Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115D
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Stacja multimedialna ALPINE ILX-F115D

iLX-F115D Alpine Halo 11 to druga generacja znanej na całym świecie linii produktów Halo firmy Alpine, wyposażona w gigantyczny 11-calowy ekran dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości WXGA i jest kompatybilna z praktycznie każdym pojazdem wyposażonym w stację dokującą 1DIN lub 2DIN. 

5 299,00 zł Brutto/szt.

4 308,13 zł Netto

Dostawa nie wliczona
Realizacja 2 dni
check Dostępny

Raty 0% od Payu

Opis

Ten Head Unit jest szczególnie odpowiedni dla vanów, pick-upów, samochodów kempingowych lub innych pojazdów z dużą deską rozdzielczą - lub po prostu dla każdego użytkownika poszukującego maksymalnego rozmiaru ekranu. Super płaski wyświetlacz wydaje się po prostu unosić nad deską rozdzielczą i można go regulować na różne sposoby, aby uzyskać najlepszą pozycję. Ciesz się bezprzewodową kompatybilnością Apple CarPlay i Android Auto (przewodowo), radiem cyfrowym DAB+, odtwarzaniem wideo przez USB, odtwarzaniem Hi-Res Audio, zestawem głośnomówiącym Bluetooth i strumieniowym przesyłaniem dźwięku oraz wieloma innymi funkcjami dzięki tej niesamowitej jednostce głównej. Wprowadź wyjątkowo dobrą jakość dźwięku do swojego pojazdu: Alpine Halo 11 to pierwszy na świecie radioodtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem klasy D, który posiada szeroki wachlarz profesjonalnych funkcji strojenia dźwięku, takich jak 2-drożne X-over, korektor parametryczny, cyfrowa korekcja czasu i wiele innych.

Duży - Większy - Alpine Halo 11

Jeśli szukasz maksymalnego rozmiaru ekranu na desce rozdzielczej, Alpine Halo 11 (iLX-F115D) jest dla Ciebie. Jego 11-calowy ekran HD jest szczególnie odpowiedni dla wszystkich pojazdów z dużą deską rozdzielczą, takich jak samochody kempingowe, pick-upy, furgonetki, autobusy kempingowe itp., ale oczywiście może być również używany w każdym innym pojeździe ze stacją dokującą 1DIN lub 2DIN i zapewnia najnowsze funkcje i formaty rozrywki w Twoim samochodzie.

11-calowy wyświetlacz XXL HD

Alpine Halo 11 jest zwieńczeniem platformy wyświetlaczy Alpine Halo. Duży, 11-calowy wyświetlacz dotykowy HD posiada rozdzielczość 1280 x 720p (WXGA) i ma o 49% większą powierzchnię niż bardzo popularny, wielokrotnie nagradzany Alpine Halo 9 - dzięki czemu ikony, menu i treści wizualne są jeszcze bardziej wyraźne i żywe w desce rozdzielczej. Ekran jest przymocowany do regulowanego uchwytu połączonego z obudową Single-DIN, która została zaprojektowana tak, aby pasowała do większości otworów 1DIN lub 2DIN w desce rozdzielczej.

Bezprzewodowa obsługa Apple CarPlay

iLX-F115D "współpracuje z Apple CarPlay" bezprzewodowo i umożliwia użytkownikom iPhone'a wykonywanie i odbieranie połączeń, dostęp i pisanie wiadomości tekstowych, odtwarzanie muzyki i uzyskiwanie wskazówek w sposób, który pozwala im skupić się na drodze. Dostęp do Apple CarPlay uzyskuje się za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego lub przycisku mikrofonu, aby aktywować sterowanie głosowe Siri. Dzięki połączeniu WiFi, możesz trzymać iPhone'a w kieszeni i nie musisz go podłączać do prądu przez cały czas (z wyjątkiem ładowania).

2x porty USB

Mimo, że Alpine Halo 11 jest urządzeniem bez mechanizmu (brak wbudowanego napędu CD/DVD), nadal masz wiele możliwości rozrywki. Dwa porty USB umieszczone z tyłu urządzenia pozwalają na przykład na podłączenie jednego urządzenia przenośnego w celu ładowania, podczas gdy drugi port USB służy do podłączenia pamięci USB lub dysku twardego w celu uzyskania dostępu do plików audio i wideo.

Wyświetlacz regulowany przez użytkownika

Dzięki pięciu regulacjom w pionie, swobodnemu wyborowi kąta i dwóm oddzielnym głębokościom, możesz ustawić pływający wyświetlacz w najbardziej optymalnej pozycji, tak aby nadal mieć dostęp do elementów sterujących na desce rozdzielczej i otworów wentylacyjnych. Użytkownik może teraz dowolnie regulować kąt nachylenia wyświetlacza w dowolnym momencie, aby uzyskać najlepszą widoczność i uniknąć odblasków światła słonecznego.

Pierwszy na świecie radioodtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem klasy D

iLX-F115D jest pierwszym na świecie radioodtwarzaczem wyposażonym we wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 4x 50 W - umożliwiający doskonałą reprodukcję dźwięku high-end z wysoce zredukowanym szumem lub przesunięciem fazowym. Kluczową zaletą technologii wzmacniania klasy D jest jej wysoka wydajność wynosząca około 90%, w porównaniu do 50-70% w przypadku wzmacniaczy klasy AB. Nowe, szybkie wentylatory z wewnętrznymi radiatorami utrzymują Alpine Halo 11 w chłodzie - i zapewniają odtwarzanie muzyki.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku

Wyposażony w 56-pasmowy korektor parametryczny w trybie zaawansowanym, 2-drożny cyfrowy X-over, 6-kanałową cyfrową korekcję czasu oraz kilka opcji strojenia dźwięku Bass Engine SQ i MediaXpander, masz do dyspozycji doskonałe narzędzia, aby dostroić Alpine Halo 11 i dołączony wzmacniacz / system głośników do perfekcji. Ale nie poprzestaliśmy na tym: Alpine Halo 11 posiada certyfikat Hi-Res Audio i może dekodować i odtwarzać pliki Hi-Res Audio do 96kHz / 1.536 kbps ze źródeł USB w nieskompresowanych obsługiwanych formatach takich jak FLAC, WAV i APE.

Szerokie możliwości rozrywki

Całkowicie nowy tuner radiowy DAB umożliwia przełączanie DAB - FM i pozwala cieszyć się płynnym odbiorem radia bez zakłóceń. Oprócz zwiększonej liczby formatów odtwarzania wideo przez USB (MP4, MOV, FLV, MKV), Alpine Halo 11 posiada wiele dodatkowych opcji rozrywki: wbudowany moduł Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z telefonu, a wejście HDMI pozwala na podłączenie zewnętrznego urządzenia odtwarzającego wideo. Możesz oczywiście korzystać z Android Auto z każdym kompatybilnym smartfonem z systemem Android (połączenie przewodowe).

Połączenia z magistralą danych pojazdu

Jeśli Twój samochód jest wyposażony w czujniki parkowania i, możesz nadal korzystać z tych wygodnych funkcji za pomocą iLX-F115D. Firma Alpine oferuje wiele interfejsów magistrali danych pojazdu, które umożliwiają podłączenie urządzenia Alpine Halo 11 do systemu magistrali danych pojazdu. Umożliwia to kompatybilność z przyciskami sterującymi na kierownicy pojazdu, wyświetlanie ustawień klimatyzacji oraz czujników parkowania.

Kamery wspomagające jazdę

Kamera cofania to świetny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas cofania. Obraz z kamery włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, a na ekranie pojawiają się wskaźniki odległości, które można dostosować do wielkości samochodu, aby pomóc w bezpiecznym zaparkowaniu pojazdu. Alpine oferuje szeroką gamę kamer skierowanych do przodu i do tyłu, w tym kamery wielopozycyjne z możliwością wyboru kąta widzenia. Można nawet wyświetlać ekran kamery i czujnika parkowania jednocześnie, jeśli samochód obsługuje taką funkcję.

Zewnętrzne pokrętło sterujące

Dostępne oddzielnie pokrętło sterujące RUE-BK01 łączy się bezprzewodowo z Alpine Halo 11 i może być zainstalowane po lewej lub prawej stronie ekranu dotykowego. Alternatywnie można również umieścić pokrętło w dowolnym miejscu w pojeździe dzięki prostej, niestandardowej instalacji. Obracanie pokrętła powoduje regulację głośności jednostki głównej, podczas gdy naciśnięcie go powoduje włączenie kamery widoku do tyłu na ekranie. Uwaga: to pokrętło nie działa, jeśli aktywna jest bezprzewodowa usługa Apple CarPlay.

SPECYFIKACJA

Radio / tuner DAB

    Zaprogramowane stacje (FM: 3x12 / DAB: 3x12 / AM: 2x12)
    Pamięć: Auto Memory
    Tryb wyszukiwania: Local, DX, Pre-Set, Service
    Funkcje RDS: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, WIADOMOŚCI, TEKST RADIOWY
    Obsługa DAB+/DMB
    Usługa pokazu slajdów DAB+
    DLS (Dynamic Label Service) i śledzenie usług DAB
    RDS Fallback (jeśli jest dostępny)
    Auto Ensemble/pamięć usług
    Funkcja wyszukiwania usług i PTY
    Funkcja wyszukiwania alfabetycznego

BLUETOOTH

    Wbudowany moduł BLUETOOTH® V4.2
    Zgodność z profilem HFP (profil głośnomówiący)
    Zgodność z A2DP (profil zaawansowanej dystrybucji audio)
    AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo) Ver.1.5 Zgodność
    Synchronizacja książki telefonicznej
    Szybkie wybieranie: 4 ustawienia pamięci (na telefon)
    Wyświetlanie historii połączeń: Połączenia wychodzące / połączenia przychodzące / połączenia nieodebrane
    Funkcja Redial
    Regulacja poziomu głośności mowy: (wychodzące i przychodzące)
    24 języki menu
    Dołączony mikrofon

Współpraca z iPhone

    Zgodność z iPhone'ami i iPodami wyposażonymi w złącze Lightning
    Różne funkcje wyszukiwania i wyświetlanie okładek albumów
    Ładowanie baterii

Łączność

    Bezprzewodowa współpraca z Apple CarPlay (wymaga iPhone'a obsługującego CarPlay)
    Współpraca z systemem Android Auto (wymaga smartfona z systemem Android Auto i połączenia przewodowego)
    Dash-Cam Link dla DVR-C320S umożliwiający odtwarzanie i sterowanie kamerą samochodową

Funkcja nawigacji

    Możliwość nawigacji online dzięki aplikacjom nawigacyjnym zgodnym z Apple CarPlay i Android Auto
    Zawiera antenę nawigacyjną z obsługą GPS / Glonass

Złącze multimedialne USB

    W zestawie 2x kabel USB
    Port USB 1: port danych / port USB 2: port ładowania
    Odtwarzanie muzyki: Zgodność z FLAC/MP3/WMA/AAC/WAVE/APE
    Odtwarzanie wideo: Zgodność z MP4, MOV, FLV, MKV
    Obsługiwane kodowanie wideo: MPEG-4/ H.264 (MPEG-4/AVC) / MPEG-1/ MPEG-2
    Różne funkcje wyszukiwania w zestawie Sekcja HDMI

    Format wejściowy 720p / 480p / 480i

Ogólne

    Wymagane zasilanie: 14.4 V. DC (dopuszczalne 11-16 V)
    Napięcie wyjściowe (przed Clippingiem): 4 V / 10k ohm
    Wymiary
    Waga: 2,6 kg
    Rozmiar obudowy (szer. x wys. x gł.) mm: 178 x 50 x 150 mm
    Rozmiar wyświetlacza (szer. x wys. x gł.) mm: 269 x 178 x 55 mm

Strojenie dźwięku

    Dostrajanie dźwięku Bass Engine SQ i Bass Engine PRO
    Regulacja poziomu subwoofera
    Wyjście przedwzmacniacza 4V
    10 ustawień korektora
    13-kanałowy korektor parametryczny x4 kanały audio + 4 kanały dla subwoofera
    6-kanałowa cyfrowa korekcja czasu
    2-drożna zwrotnica cyfrowa
    Niezależne ustawienie poziomu głośności źródła

Ogólne

    4x 50 Watowy wzmacniacz klasy D o dużej mocy
    11-calowy pojemnościowy ekran dotykowy XWGA (1280 x 720p)
    Kąt wyświetlania regulowany po instalacji
    3 wyjścia przedwzmacniacza (4V, przód / tył / subwoofer)
    1 wejście A/V AUX (3,5mm micro jack)
    1 wejście HDMI / 1 wyjście HDMI
    2 porty USB (1x port danych USB / 1x port ładowania USB)
    Możliwość zdalnego sterowania z kierownicy
    Możliwość podłączenia interfejsu wyświetlacza pojazdu (połączenie UART)
    Gotowy do użycia pilot zdalnego sterowania
    2x Połączenie kamery (złącze Camera Direct) Uwaga: nie obsługuje przełącznika kamery KCX-C250MC
    Prowadnice odległości kamery (regulowane)
    Regulacja kontrastu na żywo
    Język menu: 24 języki
    Auto Dimmer
    Anti-theft kod bezpieczeństwa
    Nie ma wpływu na uruchamianie silnika

Instalacja

    Dostępne są różne zestawy instalacyjne dla poszczególnych pojazdów

Ekran

    Rozmiar ekranu: 11 cali, pojemnościowy XWGA
    Liczba elementów obrazu: 2,764,800 pikseli (1280 x 3 x 720)
    System podświetlenia: Białe podświetlenie LED
    Efektywna Liczba Elementów Obrazu: 99.99%
    System kolorów: NTSC, PAL

Maksymalna moc wyjściowa

    Maksymalna moc wyjściowa: 4 x 50 W

Radio / Tuner DAB

    Zakres strojenia FM: 87,5 - 108,0 MHz
    Zakres strojenia AM: 531 - 1,602 kHz
    Pasmo III DAB: 174 - 240 MHz
    Selektywność kanałów alternatywnych: 80 dB
    Stosunek sygnału do szumu: 65 dB
    Format audio DAB: DAB / MPEG 2, DAB+/AAC, DMB profil 1/ BSAC / DMB profil 2 / AAC

WiFi

    Częstotliwość odbioru: IEEE 802.11 B/g/n (2,4GHz)
    Kanały: 1 - 13 ch (2,4 GHz)
    Protokoły bezpieczeństwa: WPA3 / WPA2-PSK (TKIP, AES)

USB

    USB Wymagania: USB 2.0
    USB 1: port danych / 2,400mA (klasa Mass Storage)
    USB 2: port ładowania / 1,500 mA (obsługa CDP)
    Klasa USB: Mass Storage Class, Play From Device
    System plików: FAT 16/32 + exFAT
    Dekodowanie FLAC, MP3, WMA, AAC, WAV, APE
    Odtwarzanie wideo: MP4, MOV, FLV, MKV kompatybilne
    Obsługiwane kodowanie wideo: MPEG-4/ H.264 (MPEG-4/AVC) / MPEG-1/ MPEG-2
    Liczba kanałów: 2-kanałowy (Stereo)
    Charakterystyka częstotliwościowa: 5 - 20k Hz ±1 dB *Reakcja częstotliwościowa może się różnić w zależności od oprogramowania kodera/prędkości bitowej.
    Całkowite zniekształcenia harmoniczne (przy 1kHz): 0.008%
    DynamicRange(at 1kHz): 95 dB
    Stosunek sygnału do szumu: 100 dB

GPS / Glonass

    W zestawie antena nawigacyjna kompatybilna z GPS / Glonass
    Częstotliwość GPS: 1575,42 +/- 1,023 MHz
    Czułość odbioru (wyszukiwanie): - 136 dB max

BLUETOOTH

    BLUETOOTH Wersja: Bluetooth V4.2
    Moc wyjściowa: +4 dBm Max. (klasa energetyczna 2)
    HFP (Hands Free Profile)
    OPP (profil Object Push)
    PBAP (profil dostępu do książki telefonicznej)
    HSP (Profil zestawu słuchawkowego)
    A2DP (profil zaawansowanej dystrybucji audio)
    AVRCP (profil zdalnego sterowania audio/wideo)
    SPP (Serial Port Profile)

Opis
ALPINE
ILX-F115D
Nowy
4958043905232
Gwarancja
24 miesięcy
Zobacz także