Subwoofer Alpine SWR-1542D 15 cali
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Subwoofer Alpine SWR-1542D 15 cali

Subwoofery Alpine typu R wykonano z dobranych materiałów i najwyższej jakości podzespołów z myślą o precyzji i sprawności. Są one zabezpieczone przez układ kontroli temperatury, odznaczają się dużą mocą i wyrazistymi basami, czego inne głośniki mogą im tylko pozazdrościć.

1 299,00 zł (brutto) 1 056,10 zł (netto)
Brutto Zapytaj o dostępność
new_releases Zapytaj o termin dostawy

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis

Subwoofery typu R wykonano z dobranych materiałów i najwyższej jakości podzespołów z myślą o precyzji i sprawności. Są one zabezpieczone przez układ kontroli temperatury, odznaczają się dużą mocą i wyrazistymi basami, czego inne głośniki mogą im tylko pozazdrościć.

Technologia HAMR

Technologia HAMR należy do grupy najnowszych i najbardziej wyrafinowanych systemów budowy głośników Alpine, która umożliwiła osiągnięcie ponadprzeciętnej mocy, silnych basów, niższej temperatury pracy i zadziwiającej skuteczności. Dzięki najwyższej jakości dobranym materiałom i opatentowanej konstrukcji subwoofery te zachwycają swoją nadzwyczajną mocą, erwszorzędną jakością dźwięku i dużą trwałością użytkową.

Zawieszenie Multi Roll o dużym skoku (opatentowane) High Amplitude Multi Roll Surround" />W wielu konstrukcjach rezygnuje się z części membrany na korzyść szerokiego zawieszenia lub też z jakości dźwięku na korzyść wysokiego zawieszenia. Nasze zawieszenia Multi-Roll o dużym skoku nie wymagają takich kompromisów, a mimo to zapewniają pierwszorzędną liniowość. W ten sposób spełniono obydwa wymagania, jak większa powierzchnia membrany dla wyższego poziomu ciśnienia akustycznego i większy liniowy skok dla doskonałej jakości dźwięku.

Membrana z masy celulozowej wzmocniona kevlarem Masa celulozowa wzmocniona kevlarem umożliwia wykonanie bardzo lekkiej, parabolicznej membrany, która zachowuje swój kształt nawet przy energicznych ruchach. Ponieważ membrana ta jest znacznie stabilniejsza i zapewnia krótki czas reakcji, uzyskano wyjątkowo precyzyjne odtwarzanie dźwięku i basy, które zadziwiają swoją dynamiką.

Ukryte zaciski wtykowe By zapewnić szybki, prosty i czysty montaż, wszystkie kable subwoofera typu R umieszczono z jednej strony. Zworki umożliwiają połączenie równoległe lub szeregowe. Zaciski wtykowe nadają się także do kabli głośnikowych o dużym przekroju. Całkowicie nowa onstrukcja typu R Po gruntownej przebudowie subwoofery typu R w porównaniu z modelam i sprzed roku odznaczają się ni mniej ni więcej tylko o 40 % większą mocą. Ponadto zastosowano w nich technologię i konstrukcję z górnej półki serii typu X, co znakomicie wpłynęło na jakość dźwięku.

Technika chłodzenia HAMR

Chłodzenie w konstrukcji subwooferów stanowi poważne wyzwanie, ponieważ przegrzanie cewki drgającej prowadzi do uszkodzenia głośnika niskotonowego. Subwoofery typu R wykorzystują wiele opatentowanych sposobów chłodzenia. Wciągane chłodne, świeże powietrze wchodzi w kontakt ze wszystkimi przewodzącymi ciepło elementami, zapewniając ich doskonałe chłodzenie. Przepływ powietrza chłodzącego W konstrukcji tej zastosowano wiele różnych sposobów chłodzenia, z których niektóre opatentowano. Wszystko to w celu zapewnienia jak najlepszej wentylacji grzejących się elementów. Na rysunku pokazano, jak jest wypychane gorące i wciągane chłodne powietrze. System chłodzenia Oprócz innowacyjnej techniki chłodzenia w subwooferach typu R zastosowano specjalne materiały dla redukcji ilości wydzielającego się ciepła (np. odporna na wysokie temperatury czterowarstwowa cewka drgająca z mosiądzu i wytrzymały korpus BSP). Na rysunku pokazano, dokąd jest odprowadzane ciepło dla zapewnienia jak najlepszego chłodzenia.

Właściwości

 • Moc muzyczna: 2000 W
 • Moc sinusoidalna: 750 W
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz - 400Hz
 • 1-1/4" zawieszenie z Santoprenu? o dużym skoku
 • Kopułka z masy celulozowej wzmocniona kevlarem
 • Podwójne, progresywne zawieszenie dolne z Nomexu?
 • Konstrukcja zawieszenia dolnego z wplecionymi przewodami głośnikowymi
 • Specjalnie wykonany kosz z aluminiowego odlewu ciśnieniowego ze zintegrowanym radiatorem płytowym
 • Bardzo długi, rozszerzony z dwóch stron kanał wentylacyjny
 • Bardzo wytrzymały mosiężny korpus cewki drgającej
 • Bardzo wytrzymałe zaciski wtykowe 10 mm2
 • Obwód magnetyczny zoptymalizowany komputerowo
 • Opracowano i wykonano w USA

 

Opis
SWR-1522D
Nowy produkt
4958043515745
Średnica subwoofera
15"
chat Komentarze (0)