Silnik i osprzęt

Silnik i osprzęt

Silnik i osprzęt to kategoria, gdzie znajdują się wyłącznie wysokojakościowe części, które pochodzą od światowej klasy producentów. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. To właśnie z tego powodu proponujemy wyłącznie produkty o podwyższonej jakości, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. W naszej ofercie znajdują się części, które spełniają wszystkie rygorystyczne normy oraz standardy. Zostały one wyprodukowane z wysokogatunkowych tworzyw, które świetnie znoszą najcięższe warunki eksploatacji. Przekłada się to na wysoką żywotność oraz niezawodność. Decydując się na zakup części renomowanych marek zmniejszamy ryzyko kłopotliwych i kosztownych awarii. W tej kategorii można znaleźć m.in. chłodnice oleju, filtry stożkowe ITG, intercoolery, NRP pierścienie tłokowe, oleje silnikowe, pierścienie tłokowe, uszczelki, uszczelki termiczne, uszczelki głowicy, a także wiele innych. Zróżnicowany asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Silnik i osprzęt to serce każdego samochodu. Sprawność tych elementów warunkuje komfort użytkowania pojazdu. Wpływają one na niemal wszystkie podzespoły znajdujące się w naszym samochodzie. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o to, aby montowane części zamienne były wysokiej jakości. Warto również podkreślić, że są to elementy w szczególności narażone na uszkodzenia. Pracują one w specyficznych warunkach, co zwiększa ryzyko ich przedwczesnego zużycia. Słabe i nieoryginalne części to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie tylko szybko ulegną awarii, ale również mogą doprowadzić do uszkodzenia współpracujących komponentów. Właśnie dlatego o wiele rozsądniej jest zainwestować pieniądze raz, a dobrze. W naszej kategorii silnik i osprzęt znajdują się wyłącznie oryginalne części, które pochodzą z legalnej dystrybucji. Współpracujemy wyłącznie z sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu posiadamy gwarancją autentyczności. Zapewniamy również wyjątkowo korzystne ceny.

Proponowane chłodnice oleju zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które przystosowane są do ciężkich warunków pracy. Można spotkać się z modelami z obiegiem cieczy chłodzącej, a także chłodzonymi powietrzem. Wybór zależy od tego, jakie auto posiadamy. Chłodnice oleju z obiegiem cieczy chłodzącej uczestniczą w procesie regulowania temperatury oleju. Chłodnice chłodzone powietrzem wykorzystują pęd powietrza, który znajduje się w układzie. Pełni on funkcję chłodzącą. Sprawność tego elementu pozwala utrzymać pożądane właściwości oleju. Jest to niezbędne do tego, aby samochód prawidłowo funkcjonował.

Mogłoby się wydawać, że chłodnica oleju bardzo rzadko ulega awarii. Najczęściej dochodzi do jej zabrudzenia, co przekłada się na spadek wydajności. Może jednak zdarzyć się tak, że chłodnica ulegnie rozszczelnieniu. W takiej sytuacji może dojść do zmieszania się cieczy z olejem. Usterka ta może skutkować awarią pompy wodnej, czy też zakłóceniem pracy układu chłodzenia. Wszystko to może spowodować grzanie się silnika, co jest niezwykle groźne dla naszego auta. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby szybko zdiagnozować awarię tego elementu. Proponujemy różnego typu chłodnice oleju, które cieszą się uznaniem wyspecjalizowanych ekspertów.

W naszej ofercie znajdują się również intercoolery, czyli chłodnice tuningowe. Posiadamy modele standardowe, dedykowane, jednostronne, czy też tylne. Proponujemy wyłącznie najlepsze marki, takie jak m.in. TurboWorks. Intercoolery wybierane są przez miłośników motosportów. Dzięki nim można znacząco podnieść wydajność silnika, co przekłada się na efektywniejszą pracę pojazdu. Tego typu chłodnice skutecznie zmniejszają temperaturę nawet ekstremalnie nagrzanego powietrza. Największym zainteresowaniem cieszą się intercoolery standardowe. Ich podstawową zaletą jest fakt, że bez trudu można dopasować je do większości pojazdów. Są to modele uniwersalne, które sprawdzają się w wielu przypadkach m.in. drifcie, streecie, czy też dragsterach. Proponowane przez nas intercoolery odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości. Dodatkowym atutem jest fakt, że zostały one wyposażone w niezwykle wydajny rdzeń. Oczywiście wszystkie komponenty zostały wyprodukowane z tworzyw spełniających rygorystyczne normy. Oferowane części zapewniają płynny i bezproblemowy przepływ powietrza, co daje pewność doskonałego chłodzenia.

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć również szereg praktycznych akcesoriów przeznaczonych do silnika oraz osprzętu. Posiadamy produkty do większości popularnych marek pojazdów, takich jak m.in. Audi, BMW, Citroen, Fiat, Lancia, Nissan, Opel, Renault, Subaru, Volkswagen, a także wiele innych. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy wysoką jakość, tak więc posiadamy wyłącznie godne polecenia części i akcesoria. Nie brakuje u nas produktów, które spełnią oczekiwania fanów tuningu. To dobry wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, więc warto być z nią na bieżąco. Z pewnością każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Intercooler Airtec 1.8 / 2.0 TSI EA888 Gen 4 Golf 8 / Audi S3 8Y / Cupra
Na zamówienie
Opracowany w siedzibie AIRTEC w Wielkiej Brytanii, z dumą przedstawiamy nasz ulepszony zestaw intercoolera montowany na przedniej części silnika, skierowany do posiadaczy platformy EA888 Gen 4, którzy chcą uzyskać najwyższy poziom wydajności chłodzenia, mocy i wydajności na torze lub w szybkim ruchu drogowym.Dostępny w wysokiej jakości czarnym wykończeniu malowanym proszkowo, kompleksowy zestaw jest bezpośrednim zamiennikiem i wyposażony jest w nowe silikonowe przewody doładowania Pro Hoses. W komplecie znajdują się również wszystkie mocowania i osprzęt, a także szczegółowa instrukcja montażu.
3 999,00 zł