Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

Części znajdujące się w układzie hamulcowym są szczególnie narażone na wyeksploatowanie, czy też uszkodzenie. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które pochodzą od renomowanych i cenionych producentów. Starannie dobieramy części, które znajdują się w naszym asortymencie. Priorytetem jest dla nas to, aby zapewnić naszym klientom wyłącznie produkty o podwyższonej wytrzymałości, które przetrwają w niezawodnym stanie przez wiele sezonów. Oferujemy wyłącznie oryginalne części układu hamulcowego. Pochodzą one od zweryfikowanych dostawców, z którymi współpracujemy długie lata. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór produktów, ale również korzystne ceny. Można u nas znaleźć m.in. klocki hamulcowe, czy też przewody hamulcowe.

Sprawny i niezawodny układ hamulcowy jest podstawą bezpiecznej jazdy. To właśnie dzięki niemu możemy zatrzymać pojazd w pożądanym położeniu. Awaria układu hamulcowego może być niezwykle groźna. To ogromne zagrożenie nie tylko dla osób znajdujących się w pojeździe, ale również pozostałych uczestników ruchu drogowego. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby regularnie przeprowadzać przegląd techniczny posiadanego pojazdu. Ponadto powinniśmy obserwować jego pracę, tak aby zdiagnozować wszelkie nieprawidłowości w odpowiednim momencie. Zwiększy to szansę na szybką naprawę auta. W ten sposób możemy również uniknąć poważnej awarii, która mogłaby zagrażać naszemu życiu lub zdrowiu. Trzeba także podkreślić, że im szybciej wykryty problem, tym lepiej. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że naprawa nie będzie zbyt kosztowna i czasochłonna. Należy również pamiętać o częściach eksploatacyjnych, które prędzej, czy później trzeba wymienić. Jest to zupełnie normalne zjawisko - częstotliwość wymiany takich elementów zależy przede wszystkim od ich żywotności, a także częstotliwości użytkowania pojazdu. Im częściej jeździmy, tym szybciej zużywają się pewne komponenty. Dla własnego komfortu oraz swobody powinniśmy wybierać wyłącznie produkty o podwyższonej wytrzymałości, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy.

Proponowane przez nas produkty wchodzące w skład układu hamulcowego cieszą się pozytywną opinią wśród najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane marki to liderzy z branży motoryzacyjnej. Części pochodzące od tych producentów mogą być montowane zarówno w standardowych pojazdach, jak i tuningowanych. W naszym asortymencie znajdują się produkty kompatybilne z wszystkimi popularnymi markami pojazdów m.in. Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dodge, Jaguar, Jeep, Mazda, Mercedes, Volkswagen, a także wiele innych.

Szczególną popularnością cieszą się klocki hamulcowe Hawk Performance. Jest to marka, która od kilkunastu lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży motosportów. Klocki tego producenta to szczególnie dobry wybór w przypadku sportowych samochodów, które potrzebują wyjątkowej sprawności i wydajności. Warto podkreślić, że klocki hamulcowe Hawk sprawdzają si zarówno podczas amatorskich, jak i zawodowych wyścigach samochodowych. Oczywiście są one przystosowane również do jazdy miejskiej. Nie musimy więc obawiać się, że komfort jazdy po mieście spadnie. Zapewniają one maksymalną moc hamowania. Wielką zaletą jest to, że nie generują one przy tym nadmiaru pyłu. Klocki hamulcowe tej marki cechują się wysoką efektywnością i niską awaryjnością. Działają one w taki sposób, aby nie uszkodzić współpracujących elementów. Nie musimy więc obawiać się krzywienia tarcz hamulcowych. Sporym plusem proponowanych produktów jest również cicha praca. Nie można również nie wspomnieć o tym, że proponowane klocki hamulcowe dostępne są w bardzo ekonomicznej cenie. Niemal każdy może pozwolić sobie na zakup produktów o jakości premium.

W naszym bogatym asortymencie znajdują się także przewody hamulcowe w stalowym oplocie marki HEL. Są one połączenie wysokiej żywotności oraz korzystnej ceny. Występują one w wielu wariantach, co ułatwia dopasowanie przewodu do posiadanego samochodu. Niezawodnie łączą one pompę hamulcową oraz zacisk. Swoją jakością znacząco przewyższają modele gumowe. Przewody hamulcowe w stalowym oplocie nie zwiększają swojej objętości pod wpływem ciśnienie. Stanowi to niewątpliwy atut, szczególnie jeśli pojazd wykorzystywany jest w sportach motoryzacyjnych. Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Podczas wyboru odpowiedniego przewodu zwróćmy szczególną uwagę na długość, końcówkę, czy też rodzaj mocowania. Dla wygody naszych klientów podzieliliśmy dostępne produkty na kategorie. Warto podkreślić, że przewody HEL objęte są dożywotnią gwarancją producencką. Jest to najlepszym potwierdzeniem tego, że są to elementy wykonane z certyfikowanych tworzyw. Każdy, nawet najmniejszy detal został precyzyjnie wykończony. Wszystko po to, aby osiągnąć najwyższy poziom trwałości oraz odporności na uszkodzenia. Posiadając takie przewody możemy lepiej dozować siłę hamowania. W zestawach znajduje się taka ilość przewodów, która zastępuje fabryczne elementy gumowe.