Pierścienie tłokowe Teikoku

Pierścienie tłokowe Teikoku

Pierścienie tłokowe Teikoku – dlaczego są takie ważne?

Dostępne w naszej ofercie pierścienie tłokowe od producenta Teikoku nie są przypadkiem. Firma ta dostarcza niezwykle szeroki asortyment komponentów uszczelniających silnik. Dzięki właściwemu doborowi pierścienie tłokowych można sprawić, że silnik znacznie dłużej będzie funkcjonować bez konieczności przeprowadzania zbyt często przeglądu technicznego. Pierścienie tłokowe są odpowiedzialne za oddzielenie komory spalania od skrzyni korbowej. Poza tym ich rola polega również na tym, że zgarniają nadmiar oleju, który gromadzi się na ściankach cylindra. W rezultacie nie trzeba się obawiać o spadek kompresji, o utratę mocy, czy sprawności silnika. Prawidłowo funkcjonujące pierścienie tłokowe zapobiegną wzrostowi zużycia oleju i jego częściowemu spalaniu.

Pierścienie tłokowe Teikoku, które można zamówić w naszym sklepie, wyróżniają się wysoką trwałością. Są także niezwykle precyzyjnie wykonane, dlatego też funkcjonują prawidłowo znacznie dłużej, niż ich fabryczne odpowiedniki. Wysoka jakość pierścieni tłokowej ma olbrzymie znaczenie. To bowiem właśnie ta cecha sprawia, że mogą one odprowadzać ciepło tłoka do cylindra, a także normować film olejowy na powierzchni cylindra. Tym samym pierścienie tłokowe TPR są w stanie doprowadzić do długotrwałego utrzymywania się właściwej kompresji w komorze spalania.

Pierścienie TPR charakteryzują się bardzo wysoką trwałością oraz precyzją wykonania dzięki czemu są w stanie wytrzymać więcej niż seryjne odpowiedniki. Pierścienie TPR dzięki swojej wysokiej jakości przez długi czas odprowadzają ciepło tłoka do cylindra oraz regulują film olejowy na powierzchni cylindra co prowadzi do długotrwałego utrzymywania odpowiedniej kompresji w komorze spalania. Pierścienie TPR, które proponujemy, mogą być z powodzeniem zamontowane w samochodach marki Honda, takich jak: Accord, Civic, CR-V 2.0L, czy Crossroad.

Sklep tuning – największy wybór najlepsza cena

Klienci, którzy pragną jak najszybciej tuningować swój samochód, uzyskując po takiej pracy najlepsze możliwe efekty, wybierają sklep RPMotorsport. Sklep tuning jest naprawdę dobrze wyposażony, a przy tym dostarcza oryginalne akcesoria i części cenionych, renomowanych producentów, którym można zaufać. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na sprzęt, jaki jest dostępny w naszej ofercie, toteż klienci, którzy u nas kupują, są w pełni usatysfakcjonowani, a naszymi klientami są najczęściej wymagający miłośnicy szeroko rozumianego tuningu.

Oprócz tego, że sklep tuning proponuje najlepsze części w swojej kategorii, to jeszcze klient może je kupić po bardzo konkurencyjnej cenie. Jeśli kupi felgi w liczbie czterech sztuk w jednym zamówieniu, otrzyma rabat w wysokości 5 %. Jak z niego skorzystać – wystarczy wpisać w koszyku zamówienia kod rabatowy "JRWHEELS", by 5% od należnej kwoty zostało automatycznie odjęte. Opłaca się zamówić komplet felg także z dwóch innych powodów. Pierwszy jest taki, że klient otrzymuje darmowe pierścienie centrujące, nakrętki, bądź śruby. Drugi natomiast dotyczy kosztów związanych z przesyłką kurierską, które w ogóle nie są naliczane.