wewnętrznego rozwoju. Projekt jest oparty na CFD i zweryfikowany w warunkach rzeczywistych pod kątem maksymalnego możliwego przepływu w oparciu o wymagania rynku tuningu i sportów motorowych. Zawór sterowany membraną Milspec jest bardzo responsywny podczas korzystania z naszego systemu Boost-Balance, co oznacza, że ​​im więcej doładujesz, tym lepiej uszczelnia!

Dostępny z wbudowanym czujnikiem położenia jako opcją, wykorzystujemy bezdotykowy czujnik z efektem Halla do położenia zaworu, co oznacza brak otworów przelotowych w nakrętce, co zapewnia brak ryzyka przecieków. Dane, które może dostarczyć zarówno profesjonalnym, jak i doświadczonym zespołom, są nieocenione, gdy liczy się każde podanie i każda minuta na torze!

System Quick Release V-Band jest jakości, jakiej można oczekiwać od Turbosmart, ponieważ nasz profil nasadki GenV jest łatwo rozpoznawalny i zawiera 2 porty referencyjne 1/8NPT na nasadce, które można obracać, aby uprościć przebiegi węży referencyjnych w złożonym silniku.

 

Cechy:

-2 porty referencyjne 1/8"" NPT

-Membrana Mil SPec

-Anodowany aluminiowy korpus i zawór z serii 6000

-V-Band

-Unikalny projekt kołnierza blokującego

-Czujnik położenia zaworu

    Opis
    TS-0208-1111
    chat Komentarze (0)