Stacja multimedialna ALPINE ILX-F905DU
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Stacja multimedialna ALPINE ILX-F905DU

Alpine iLX-F905DU dla Fiat Ducato 3, Peugeot Boxer 2 i Citroen jumper 2 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w 9-calowy ekran dotykowy WXGA o wysokiej rozdzielczości i wyposażona we wszystkie wymagane części instalacyjne (takie jak wiązka przewodów plug-and-play, interfejs CAN, ramka itp.) dla Ducato 3. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.

4 999,00 zł Brutto

4 064,23 zł Netto

Dostawa nie wliczona Realizacja 2 dni
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie

Raty 0% od Payu

Opis

Ciesz się bezprzewodową kompatybilnością Apple CarPlay i Android Auto (przewodowo), radiem cyfrowym DAB+, odtwarzaniem wideo przez USB, odtwarzaniem Hi-Res Audio, zestawem głośnomówiącym Bluetooth i strumieniowym przesyłaniem dźwięku oraz wieloma innymi funkcjami dzięki tej niesamowitej jednostce głównej.

Możesz wybrać z szerokiego wyboru aplikacji nawigacyjnych online, takich jak mapy Google i używać ich na ekranie Alpine dzięki Apple CarPlay i Android Auto.
Wprowadź do swojego pojazdu wyjątkowo dobrą jakość dźwięku: Alpine Halo9 jest pierwszą na świecie jednostką główną z wbudowanym wzmacniaczem klasy D i posiada szeroki wachlarz profesjonalnych funkcji strojenia dźwięku, takich jak 2-drożne X-overs, korektor parametryczny, cyfrowa korekcja czasu i wiele innych.

Alpine iLX-F905DU: Stworzony dla Fiat Ducato 3 i podobnych platform

Alpine Halo9 stał się jednym z najpopularniejszych na świecie radioodtwarzaczy i zdobył wiele nagród branżowych za swoją wyjątkową koncepcję i wzornictwo. Kontynuowaliśmy ulepszanie tego udanego produktu i sprawiliśmy, że jest jeszcze lepszy. Alpine Halo9 drugiej generacji posiada wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, bezprzewodową funkcję Apple CarPlay, dwa porty USB, jeszcze bardziej poprawioną jakość dźwięku i opcje strojenia oraz wiele innych innowacji i ulepszeń i jest teraz dostępny jako kompletny zestaw dla Fiat Ducato 3, Peugeot Boxer 2 i Citroen Jumper 2. Zestaw iLX-F905DU zawiera wszystkie niezbędne części instalacyjne i interfejsy do pełnej integracji z systemem pojazdu.

9-calowy wyświetlacz WXGA HD

Duży, 9-calowy wyświetlacz dotykowy WXGA ma rozdzielczość 1280 x 720p i zawiera ponad 2,7 mln elementów w pikselach - dzięki temu ikony, menu i treści wizualne są niezwykle wyraźne i żywe na desce rozdzielczej. Ekran jest przymocowany do regulowanego uchwytu podłączonego do stacji dokującej radia pojazdu i pozostawia wolną kieszeń 1DIN poniżej, w której można przechowywać mniejsze przedmioty, takie jak papierosy itp.

Bezprzewodowa współpraca z Apple CarPlay

Urządzenie iLX-F905DU "współpracuje z Apple CarPlay" bezprzewodowo i umożliwia użytkownikom iPhone'a wykonywanie i odbieranie połączeń, dostęp do wiadomości tekstowych i ich pisanie, odtwarzanie muzyki i uzyskiwanie wskazówek w sposób, który pozwala im skupić się na drodze. Dostęp do Apple CarPlay uzyskuje się poprzez pojemnościowy ekran dotykowy lub przycisk mikrofonu, aby aktywować sterowanie głosowe Siri. Dzięki połączeniu WiFi można trzymać iPhone'a w kieszeni i nie trzeba go cały czas podłączać do prądu (poza ładowaniem).

Łatwe sterowanie z kierownicy

Jeśli Twoje Ducato jest wyposażone w przyciski sterujące na kierownicy, możesz ich używać również z iLX-F905DU. System Alpine jest w pełni połączony z elektroniką pojazdu i akceptuje wszystkie elementy sterujące z kierownicy, takie jak regulacja głośności, telefon, sterowanie głosem i wyciszenie dźwięku.

Szerokie możliwości rozrywki i nawigacji online

Całkowicie nowy tuner radiowy DAB umożliwia przełączanie DAB - FM i pozwala cieszyć się płynnym odbiorem radia bez zakłóceń. Oprócz zwiększonej liczby formatów odtwarzania wideo przez USB (MP4, MOV, FLV, MKV), Alpine Halo9 posiada wiele dodatkowych opcji rozrywki: wbudowany moduł Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu, a wejście HDMI pozwala na podłączenie zewnętrznego urządzenia do odtwarzania wideo. Możesz oczywiście korzystać z Android Auto z każdym kompatybilnym smartfonem z systemem Android (połączenie przewodowe).

Pierwsza na świecie jednostka główna z wbudowanym wzmacniaczem klasy D

Alpine iLX-F905DU jest pierwszym na świecie radioodtwarzaczem wyposażonym we wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 4x 50 W, co pozwala na doskonałą reprodukcję dźwięku wysokiej klasy z wysoce zredukowanym szumem lub przesunięciem fazowym. Kluczową zaletą technologii wzmacniania klasy D jest jej wysoka wydajność wynosząca około 90%, w porównaniu do 50-70% wzmacniaczy klasy AB. Nowe szybkie wentylatory z wewnętrznymi radiatorami utrzymują Alpine Halo9 w chłodzie - a muzyka gra.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku

Wyposażony w 56-pasmowy korektor parametryczny w trybie zaawansowanym, 2-drożny cyfrowy X-over, 6-kanałową cyfrową korekcję czasu i kilka opcji strojenia dźwięku Bass Engine SQ i MediaXpander, masz do dyspozycji doskonałe narzędzia do dostrojenia Alpine Halo9 i dołączonego wzmacniacza / systemu głośników do perfekcji. Ale nie poprzestaliśmy na tym: Alpine Halo9 posiada certyfikat Hi-Res Audio i może dekodować i odtwarzać pliki Hi-Res Audio do 96kHz / 1.536 kbps ze źródeł USB w nieskompresowanych obsługiwanych formatach, takich jak FLAC, WAV i APE.

Kamery wspomagające jazdę

Kamera wsteczna to świetny sposób na bezpieczniejsze cofanie. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a na ekranie pojawiają się wskaźniki odległości, które można dostosować do wielkości Ducato, aby pomóc w bezpiecznym zaparkowaniu pojazdu kempingowego. Alpine oferuje szeroką gamę kamer skierowanych do przodu i do tyłu, w tym kamery wielopunktowe z możliwością wyboru kąta widzenia. Możesz nawet oglądać ekran kamery i czujnika parkowania jednocześnie, jeśli Twój samochód to umożliwia.

Zewnętrzne pokrętło sterujące

Dostępne oddzielnie pokrętło RUE-BK01 łączy się bezprzewodowo z Alpine Halo9 i może być zainstalowane po lewej lub prawej stronie ekranu dotykowego. Alternatywnie można również umieścić pokrętło sterujące w dowolnym innym miejscu w pojeździe dzięki prostej instalacji na zamówienie. Obracanie pokrętła powoduje regulację głośności jednostki głównej, natomiast naciśnięcie go powoduje aktywację kamery cofania na ekranie.
Uwaga: to pokrętło nie pełni żadnej funkcji, jeśli aktywny jest bezprzewodowy system Apple CarPlay.

Swobodnie regulowany kąt wyświetlania

Kąt wyświetlania iLX-F905DU można regulować w zakresie od +45 stopni do -20 stopni, aby dopasować go do szerokiego zakresu kątów deski rozdzielczej. Możesz swobodnie dostosować kąt wyświetlania w dowolnym momencie, aby uzyskać najlepszą widoczność i uniknąć odblasków światła słonecznego.

Regulowana wysokość i odległość wyświetlacza

Wysokość wyświetlacza może być regulowana +/- 3cm od pozycji środkowej. Umożliwia to w pełni stojące lub wiszące konfiguracje wyświetlacza, jak również wszystko pomiędzy. Można również dostosować odległość wyświetlacza od deski rozdzielczej w zakresie 20 mm. Po wybraniu wysokości wyświetlacza i odległości od deski rozdzielczej, wszystko zostaje zablokowane na miejscu, aby było bardzo solidne.

Kontrola jazdą lotem

Większość uszkodzeń samochodów kempingowych powstaje, ponieważ pojazd nie był w pełni przygotowany do drogi. Ekranowa kontrola przed jazdą Alpine może być w pełni dostosowana do Twojego pojazdu i przypomina Ci przed rozpoczęciem jazdy, aby upewnić się, że gaz jest odcięty, wszystkie stoły i drzwi są zabezpieczone, anteny satelitarne są schowane itp.

W zestawie dopasowana do potrzeb rama i uchwyty montażowe do Fiat Ducato 3 i podobnych przyczep kempingowych

Urządzenie Alpine iLX-F905DU zawiera indywidualnie dopasowaną ramę, uchwyty montażowe, wiązkę przewodów z interfejsem CAN oraz adapter antenowy. Interfejs CAN umożliwia korzystanie z przycisków zdalnego sterowania na kierownicy.

FUNKCJE
Radio / tuner DAB

    Zaprogramowane stacje (FM: 3x12 / DAB: 3x12 / AM: 2x12)
    Pamięć: Auto Memory
    Tryb wyszukiwania: Local, DX, Pre-Set, Service
    Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, TEKST RADIOWY
    Obsługa DAB+/DMB
    Usługa pokazu slajdów DAB+
    DLS (usługa dynamicznych etykiet)
    Podążanie za usługą DAB
    RDS Fallback (jeśli jest dostępny)
    Auto Ensemble/pamięć usług
    Funkcja wyszukiwania usług
    Funkcja wyszukiwania PTY
    Funkcja wyszukiwania alfabetycznego

BLUETOOTH®

    Wbudowany moduł BLUETOOTH® V4.2
    Zgodność z profilem HFP (profil głośnomówiący)
    Zgodność z A2DP (profil zaawansowanej dystrybucji audio)
    AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) Ver.1.5 Zgodność
    Synchronizacja książki telefonicznej
    Szybkie wybieranie: 4 ustawienia pamięci (na telefon)
    Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / połączenia przychodzące / połączenia nieodebrane
    Funkcja Redial
    Regulacja poziomu głośności mowy: (wychodzące i przychodzące)
    24 języki menu
    Dołączony mikrofon

Współpraca z iPhone®

    Zgodność z iPhone'ami i iPodami wyposażonymi w złącze Lightning
    Różne funkcje wyszukiwania i wyświetlanie okładek albumów
    Ładowanie baterii

Łączność

    Bezprzewodowa współpraca z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a obsługującego CarPlay)
    Współpraca z systemem Android Auto (wymaga smartfona z systemem Android Auto i połączenia przewodowego)
    Dash-Cam Link dla DVR-C320S umożliwiający odtwarzanie i sterowanie kamerą samochodową

Funkcja nawigacji

    Możliwość nawigacji online dzięki aplikacjom nawigacyjnym zgodnym z Apple CarPlay i Android Auto
    Zawiera antenę nawigacyjną z obsługą GPS / Glonass

Złącze multimedialne USB

    W zestawie 2x kabel USB
    Port USB 1: port danych / port USB 2: port ładowania
    Odtwarzanie muzyki: Zgodność z FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE
    Odtwarzanie wideo: Zgodność z MP4, MOV, FLV, MKV
    Obsługiwane kodowanie wideo: MPEG-4/H.264 (MPEG-4/AVC)/MPEG-1/MPEG-2
    Różne funkcje wyszukiwania w zestawie

Strojenie dźwięku

    Strojenie dźwięku Bass Engine SQ i Bass Engine PRO
    Regulacja poziomu subwoofera
    Wyjście wstępne 6 V
    10 ustawień korektora
    13-kanałowy korektor parametryczny x4 kanały audio + 4 kanały dla subwoofera
    6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
    2-drożna zwrotnica cyfrowa
    Niezależne ustawienie poziomu głośności źródła
    Szczegółowe opcje strojenia dźwięku znajdują się w instrukcji obsługi PDF poniżej w sekcji "SUPPORT".

Ogólne

    4x 50 Watowy wzmacniacz klasy D o dużej mocy
    9-calowy pojemnościowy ekran dotykowy WXGA (1280 x 720p)
    Kąt wyświetlania regulowany po instalacji
    3 wyjścia przedwzmacniacza (6 V, przód / tył / subwoofer)
    1 wejście A/V AUX (3,5 mm micro jack)
    1 wejście HDMI / 1 wyjście HDMI
    2 porty USB (1x port danych USB / 1x port ładowania USB)
    Możliwość zdalnego sterowania z kierownicy
    Możliwość podłączenia interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
    Gotowy do użycia pilot zdalnego sterowania
    2x Połączenie kamery (złącze Camera Direct) Uwaga: nie obsługuje przełącznika kamery KCX-C250MC
    Prowadnice odległości kamery (regulowane)
    Regulacja kontrastu na żywo
    Język menu: 24 języki
    Auto Dimmer
    Anti-theft kod bezpieczeństwa
    Nie ma wpływu na uruchamianie silnika

Instalacja

    Zawiera wsporniki montażowe, wiązkę przewodów i interfejs SWRC dla kompletnej instalacji.

SPECYFIKACJE

Ekran

    Rozmiar ekranu: 9 cali Capacitive WXGA
    Liczba Elementów Obrazu: 2,764,800 pikseli (1280 x 3 x 720)
    System podświetlenia: Białe podświetlenie LED
    Efektywna Liczba Elementów Obrazu: 99.99%
    System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa

    Maks. moc wyjściowa: 4x 50 W

Radio / Tuner DAB

    Zakres strojenia FM: 87,5 - 108,0 MHz
    Zakres strojenia AM: 531 - 1,602 kHz
    Pasmo III DAB: 174 - 240 MHz
    Selektywność kanałów alternatywnych: 80 dB
    Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
    Format audio DAB: DAB/MPEG 2, DAB+/AAC, DMB profil 1/BSAC/DMB profil 2/AAC

WiFi

    Częstotliwość odbioru: IEEE 802.11 B/g/n (2,4 GHz)
    Kanały: 1 - 13 ch (2,4 GHz)
    Protokoły bezpieczeństwa: WPA3/WPA2-PSK (TKIP, AES)

USB

    USB Wymagania: USB 2.0
    USB 1: port danych / 2,400 mA (klasa Mass Storage)
    USB 2: port ładowania / 1,500 mA (obsługa CDP)
    Klasa USB: Mass Storage Class, Play From Device
    System plików: FAT16 / FAT32 / exFAT
    Dekodowanie FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE
    Odtwarzanie wideo: MP4, MOV, FLV, MKV kompatybilne
    Obsługiwane kodowanie wideo: MPEG-4/H.264 (MPEG-4/AVC)/MPEG-1/MPEG-2
    Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
    Charakterystyka częstotliwościowa: 5 - 40 kHz ±1 dB *Pasmo przenoszenia może się różnić w zależności od oprogramowania kodera/szybkości transmisji.
    Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1 kHz): 0.005%
    DynamicRange(at 1kHz): 95 dB
    Stosunek sygnału do szumu: 95 dB

GPS / Glonass

    W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS / Glonass
    Częstotliwość GPS: 1575,42 +/- 1,023 MHz
    Czułość odbioru (wyszukiwanie): - 136 dB max

BLUETOOTH®

    BLUETOOTH® Wersja: Bluetooth V4.2
    Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (klasa energetyczna 2)
    HFP (Hands Free Profile)
    OPP (profil Object Push)
    PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
    HSP (Profil zestawu słuchawkowego)
    A2DP (profil zaawansowanej dystrybucji audio)
    AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
    SPP (Serial Port Profile)
    Obsługa kodeka audio LDAC

Strojenie dźwięku

    Regulacja poziomu subwoofera: 0 do +15
    Ustawienie fazy subwoofera: 0° lub 180°
    BASS ENGINE SQ: 5 trybów, poziom od 0 do +6
    Szczegółowe informacje na temat pasm i częstotliwości ustawień dźwięku znajdują się w instrukcji obsługi PDF poniżej, w sekcji SUPPORT

Sekcja HDMI

    Format wejścia 720p / 480p / VGA

Ogólne

    Wymagane zasilanie: 14.4 V. DC (dopuszczalne 11-16V)
    Napięcie wyjściowe (przed Clippingiem): 6 V / 10k ohm

Wymiary

    Waga: 2,3 kg
    Rozmiar obudowy (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 150 mm
    Rozmiar wyświetlacza (szer. x wys. x gł.) mm: 232 x 151 x 55 mm

Kompatybilne samochody
Producent Model Rok modelowy
Fiat Ducato III (250) 06/2006 - 2010
Fiat Ducato III Facelift (250) 2011 - 2014
Fiat Ducato III (290) 2014 - 2021
Citroën Jumper II (250) 06/2006 →
Peugeot Boxer II (250) 06/2006 →
Opel Movano III (TypC) 10/2021 →

Do samochodów z radiem 1 DIN lub przygotowaniem pod radio.
Konieczna wiązka przewodów ze złączem ISO / Mini-ISO.

Wymagany dodatkowy zestaw KIT-DU-OEM (sprzedawany oddzielnie) dla pojazdów z VP1, VP2, 7-calowym radiem Navi i/lub ze złączem 52-pinowym.

Opis
ALPINE
ILX-F905DU
Nowy
905
Gwarancja
24 miesięcy
Zobacz także