legend
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Alpine Subwoofer SWR-1522D 15 cali

Subwoofery typu R wykonano z dobranych materiałów i najwyższej jakości podzespołów z myślą o precyzji i sprawności. Są one zabezpieczone przez układ kontroli temperatury, odznaczają się dużą mocą i wyrazistymi basami, czego inne głośniki mogą im tylko pozazdrościć.

1 299,00 zł (brutto) 1 056,10 zł (netto)
Brutto Zapytaj o dostępność
new_releases Zapytaj o termin dostawy

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis

Gwarancja:

Produkt posiada dwuletnią gwarancję dystrybutora (Po przeslaniu karty gwarancyjnej i jej zarejestrowaniu w sysytemie, informacja dostępna na odwrocie karty gwarancyjnej)


Zdjęcie poglądowe. Jesteśmy dealerem produktów firmy Alpine w Polsce (?AUTHIORIZED INTERNET DEALER ALPINE?). Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie.
Możliwości montażu i instalacji zakupionego sprzętu, a także uzyskania wsparcia technicznego przez telefon lub drogą elektroniczną.

 

Właściwości

 • Moc muzyczna: 2000 W
 • Moc sinusoidalna: 750 W
 • Pasmo przenoszenia: 18HZ-400Hz
 • 1-1/4" zawieszenie z Santoprenu? o dużym skoku
 • Kopułka z masy celulozowej wzmocniona kevlarem
 • Podwójne, progresywne zawieszenie dolne z Nomexu?
 • Konstrukcja zawieszenia dolnego z wplecionymi przewodami głośnikowymi
 • Specjalnie wykonany kosz z aluminiowego odlewu ciśnieniowego ze zintegrowanym radiatorem płytowym
 • Bardzo długi, rozszerzony z dwóch stron kanał wentylacyjny
 • Bardzo wytrzymały mosiężny korpus cewki drgającej
 • Bardzo wytrzymałe zaciski wtykowe 10 mm2
 • Obwód magnetyczny zoptymalizowany komputerowo
 • Opracowano i wykonano w USA

 

Subwoofery typu R wykonano z dobranych materiałów i najwyższej jakości podzespołów z myślą o precyzji i sprawności. Są one zabezpieczone przez układ kontroli temperatury, odznaczają się dużą mocą i wyrazistymi basami, czego inne głośniki mogą im tylko pozazdrościć.

 

Technologia HAMR

HAMR EngineeringTechnologia HAMR należy do grupy najnowszych i najbardziej wyrafinowanych systemów budowy głośników Alpine, która umożliwiła osiągnięcie ponadprzeciętnej mocy, silnych basów, niższej temperatury pracy i zadziwiającej skuteczności. Dzięki najwyższej jakości dobranym materiałom i opatentowanej konstrukcji subwoofery te zachwycają swoją nadzwyczajną mocą, pierwszorzędną jakością dźwięku i dużą trwałością użytkową. Zawieszenie Multi Roll o dużym skoku (opatentowane) High Amplitude Multi Roll SurroundW wielu konstrukcjach rezygnuje się z części membrany na korzyść szerokiego zawieszenia lub też z jakości dźwięku na korzyść wysokiego zawieszenia. Nasze zawieszenia Multi-Roll o dużym skoku nie wymagają takich kompromisów, a mimo to zapewniają pierwszorzędną liniowość. W ten sposób spełniono obydwa wymagania, jak większa powierzchnia membrany dla wyższego poziomu ciśnienia akustycznego i większy liniowy skok dla doskonałej jakości dźwięku. Membrana z masy celulozowej wzmocniona kevlarem Kevlar? Reinforced Pulp ConeMasa celulozowa wzmocniona kevlarem umożliwia wykonanie bardzo lekkiej, parabolicznej membrany, która zachowuje swój kształt nawet przy energicznych ruchach. Ponieważ membrana ta jest znacznie stabilniejsza i zapewnia krótki czas reakcji, uzyskano wyjątkowo precyzyjne odtwarzanie dźwięku i basy, które zadziwiają swoją dynamiką.

Ukryte zaciski wtykowe Encapsulated Push TerminalsBy zapewnić szybki, prosty i czysty montaż, wszystkie kable subwoofera typu R umieszczono z jednej strony. Zworki umożliwiają połączenie równoległe lub szeregowe. Zaciski wtykowe nadają się także do kabli głośnikowych o dużym przekroju. Całkowicie nowa konstrukcja typu R All New Type-R DesignPo gruntownej przebudowie subwoofery typu R w porównaniu z modelami sprzed roku odznaczają się ni mniej ni więcej tylko o 40 % większą mocą. Ponadto zastosowano w nich technologię i konstrukcję z górnej półki serii typu X, co znakomicie wpłynęło na jakość dźwięku.

Technika chłodzenia HAMR

HAMR TechnologyChłodzenie w konstrukcji subwooferów stanowi poważne wyzwanie, ponieważ przegrzanie cewki drgającej prowadzi do uszkodzenia głośnika niskotonowego. Subwoofery typu R wykorzystują wiele opatentowanych sposobów chłodzenia. Wciągane chłodne, świeże powietrze wchodzi w kontakt ze wszystkimi przewodzącymi ciepło elementami, zapewniając ich doskonałe chłodzenie. Thermal Management Technology Przepływ powietrza chłodzącego W konstrukcji tej zastosowano wiele różnych sposobów chłodzenia, z których niektóre opatentowano. Wszystko to w celu zapewnienia jak najlepszej wentylacji grzejących się elementów. Na rysunku pokazano, jak jest wypychane gorące i wciągane chłodne powietrze. HAMR Engineered Airflow Cooling System System chłodzenia Oprócz innowacyjnej techniki chłodzenia w subwooferach typu R zastosowano specjalne materiały dla redukcji ilości wydzielającego się ciepła (np. odporna na wysokie temperatury czterowarstwowa cewka drgająca z mosiądzu i wytrzymały korpus BSP). Na rysunku pokazano, dokąd jest odprowadzane ciepło dla zapewnienia jak najlepszego chłodzenia.

Opis
SWR-1522D
Nowy produkt
4958043515752
Średnica subwoofera
15"
chat Komentarze (0)