Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115DU8
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Niedostępny

Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115DU8

6 198,00 zł Brutto

5 039,02 zł Netto

Dostawa nie wliczona
block Niedostępny

Raty 0% od Payu

Opis
 • iLX-F115D Alpine Halo 11 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w gigantyczny 11-calowy ekran dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości WXGA i jest kompatybilna z praktycznie każdym pojazdem wyposażonym w stację dokującą 1DIN lub 2DIN. Jednostka jest szczególnie odpowiednia dla vanów, pick-upów, samochodów kempingowych lub innych pojazdów z dużą deską rozdzielczą - lub po prostu dla każdego użytkownika poszukującego maksymalnego rozmiaru ekranu. Super-smukły wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i może być regulowany na różne sposoby w celu uzyskania najlepszej pozycji.
 • Ciesz się bezprzewodową kompatybilnością Apple CarPlay i Android Auto (przewodowo), radiem cyfrowym DAB+, odtwarzaniem wideo przez USB, odtwarzaniem Hi-Res Audio, zestawem głośnomówiącym Bluetooth i strumieniowym przesyłaniem dźwięku oraz wieloma innymi funkcjami dzięki tej niesamowitej jednostce głównej.
 • Wprowadź wyjątkowo dobrą jakość dźwięku do swojego pojazdu: Alpine Halo 11 jest pierwszym na świecie urządzeniem głównym z wbudowanym wzmacniaczem klasy D i posiada szeroki wachlarz profesjonalnych funkcji strojenia dźwięku, takich jak 2-drożne X-over, korektor parametryczny, cyfrowa korekcja czasu i wiele innych.
 • Jeśli szukasz maksymalnego rozmiaru ekranu w desce rozdzielczej, Alpine Halo 11 (iLX-F115D) jest dla Ciebie. Jego 11-calowy ekran HD jest szczególnie odpowiedni dla wszystkich pojazdów z dużą deską rozdzielczą, takich jak samochody kempingowe, pick-upy, furgonetki, autobusy kempingowe itp., ale oczywiście może być również używany w każdym innym pojeździe ze stacją dokującą 1DIN lub 2DIN i zapewnia najnowsze funkcje i formaty rozrywki w Twoim samochodzie.
 • Alpine Halo 11 jest zwieńczeniem platformy wyświetlaczy Alpine Halo. Duży, 11-calowy ekran dotykowy HD posiada rozdzielczość 1280 x 720p (WXGA) i ma o 49% większą powierzchnię niż bardzo popularny, wielokrotnie nagradzany Alpine Halo 9 - dzięki czemu ikony, menu i treści wizualne są jeszcze bardziej wyraźne i żywe na desce rozdzielczej. Ekran jest przymocowany do regulowanego uchwytu połączonego z obudową Single-DIN, która została zaprojektowana tak, aby pasowała do większości otworów 1DIN lub 2DIN w desce rozdzielczej.
 • iLX-F115D "współpracuje z Apple CarPlay" bezprzewodowo i umożliwia użytkownikom iPhone'a nawiązywanie i odbieranie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, odtwarzanie muzyki i uzyskiwanie wskazówek w sposób, który pozwala im skupić się na drodze. Dostęp do Apple CarPlay uzyskuje się za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego lub przycisku mikrofonu, aby aktywować sterowanie głosowe Siri. Dzięki połączeniu WiFi, możesz trzymać iPhone'a w kieszeni i nie musisz go podłączać przez cały czas (z wyjątkiem ładowania).
 • Mimo, że Alpine Halo 11 nie posiada mechanizmu (brak wbudowanego napędu CD/DVD), nadal masz wiele możliwości rozrywki. Dwa porty USB umieszczone z tyłu urządzenia pozwalają na przykład na podłączenie jednego urządzenia przenośnego w celu ładowania, podczas gdy drugi port USB służy do podłączenia pamięci USB lub dysku twardego w celu uzyskania dostępu do plików audio i wideo.
 • Dzięki pięciu regulacjom w pionie, swobodnemu wyborowi kąta i dwóm oddzielnym głębokościom, można ustawić pływający wyświetlacz w najbardziej optymalnej pozycji, tak aby nadal mieć dostęp do elementów sterujących na desce rozdzielczej i otworów wentylacyjnych. Użytkownik może teraz swobodnie regulować kąt nachylenia wyświetlacza w dowolnym momencie, aby uzyskać najlepszą widoczność i uniknąć odblasków światła słonecznego.
 • iLX-F115D jest pierwszym na świecie radioodtwarzaczem wyposażonym we wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 4x 50 W - umożliwiający doskonałą reprodukcję dźwięku high-end z bardzo zredukowanym szumem lub przesunięciem fazowym. Kluczową zaletą technologii wzmacniania klasy D jest jej wysoka wydajność wynosząca około 90%, w porównaniu do 50-70% w przypadku wzmacniaczy klasy AB. Nowe, szybkie wentylatory z wewnętrznymi radiatorami utrzymują Alpine Halo 11 w chłodzie - i zapewniają odtwarzanie muzyki.
 • Wyposażony w 56-pasmowy korektor parametryczny w trybie zaawansowanym, 2-drożny cyfrowy X-over, 6-kanałową cyfrową korekcję opóźnienia oraz kilka opcji strojenia dźwięku Bass Engine SQ i MediaXpander, masz do dyspozycji doskonałe narzędzia do dostrojenia Alpine Halo 11 i dołączonego wzmacniacza / systemu głośników do perfekcji. Ale nie poprzestaliśmy na tym: Alpine Halo 11 posiada certyfikat Hi-Res Audio i może dekodować i odtwarzać pliki Hi-Res Audio do 96kHz / 1.536 kbps ze źródeł USB w nieskompresowanych obsługiwanych formatach takich jak FLAC, WAV i APE.
 • Nowy tuner radiowy DAB umożliwia przełączanie DAB - FM i pozwala cieszyć się płynnym odbiorem radiowym bez zakłóceń. Oprócz zwiększonej liczby formatów odtwarzania wideo przez USB (MP4, MOV, FLV, MKV), Alpine Halo 11 posiada wiele dodatkowych opcji rozrywki: wbudowany moduł Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu, a wejście HDMI pozwala na podłączenie zewnętrznego urządzenia do odtwarzania wideo. Możesz oczywiście korzystać z Android Auto z każdym kompatybilnym smartfonem z systemem Android (połączenie przewodowe).
 • Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania, możesz nadal korzystać z tych wygodnych funkcji za pomocą iLX-F115D. Firma Alpine oferuje wiele interfejsów magistrali danych pojazdu, które umożliwiają podłączenie urządzenia Alpine Halo 11 do systemu magistrali danych pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterującymi na kierownicy pojazdu, wyświetlanie ustawień klimatyzacji, jak również wyświetlanie czujników parkowania.
 • Kamera cofania to świetny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas cofania. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a na ekranie pojawiają się wskaźniki odległości, które można dostosować do wielkości samochodu, aby pomóc bezpiecznie zaparkować samochód. Alpine oferuje szeroką gamę kamer skierowanych do przodu i do tyłu, w tym kamery wielopozycyjne z możliwością wyboru kąta widzenia. Można nawet wyświetlać ekran kamery i czujnika parkowania jednocześnie, jeśli samochód obsługuje tę funkcję.
 • Dostępne oddzielnie pokrętło sterujące RUE-BK01 łączy się bezprzewodowo z Alpine Halo 11 i może być zainstalowane po lewej lub prawej stronie ekranu dotykowego. Alternatywnie można również umieścić pokrętło w dowolnym miejscu w pojeździe dzięki prostej instalacji na zamówienie. Obracanie pokrętła powoduje regulację głośności jednostki głównej, natomiast naciśnięcie go aktywuje kamerę widoku do tyłu na ekranie.
  • - Radio / Tuner DAB
  • - Bluetooth
  • - Współpracuje z Apple CarPlay
  • - Działa z Android Auto
  • - Złącze multimedialne USB
  • - WiFi
  • - Maks. moc wyjściowa: 4 x 50 W
  Opis
  ALPINE
  ILX-F115DU8
  Gwarancja
  24 miesięcy