Układ paliwowy

Układ paliwowy

Układ paliwowy warunkuje efektywną pracę pojazdu. Jego awaria może nie tylko unieruchomić auto, ale również spowodować awarię współpracujących części. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokojakościowe części wchodzące w skład układu hamulcowego. Proponujemy m.in. listwy paliwa, regulatory ciśnienia, sportowe pompy paliwa (dedykowane), sportowe pompy paliwa (uniwersalne), zbiorniki paliwa, a także wiele więcej. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały starannie wyselekcjonowane. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Proponujemy wyłącznie renomowane marki. Części do układu hamulcowego znajdujące się w naszej ofercie są kompatybilne z większością popularnych marek pojazdów m.in. Audi, Alfa Romeo, Citroen, Chevrolet, Honda, Volkswagen, Mercedes, BMW, a także wiele innych. Na uwagę zasługuje fakt, że są to elementy oryginalne, które pochodzą wprost od producentów. Współpracujemy wyłącznie z sprawdzonymi dostawcami. Zapewniamy również okazyjne ceny zakupu. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Układ paliwowy składa się z wielu podzespołów, a każdy z nich pełni bardzo ważną rolę. Z biegiem czasu może dojść do naturalnego wyeksploatowania elementów. Wpływ na to ma oczywiście jakość komponentów, a także intensywność użytkowania pojazdu. Oczywistym jest, że samochody wykorzystywane do celów sportowych potrzebują elementów o podwyższonej trwałości, które przetrwają specyficzne warunki pracy. Na stan układu paliwowego ma wpływ wiele rozmaitych czynników. Trzeba wspomnieć o jakości stosowanego paliwa. Niskiej jakości paliwo znacząco obniża trwałość elementów układu. W przypadku zwykłego zabrudzenia pomocne może okazać się czyszczenie listwy paliwowej, czy też wtryskiwaczy. Niestety w większości przypadków dochodzi do uszkodzenia komponentów, które wymagają natychmiastowej wymiany. Należy także dodać, że wewnętrzne ściany zbiornika paliwa korodują. Jest to proces związany z eksploatacją pojazdu. Ponadto na elementach układu paliwowego gromadzą się osady, które mogą uszkodzić pompę paliwową, czy też filtry. Główną przyczyną korozji jest obecność wody. Właśnie dlatego wielu specjalistów poleca różnego typu dodatki paliwowe, które mają przedłużyć żywotność całego układu. To dzięki nim zmniejsza się ilość wody.

Proponowane przez nas części wchodzące w skład układu paliwowego zapewniają spokojną i długotrwałą eksploatację. Posiadamy listwy paliwowe Turbo Works, które znakomicie sprawdzają się w przypadku tuningowanych pojazdów. Są one dedykowane zmodyfikowanym silnikom, które wykazują wyższe zapotrzebowanie na paliwo. Zwykle sięgają po nie osoby, które zamontowały większe wtryskiwacze, niż fabryczne. Takie listwy paliwowe ułatwiają dalsze modyfikacje pojazdu. Dzięki nim szybko i bezproblemowo możemy zainstalować NO2, czy też regulator ciśnienia. Są to produkty wykonane z tworzyw, które spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy.

Oferujemy również regulatory ciśnienia paliwa, które pochodzą od takich producentów, jak m.in. D1 Spec Motor Racing Sport, Deatsch Werks Fuel System, Turbo Works. Są to produkty niezwykle wydajne oraz precyzyjne. Posiadamy zarówno modele dedykowane konkretnym marką, jak i uniwersalne. Wskazania regulatorów są wyjątkowo dokładne, więc nie musimy obawiać się błędów pomiarowych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także pompy paliwa - zarówno dedykowane (przeznaczone do konkretnych modeli), jak i uniwersalne. Oferujemy produkty kultowej marki Deatsch Werks, która już od wielu lat cieszy się uznaniem wśród miłośników motosportu. Pompy paliwa możemy bez trudu dopasować do posiadanego pojazdu. Charakteryzują się one podwyższoną wytrzymałością oraz wydajnością. Ich efektywna praca przekłada się na komfort i swobodę eksploatacji auta. Gwarantują one równomierny i stabilny dopływ paliwa. Jest to szczególnie istotne w przypadku samochodów tuningowanych, które wymagają niezakłóconego dopływu dużej ilości paliwa. W naszej ofercie znajdują się modele współpracujące z etanolem. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo ciche. Stanowi to niewątpliwą zaletę. W zestawach znajdują się wszystkie elementy, które są niezbędne do montażu. Nie musimy więc posiadać własnych akcesoriów.

W naszym asortymencie znajdują się także zbiorniki paliwa Turbo Works. Występują one w wielu wariantach, a także pojemnościach. Są one wykonana z wysokogatunkowych tworzyw, które odznaczają się wysoką odpornością na korozję, czy też negatywne oddziaływanie pozostałych czynników. Standardowe modele nie posiadają czujników. Modele o jakości premium posiadają specjalistyczny czujnik, który dokonuje pomiaru poziomu paliwa. Aluminiowe zbiorniki paliwa to inwestycja na długie lata. Korzystnie niska cena zachęca do dokonania zakupu. Podczas wyboru odpowiedniej części zwróćmy uwagę na wymiary oraz pojemność zbiornika. Są to produkty uniwersalne, co znacząco przyspiesza prawidłowe dopasowanie części do posiadanego samochodu.

Bezszczotkowa pompa paliwa Aeromotive 3.5
Dostępność? Wyślij e-mail.
Bezszczotkowe pompy paliwa Aeromotive Fuel Systems TVS. Dzięki analogowemu wyjściu DC 0-5V istnieje możliwość ręcznej regulacji pracy pompy. Pozwala to zmniejszyć zużycie prądu w momencie niskiego zapotrzebowania na paliwo i tym samym obniżyć temperaturę układu paliwowego.
Bezszczotkowa pompa paliwa Aeromotive 5.0
Dostępność? Wyślij e-mail.
Bezszczotkowe pompy paliwa Aeromotive Fuel Systems TVS. Dzięki analogowemu wyjściu DC 0-5V istnieje możliwość ręcznej regulacji pracy pompy. Pozwala to zmniejszyć zużycie prądu w momencie niskiego zapotrzebowania na paliwo i tym samym obniżyć temperaturę układu paliwowego.