Intercoolery

Intercoolery

Nasz profesjonalny tuning sklep posiada w swojej ofercie wytrzymałe i żywotne intercoolery, które pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie części wysokiej jakości, które spełniają szereg rygorystycznych norm. Są one w pełni przystosowane do ponadprzeciętnych wymagań pojazdów tuningowanych lub sportowych. Zapewniamy bogaty asortyment, tak więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy wyłącznie produkty renomowanych marek w okazyjnie niskich cenach. W tej kategorii można znaleźć m.in. intercoolery jednostronne, intercoolery standardowe, intercoolery dedykowane, intercoolery tylne. Są to części kompatybilne z niemal wszystkimi najpopularniejszymi markami aut m.in. Audi, Volkswagen, Hyundai, BMW, Seat, Skoda, Mercedes, Chevrolet, a także wiele innych. Należy wspomnieć,że często przeprowadzamy promocje, które pozwalają zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Oferowane przez nas intercoolery cieszą się pozytywną opinią najlepszych ekspertów z branży motosportów. Będą więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy planują tuning samochodu.

Intercooler jest nieodłącznym elementem układu dolotowego. Pełni on bardzo ważną rolę, jednak wielu kierowców zapomina o jego istnieniu. Jest to pozornie nieistotna część, jednak warunkuje ona moc oraz wydajność silnika. Można powiedzieć, że jest to chłodnica, przez którą przepływa powietrze trafiające do silnika. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby cechowała się ona optymalną sprawnością. W przypadku samochodów o podwyższonej mocy wymagany jest szybszy przepływ powietrza. Intercooler schładza sprężone powietrze, co przekłada się na wzrost efektywności pracy pojazdu. Jest to element, który może zostać uszkodzony głównie poprzez uderzenie mechaniczne np. kamieniem znajdującym się na drodze. Należy wiedzieć, że część ta na pierwszy rzut oka może wydawać się nieuszkodzona, jednak przepływ powietrza będzie zbyt słaby. Z pewnością odczują to pasjonaci rajdów i wyścigów samochodowych, gdzie liczy się przede wszystkim wysoka wydajność wszystkich układów wpływających na pracę silnika. W naszej ofercie znajdują się intercoolery o ponadprzeciętnej wytrzymałości, dzięki czemu sprawdzą się niezawodnie nawet w przypadku najcięższych warunków eksploatacji. To doskonała alternatywa dla seryjnych chłodnic. Niewątpliwą zaletą jest wysoka przepustowość oraz niski współczynnik oporu. Wszystko to sprawia, że powietrze jest skutecznie chłodzone i przekazywane do silnika.

Intercooler Airtec 1.8 / 2.0 TSI EA888 Gen 4 Golf 8 / Audi S3 8Y / Cupra
Na zamówienie
Opracowany w siedzibie AIRTEC w Wielkiej Brytanii, z dumą przedstawiamy nasz ulepszony zestaw intercoolera montowany na przedniej części silnika, skierowany do posiadaczy platformy EA888 Gen 4, którzy chcą uzyskać najwyższy poziom wydajności chłodzenia, mocy i wydajności na torze lub w szybkim ruchu drogowym.Dostępny w wysokiej jakości czarnym wykończeniu malowanym proszkowo, kompleksowy zestaw jest bezpośrednim zamiennikiem i wyposażony jest w nowe silikonowe przewody doładowania Pro Hoses. W komplecie znajdują się również wszystkie mocowania i osprzęt, a także szczegółowa instrukcja montażu.
3 999,00 zł
-186,00 zł
Intercooler do88 VW Golf 1.8 / 2.0 TSI (MQB) AUDI SEAT SKODA
Zapytaj o dostępność
Jest to własnej konstrukcji intercooler wydajności od do88 dla łatwego drop-in-fitment w Twoim Audi Seat Skoda VW 1.8 TSI / 2.0 TSI (MQB).
3 513,00 zł
Nasza poprzednia cena 3 699,00 zł