Katalizatory EURO 4 Magnaflow

Katalizatory EURO 4 Magnaflow

Katalizatory HM Euro 4 Magnaflow przystosowane są zarówno do silników benzynowych, jak i diesla. Są to produkty o podwyższonej jakości, które powstały w zgodzie z rygorystycznymi standardami. Za unikatową konstrukcję proponowanych elementów odpowiadają światowej klasy konstruktorzy. To właśnie dzięki nim mamy do dyspozycji doskonałej jakości katalizatory, które cechują się opływowym kształtem oraz kompaktowym rozmiarem. Wszystko to sprawia, że ich montaż jest wyjątkowo szybki i bezproblemowy. Na powierzchni katalizatorów HM Euro 4 marki Magnaflow nie znajdziemy spawów, czy też innych zadziorów. Znacząco zwiększa to swobodę montażu - wszystko zależy od modelu naszego samochodu. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie część odpowiednia do swojego pojazdu. Katalizatory HM Euro 4 Magnaflow występują w wielu rozmaitych wariantach. Dostępne są modele okrągłe, a także owalne. Szczególną uwagę należy również zwrócić na sposób montowania rur (centralnie lub poprzecznie). Modele uniwersalne nie są dedykowane konkretnym modelom pojazdów, tak więc podczas wyboru musi kierować się przede wszystkim parametrami technicznymi. Z tym zadaniem poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby.

Katalizatory HM Euro 4 Magnaflow spełniają normę emisji spalin Euro 4, tak więc są one odpowiednie dla pojazdów wyprodukowanych w latach 2004-2009. To właśnie dzięki nim samochód nie będzie emitować do otoczenia niedopuszczalnej ilości szkodliwych związków. Katalizator ma duży wpływ na pracę układu wydechowego. W przypadku jego awarii znacząco pogarsza się działanie wielu innych podzespołów. Uszkodzenie katalizatora jest odczuwalne podczas jazdy, tak więc zdiagnozowanie usterki nie powinno sprawić trudności. Przede wszystkim pojawia się charakterystyczne stukanie oraz dzwonienie. Na desce rozdzielczej może zaświecić się kontrolka, jednak należy mieć świadomość, że może ona świadczyć również o innych usterkach samochodu. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Ważne jest to, aby natychmiast po odnotowaniu objawów świadczących o uszkodzeniu katalizatora, wymienić zużytą część na nową. W ten sposób nie skrócimy żywotności układu wydechowego. Katalizatory HM Euro 4 Magnaflow zapewniają prostą wymianę uszkodzonych elementów. Na ich powierzchni nie znajdziemy strzałek kierunkowych. Oba wkłady są takie same, tak więc nie ma znaczenie, w którą stronę zostanie zamontowana część.

Solidne katalizatory HM Euro 4 marki Magnaflow to inwestycja na długie lata. Do ich produkcji stosuje się stal kwasoodporną. Jest to tworzywo o ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia. Przetrwa zmienne temperatury, wilgoć, czy też uszkodzenia mechaniczne. Należy pamiętać o tym, że katalizator jest elementem, który może ulec uszkodzeniu w najmniej spodziewanym momencie. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby materiał, z którego jest on wykonany pozostał niewzruszony na ekstremalne warunki użytkowania. Katalizatory HM Euro 4 Magnaflow są dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie niezawodność i trwałość.