Stacja nawigacyjna dla Fiat Ducato 3/Citroen Jumper 2/Peugeot Boxer 2 Alpine X903D-DU
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Stacja nawigacyjna dla Fiat Ducato 3/Citroen Jumper 2/Peugeot Boxer 2 Alpine X903D-DU

Nawigacja Alpine X903D-DU to 9" ekran dotykowy dla Fiat Ducato III, Citroën Jumper II i Peugeot Boxer II z mapami TomTom, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto

7 499,00 zł (brutto) 6 096,75 zł (netto)
Brutto Dostępność? Wyślij e-mail.
new_releases Na zamówienie
Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis

Firma Alpine przedstawia system Fiat Ducato III, Citroën Jumper II i Peugeot Boxer II trzeciej generacji w stylu alpejskim. X903D-DU posiada ogromny 9-calowy ekran dotykowy, który jest instalowany z dala od deski rozdzielczej, aby być doskonale osiągalnym z fotela kierowcy. Dzięki temu mapa nawigacyjna i inne funkcje są łatwo dostępne i można nimi sterować.

Trzecia generacja obejmuje nowe przetworniki obrotowe ułatwiające regulację głośności i wyszukiwanie stacji radiowych, a także przycisk bezpośredniego dostępu do kamery. Ulepszyliśmy również wiązki przewodów, aby ułatwić i przyspieszyć instalację.

Model X903D-DU jest wyposażony w system nawigacyjny iGo Primo NextGen z mapami TomTom zainstalowanymi fabrycznie dla 48 krajów, z trzyletnią bezpłatną aktualizacją map. Teraz możesz wybierać spośród 3 różnych profili samochodów kempingowych (rozmiary: S / M / L) lub ręcznie wprowadzać pomiary i masę swojego samochodu kempingowego. Oznacza to, że zaproponowane zostaną tylko trasy odpowiednie dla konkretnego kampera. Można również łatwo zainstalować dodatkowe bazy danych kempingów dla potrzeb kempingu. X903D-DU zawiera również kompatybilność Apple CarPlay i Android Auto.

Alpine X903D-DU

Zaprojektowane dla Fiata Ducato III i pokrewnych przyczep kempingowych.

X903D-DU został zaprojektowany wyłącznie dla Fiata Ducato III (typ 250/251 model z 2006 r. i nowszy, w tym podnośniki twarzowe z 2011 i 2014 r.), Citroëna Jumpera II i Peugeota Boxera II. Jest on kompatybilny z pojazdami z przygotowaniem radiowym lub radiowym 1DIN. Samochody kempingowe z radiem 2DIN lub nawigacją (VP1 lub VP2) wymagają dodatkowego wspornika instalacyjnego Alpine (KIT-903DU-OEM).

X903D-DU

Łatwość dotarcia do kierowcy z fotela kierowcy

Dostępność jest ważnym czynnikiem, szczególnie w przypadku długich podróży, gdy często zmienia się stacje radiowe lub ustawienia nawigacyjne. System Alpine Style został zaprojektowany w konfiguracji offsetowej w stosunku do deski rozdzielczej - zbliżając go do kierowcy, aby był łatwo dostępny bez przechylania się do przodu.

Alpine X903D-DU

Nowa konstrukcja z enkoderami obrotowymi

Nowy panel sterowania pod 9-calowym ekranem dotykowym zawiera obrotowe enkodery ułatwiające regulację głośności i wyszukiwanie stacji radiowych, zwłaszcza podczas jazdy. W zestawie znajduje się również przycisk bezpośredniej aktywacji kamery.

Alpine X903D-DU

Przyciski pilota na kierownicy

Jeśli Twój Ducato jest wyposażony w przyciski sterujące na kierownicy, możesz używać ich również z X903D-DU. System Alpine Style jest w pełni połączony z elektroniką pojazdu i może obsługiwać wszystkie elementy sterujące, takie jak regulacja głośności, telefon, sterowanie głosem i wyciszenie dźwięku.

Alpine X903D-DU

Wyświetlacz One Look Display

Innowacyjna technologia split-screen Alpine "One Look" pozwala na przeglądanie mapy nawigacyjnej i informacji o odtwarzaniu dźwięku na pierwszy rzut oka. Eliminuje to konieczność przełączania między różnymi aplikacjami.

Alpine X903D-DU

Aktualizacja do systemu kamer HDR

Kamera cofania (jeśli jest wyposażona) włącza się automatycznie podczas cofania. Można jednak ręcznie aktywować kamerę na autostradzie, aby sprawdzić rowery zamocowane z tyłu mobilnego domku lub aby upewnić się, że po przejęciu pojazdu przejechałeś w pełni ciężarówkę i bezpiecznie wróciłeś na pas ruchu. Alpine sprawia, że jest to bardzo proste dzięki bezpośredniemu kluczowi dostępu do kamery w panelu sterowania.

Alpine X903D-DU

Mocowanie kamery dla Fiata Ducato

Uchwyt kamery KIT-R1DUC wykorzystuje trzecią pozycję świateł hamowania Ducato III, Jumper II lub Boxer II do łatwego zainstalowania tylnej kamery Alpine HDR. Nie trzeba nawet wiercić żadnych otworów w ścianie samochodu, aby poprowadzić kabel.

Alpine X903D-DU

Nawigacja samochodowa: Arrive Relaxed i w stylu

System Alpine jest dostarczany z fabrycznie zainstalowanymi danymi map dla 48 krajów europejskich. Możesz łatwo kupić dodatkowe kraje i regiony online, aby zaktualizować swoją bazę danych (w tym USA, Kanada i wiele innych). Zawiera najnowsze oprogramowanie nawigacyjne iGo Primo Nextgen i jest kompatybilne zarówno z GPS, jak i Glonass, co zapewnia najwyższą dokładność lokalizacji. Mapy nawigacyjne TomTom zapewniają bezpłatne aktualizacje przez 3 lata i można teraz powiększać mapę za pomocą gestów szczypnięcia palcem.

Alpine X903D-DU

Opcje profilu pojazdu

Możesz wybrać pomiędzy 3 różnymi profilami samochodu (S / M / L) lub stworzyć swój własny profil wprowadzając ręcznie długość, wysokość, szerokość i wagę pojazdu. System Alpine uwzględni wymiary i masę pojazdu i zaproponuje tylko trasy odpowiednie dla danego pojazdu.

Alpine X903D-DU

Informacje o mapach 3D i prędkości 3D

Zobacz mapy w 3D z dokładnymi budynkami i punktami orientacyjnymi. Ta funkcja pomaga lepiej orientować się w dużych miastach. Wyświetlanie ograniczeń prędkości i ostrzeżenia o fotoradarach (niedostępne dla wszystkich krajów UE) zapewniają dalszą pomoc w prowadzeniu pojazdu.

Alpine X903D-DU

Dane z wyszukiwarki POI i kempingu

Twój X903D-DU jest dostarczany z setkami tysięcy punktów POI i wstępnie zainstalowanych kempingów. Możesz również łatwo zaimportować własne punkty POI w formacie .kml.

Alpine X903D-DU

Przewodnik po pasie ruchu / Przewodnik po trasie TMC

Lane Guidance informuje kierowcę, który pas jest najlepszy do przebycia, podczas gdy Dynamic TMC Route Guidance dostarcza informacji o ruchu drogowym w celu uniknięcia korków i w razie potrzeby przelicza trasę.

X903D-DU

Zaplanuj swoją trasę

Dzięki TMC możesz otrzymywać aktualne informacje o ruchu drogowym na żywo - jest to bardzo wygodne nawet przed rozpoczęciem jazdy. Zoom out, aby zobaczyć pełną trasę, którą zamierzasz przejechać i sprawdzić warunki drogowe. Wypadki, korki i wszelkiego rodzaju problemy z ruchem drogowym są wyświetlane z ikonami ostrzegawczymi na mapie, a drogi o wolnym lub zatrzymanym ruchu są wyświetlane w różnych kolorach.

Alpine X903D-DU

Nawigacja online

X903D-DU jest kompatybilny zarówno z Apple CarPlay jak i Android Auto. Umożliwia to korzystanie z wielu różnych aplikacji nawigacyjnych (takich jak mapy Google, Waze, Sygic, mapy Apple itp.) na 9-calowym wyświetlaczu Alpine.

Alpine X903D-DU

Miejsca docelowe wyznaczone przez współrzędne GEO

Wiele kempingów i miejsc do zwiedzania znajduje się z dala od głównych dróg bez wyraźnego adresu ulicy. Wybierając miejsca docelowe za pomocą współrzędnych GEO, można dotrzeć do każdego rodzaju miejsca docelowego, nawet jeśli w pobliżu nie ma wymienionej ulicy.

Alpine X903D-DU

Mapy TomTom z 3-letnimi bezpłatnymi aktualizacjami

X903D-DU zawiera mapy firmy TomTom, dzięki którym można uzyskać niesamowite pokrycie 48 krajów europejskich. W ciągu 3 lat od pierwszej poprawki nawigacyjnej, możesz przejść do alpine.naviextras.com, aby bezpłatnie pobrać aktualizacje map dla urządzenia Alpine - możesz to zrobić bez żadnych ograniczeń co do częstotliwości aktualizacji.

Alpine X903D-DU

Infotainment - rozrywka na drodze

Dzięki systemowi Alpine motorhome możesz cieszyć się filmami, cyfrowym radiem DAB+, programami telewizyjnymi i muzyką. Dzięki temu podróż do miejsca docelowego jest jak najbardziej relaksująca i rozrywkowa, a Ty nie przegapisz ulubionych programów telewizyjnych lub wykonawców. Ważną nową funkcją jest tryb oszczędzania energii: po wyłączeniu systemu Alpine z obszaru mieszkalnego lub sypialnego za pomocą pilota, zużycie energii jest zredukowane do minimum i nie spowoduje wyczerpania baterii w domu.

Alpine X903D-DU

DAB/DAB+ Radio cyfrowe

Wbudowany tuner DAB/DAB+ wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię cyfrową, aby zapewnić odbiór radiowy o wyjątkowej, bezhałasowej jakości dźwięku. DAB oferuje również wiele innych zalet w porównaniu z tradycyjnym radiem FM: wybieraj z dużo szerszego zakresu stacji radiowych i po wstępnym skanowaniu stacji łatwo wybierz żądane kanały z alfabetycznej lub gatunkowej listy dostępnych stacji.

Alpine X903D-DU

Aktualizacja do DVB-T Telewizja cyfrowa

Alpine oferuje tuner telewizji cyfrowej DVB-T (TUE-T220DV) i rozwiązania antenowe, które można podłączyć do X903D-DU. Możesz również podłączyć zewnętrzny odtwarzacz DVD Alpine (DVE-5300), aby cieszyć się płytami DVD i CD w swoim kamperze.

Alpine X903D-DU

Wbudowana technologia Bluetooth® Technologia Bluetooth®

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe połączenie z telefonem komórkowym w celu komunikacji w trybie głośnomówiącym. Bardzo intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa jest niezwykle prosta. Bluetooth umożliwia również strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu: w systemie Alpine można bezprzewodowo korzystać z treści audio, a nawet z radia internetowego.

Alpine X903D-DU

Podłącz swój smartfon

X903D-DU jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. Daje to użytkownikom smartfonów niewiarygodnie intuicyjny sposób wykonywania połączeń, korzystania z nawigacji, słuchania muzyki i uzyskiwania dostępu do wiadomości za pomocą jednego słowa lub dotyku. Możesz nawet cieszyć się Spotify, radiem internetowym lub podcastami podczas podróży, zapewniając prawdziwie połączone wrażenia.

Tuner

 • Ustawienia pamięci: FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
 • Seek Mode: Wybór lokalny / DX
 • RDS
 • Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT
 • Tuner DAB
 • Wbudowany tuner DAB+ Tuner
 • DAB+/DMB Obsługiwane
 • DAB+ Usługa pokazu slajdów
 • Usługa DAB Następująca po
 • RDS Fallback (jeżeli jest dostępny)
 • Preset serwisowy: 18 Wstępnie ustawiona pamięć

BLUETOOTH

 • Wbudowany moduł BLUETOOTH® .
 • HFP (profil głośnomówiący) Kompatybilność
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Kompatybilny z systemem A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • Sterowanie odtwarzaniem strumieniowym muzyki: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.5 Kompatybilność
 • Zaawansowana technologia BLUETOOTH® .
 • Związek: SSP (proste bezpieczne parowanie) Obsługiwane
 • Wybór języka menu: 24 języki
 • Zintegrowany mikrofon

Nawigacja

 • Pokrycie mapy: 48 krajów (Europa Zachodnia i Wschodnia)
 • Menu Język: 29 Języków
 • Język przewodnika głosowego: 29 języków dla przewodnika głosowego, 15 języków dla syntezy mowy (TTS)
 • Zaawansowane wyszukiwanie adresów
 • Wyszukiwanie według kodu pocztowego
 • Zaawansowane funkcje POI
 • 7 Zalecenie dotyczące alternatywnej trasy podróży
 • Zaawansowany tryb TMC
 • Mapy 3D z trybem elewacji
 • Widok skrzyżowania autostrad 3D
 • Tekst do przemówienia
 • 3 Czujniki pozycjonowania: GPS, żyroskop, impuls prędkości pojazdu
 • Złącze USB Media Connection

Złącze USB

 • Odtwarzanie muzyki i wideo: FLAC/ MP3/ WMA/ AAC/ AVI/ MP4/ MKV

Dostrajanie dźwięku

 • Bass Engine™ Pro
 • Regulacja poziomu głośności subwoofera
 • 2V PreOut
 • Equalizer: 10 opcji wyboru
 • 9-pasmowy korektor parametryczny
 • 6-kanałowa cyfrowa korekta czasu
 • Cyfrowe ustawienie zwrotnicy

Ogólne

 • Moc wyjściowa: 4 x 50 W wzmacniacz o dużej mocy
 • Wyświetlacz: 9'' Capacitive WVGA High Resolution Display (Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości WVGA)
 • Funkcja "Moje ulubione" (My Favourites)
 • 3 wyjścia wstępne (2 V, przód / tył / subwoofer) KTX-PRE1 Wymagane (sprzedawane oddzielnie)
 • Wejście AUX-In: 1 wejście A/V AUX (RCA)
 • Funkcja zdalnego sterowania kierownicą
 • Zdalne sterowanie gotowe do pracy
 • Nawigacyjne wytyczne nawigacyjne Mieszanka
 • Połączenie kamery i wbudowane elementy sterujące dla kamer z wieloma widokami
 • Regulacja linii prowadnicy kamery
 • Języki menu: 24 języki (dla AV / Bluetooth), 29 języków (menu nawigacyjne i wskazówki głosowe)
 • Antykradzieżowy kod bezpieczeństwa
 • Wejście HDMI (wymagane specjalne złącze Alpine HDMI)
 • Zatrzymanie rozruchu silnika bez wpływu na pracę silnika
 • Gotowy na opcjonalny odtwarzacz DVD DVE-5300

Mapa i baza danych

 • Aktualizacja map online poprzez alpine.naviextras.com
 • Z mapami TomTom
 • 3 lata bezpłatnej aktualizacji mapy (możliwe wielokrotne aktualizacje)

Instalacja

 • Zawiera uchwyty instalacyjne, zespół przewodów i interfejs SWRC do kompletnej instalacji.

Ekran

 • Rozmiar ekranu: 9 cali Pojemność WVGA
 • Typ LCD: Przezroczysty typ TN LCD TN
 • Liczba elementów obrazu: 1 152 000 pikseli (800 x 3 x 480)
 • Maksymalne wartości mocy wyjściowej

Tuner FM

 • Zakres regulacji: 87,5 - 108,0 MHz.
 • Selektywność alternatywnego kanału: 80 dB
 • Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
 • MW Tuner
 • Zasięg strojenia: 531 - 1,602 kHz
 • LW Tuner
 • Zasięg strojenia: 153 - 281 kHz

USB

 • Wymagania USB: USB 2.0
 • Maks. Zużycie energii: 1 500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: Klasa pamięci masowej, Odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • WMA Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • AAC Dekodowanie AAC: Plik w formacie ACC-LC ′′.m4a′′′.
 • Flac Dekodowanie
 • Odtwarzanie wideo przez USB (plik AVI/MP4/MKV z plikami H.264 Video i MP3/AAC Audio)
 • Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)

BLUETOOTH®.

 • Wersja BLUETOOTH® : Bluetooth V3.0+EDR
 • Moc wyjściowa: +4 dBm Maks. (Klasa mocy 2)
 • HFP: HFP (profil głośnomówiący)
 • PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
 • HSP (profil zestawu słuchawkowego)
 • A2DP: A2DP (zaawansowany
 • Maks. Zużycie energii: 1 500 mA (obsługa CDP)
 • Klasa USB: Klasa pamięci masowej, Odtwarzanie z urządzenia
 • System plików: FAT 16/32
 • Dekodowanie MP3: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
 • WMA Dekodowanie WMA: Windows Media™ Audio
 • AAC Dekodowanie AAC: Plik w formacie ACC-LC ′′.m4a′′′.
 • Flac Dekodowanie
 • Odtwarzanie wideo przez USB (plik AVI/MP4/MKV z plikami H.264 Video i MP3/AAC Audio)

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 720p/480p/VGA
 • Format wyjściowy 480p

Ogólne

 • Zapotrzebowanie na moc: 14.4 V. DC (dopuszczalne napięcie 11-16 V)
 • Napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 2 V / 10k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°.

Sekcja HDMI

 • Format wejściowy 720p/480p/VGA
 • Format wyjściowy 480p

Ogólny

 • Zapotrzebowanie na moc: 14.4 V. DC (dopuszczalne napięcie 11-16 V)
 • Napięcie wyjściowe (przed obcięciem): 2 V / 10k omów
 • Maksymalny kąt montażu: 30°.

Wymiary

 • X903D-DU: pasuje do Fiata Ducato III (250), CITROËN Jumper II (250) i Peugeot Boxer II (250).
 • Rozmiar podwozia (szer. x wys. x głęb.) mm: 178 x 50 x 164 mm
 • Oprogramowanie Caravan i Camper uwzględnia następujące ograniczenia i ograniczenia poprzez obliczenie trasy, a także ostrzeżenia podczas jazdy bez wyznaczonej trasy w 40 krajach*:
 • Ogólne ograniczenia ruchu drogowego dla samochodów ciężarowych (tj. strefy środowiskowe)
 • Ograniczenia w ruchu drogowym dla wszystkich kategorii towarów niebezpiecznych.
 • (tj. materiały wybuchowe, materiały łatwopalne)
 • Ograniczenia skręcania i skręcania dla samochodów ciężarowych
 • Ograniczenia dla przyczep
 • Ograniczenia długości
 • Ograniczenia szerokości
 • Ograniczenia wysokości
 • Ograniczenia wagi
 • Ograniczenia wysokości i szerokości tuneli i przejazdów przez mosty
 • Maksymalna dopuszczalna masa mostów

* Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kazakhstan, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom

Kompatybilne samochody

Maker
Model
Model year
Fiat
Ducato III (250)
06/2006 →
Fiat
Ducato III Facelift (250)
2011 - 2014
Fiat
Ducato III (290)
2014 →
Citroën
Jumper II (250)
06/2006 →
Peugeot
Boxer II (250)
2011 – 2016

Do samochodów z 1 radiem DIN lub przygotowaniem radiowym.

Niezbędna jest wiązka kablowa z wtyczką ISO / Mini-ISO.

Opis
X903D-DU
Nowy produkt
4958043622580
Zobacz także
chat Komentarze (1)