Zaawansowany rejestrator samochodowy z funkcją Drive-Assist ALPINE DVR-F800PRO
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Zaawansowany rejestrator samochodowy z funkcją Drive-Assist ALPINE DVR-F800PRO

Rejestrator pojazdu - Twoje osobiste Sokole Oko na drodze!
Zaawansowany system Alpine DVR-F800PRO wspomagający kierowcę (ADAS) - rejestrator jazdy DVR.

1 199,00 zł (brutto) 974,80 zł (netto)
Brutto Dostępność? Wyślij e-mail.
check Dostępność? Wyślij e-mail.
Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis
Alpine oferuje wysokiej klasy rejestrator jazdy (DVR-F800PRO), który obejmuje funkcje wspomagania kierowcy, a także standardowy model nagrywający (DVR-F200). Dostępne są również opcjonalne tylne kamery dodatkowe dla obu modeli. Możesz korzystać z komfortowej w obsłudze aplikacji, aby wprowadzać korekty i przeglądać nagrania w każdej chwili.

Pobierz przeglądarkę Alpine DashCam Viever na komputer PC lub MAC z poniższej sekcji pomocy technicznej, aby wyświetlić nagrania na domowym komputerze.
Kamera Alpine

Najlepsza jakość nagrań

Rejestrator DVR-F800PRO nagrywa obraz w rozdzielczości 1080p Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę i został wyposażony w czujnik Sony Exmores STARVIS, zapewniający doskonałą jakość nagrywania nawet w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych informacji, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidne dowody zdarzeń w sądzie. Geoinformacyjne informacje GPS oraz prędkość jazdy są również rejestrowane.
Kamera alpine dvr-f800pro
Nagrywanie w przypadku kolizji

Po wejściu do pojazdu i uruchomieniu silnika rejestrator jazdy automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z automatycznym mechanizmem zapętlenia. W razie wypadku, aktywny system monitorowania uderzenia automatycznie zapisuje dane wideo na dziesięć sekund przed kolizją i po zderzeniu zarejestrowanym przez 3 osiowy czujnik przyspieszenia. Rejestrator DVR-F800PRO jest wyposażony fabrycznie w kartę micro SD o pojemności 32 GB.

Doskonałe przetwarzanie obrazu nawet przy słabym oświetleniu
Kamera alpine dvr-f800pro

Czujnik obrazu Sony Exmor R STARVIS zastosowany w rejestratorze DVR-F800PRO zapewnia bogate kolory oraz optymalną rozdzielczość. Technologia STARVIS poprawia czułość przy słabym oświetleniu, zapewniając optymalną jakość obrazu w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni, umożliwiając wyraźne obrazowanie w warunkach słabego oświetlenia.
Wbudowany moduł GPS
Kamera alpine dvr-f800pro

Korzystając z danych GPS z rejestratora DVR-F800PRO, możesz precyzyjnie zlokalizować położenie pojazdu oraz trasy z prędkością jazdy na mapie. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia i siłę uderzenia. Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.

Przeglądarka Dash Cam Viewer na komputery PC oraz MAC
Kamera alpine dvr-f800pro

Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs przeglądarki Alpine Dash Cam dla komputerów PC oraz MAC pozwala na łatwe przeglądanie nagranych filmów. Odtwarzaj i pobieraj nagrane filmy wraz z historią trasy oraz znacznikami prędkości i zobacz, czy jakiekolwiek filmy zostały oznaczone przez kamerę z nagranym uderzeniem przez inny samochód (tryb parkowania). Możesz także zmienić ustawienia rejestratora, sformatować kartę pamięci lub zainstalować aktualizacje za pomocą kilku kliknięć w przeglądarce. Możesz pobrać przeglądarkę Alpine Dash Cam z sekcji wsparcia dostępnej poniżej.
Ostrzeżenia oraz wsparcie dla kierowcy
Kamera alpine dvr-f800pro

Rejestrator DVR-F800PRO został wyposażony w dodatkową technologię wspomagającą kierowcę, która zapewnia bezpieczeństwo. Ostrzeżenie o przekroczeniu pasa ruchu ostrzega o tym, czy pojazd jedzie w sposób bezpieczny. Ostrzeżenie przed kolizją pomaga zapobiegać kolizjom lub je ograniczać. Powiadomienie o odjeździe pojazdu poprzedzającego pozwala kierowcy zorientować się, że pojazd z przodu odjeżdża z skrzyżowania. Możesz również załadować bazę danych fotoradarów do rejestratora DVR-F800PRO, aby otrzymywać ostrzeżenia, gdy zbliżasz się do fotoradaru lub kamery monitorującej przejazd na czerwonym świetle.
System ostrzegania przed przekroczeniem linii
Kamera alpine dvr-f800pro

Senność lub jazda w stanie rozproszenia znacznie zwiększają szansę na wypadek na drodze. System ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu ostrzega kierowcę, gdy pojazd zjeżdża z pasa ruchu przy prędkości powyżej 50 km/h.
System ostrzegania przed zbliżającą się kolizją
Kamera alpine dvr-f800pro

Wielu wypadków można uniknąć, zachowując bezpieczną odległość. System ostrzegania przed zbliżającą się kolizją rejestratora DVR-F800PRO oblicza odległość w czasie rzeczywistym między Twoim pojazdem a pojazdem znajdującym się przed Tobą, podczas jazdy powyżej 30 km/h na autostradach lub poniżej 30 km/h w ruchu miejskim oraz wydaje 3 stopniowe, wczesne ostrzeżenia kierowcy w zależności od niebezpieczeństwa wystąpienia kolizji.
Powiadomienia o odjeździe poprzedzającego pojazdu
Kamera alpine dvr-f800pro

Kiedy samochód zatrzymuje się na skrzyżowaniu lub w ruchu drogowym, inteligentny system nawigacji informuje, że pojazd z przodu zaczął się poruszać, co zapobiega opóźnionej reakcji, na wypadek gdybyś przestał patrzeć przed siebie.
Ostrzeżenia o fotoradarach
Kamera alpine dvr-f800pro

Możesz pobrać bazę danych fotoradarów za pomocą aplikacji na smartfona, aby otrzymywać ostrzeżenia w momencie, gdy zbliżasz się do fotoradarów lub kamer monitorujących przejazd na czerwonym świetle (legalne użytkowanie tej funkcji podlega lokalnym przepisom ruchu drogowego).
Nadzór pojazdu w dzień i w nocy
Kamera alpine dvr-f800pro

Rejestrator DVR-F800PRO wyposażony został w tryb parkowania, który umożliwia nadzór samochodu nawet w nocy. Jeśli wydarzy się jakakolwiek ingerencja innego samochodu, roweru, itp., kamera zapisze nagranie wideo które możesz później sprawdzić, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich incydentach zarejestrowanych w nocy.
Dedykowana aplikacja na smartfony
Kamera alpine dvr-f800pro

Pobierz aplikację "Thinkware Dash Cam Mobile Viewer" ze sklepu Apple App Store lub Google Play, aby przeglądać, pobierać lub usuwać nagrania, zaktualizować oprogramowanie systemowe lub zobaczyć podgląd kamery na żywo (bardzo wygodne podczas instalacji i konfiguracji kamery). Telefon połączy się z rejestratorem jazdy za pomocą technologii Wi-Fi.
Rekomendowane akcesoria
Kamera alpine dvr-f800pro

Alpine oferuje dodatkową tylną kamerę (RVC-R800), która równocześnie rejestruje ruch przez tylną szybę. Daje to dodatkowy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, a także w trybie nadzoru parkingowego. Jeśli potrzebujesz więcej pamięci, wybierz kartę micro SD o pojemności 64 GB (DVM-64SD).
Kompatybilność z DAB oraz TV
Kamera alpine dvr-f800pro

Wiele rejestratorów jazdy zakłóca odbiór sygnału przez tunery DAB i DVB-T. Rejestratory jazdy Alpine generują bardzo niski poziom szumu elektrycznego i dlatego nie szkodzą odbiorowi sygnału cyfrowego radiowego i telewizyjnego w samochodzie.
Opcje podłączenia
Kamera alpine dvr-f800pro

Rejestrator DVA-F800PRO oferuje dedykowaną wiązkę przewodów do podłączenia kamery bezpośrednio do akumulatora pojazdu, a także złącze pasujące do zapalniczki samochodowej w celu zapewnienia łatwego, samodzielnego montażu.

Kamera

 • 2,13 megapiksela, 1 / 2,9" sensor Sony Exmor R STARVIS
 • Rozdzielczość: Full HD (1920x1080p)

Pojemność

 • Karta Micro SD 32 GB w zestawie

Tryby nagrywania

 • Nagrywanie ciągłe
 • Nagrywanie incydentów
 • Nagrywanie manualne
 • Nagrywanie parkingowe (tryb parkowania)
 • Nagrywanie dźwięku

Ostrzeżenia i powiadomienia kierowcy

 • System ostrzegania przed opuszczeniem pasa ruchu
 • System ostrzegania przed kolizją
 • Ostrzeżenie przed odjazdem poprzedzającego pojazdu
 • Ostrzeżenie o fotoradarach / kamerach rejestrujących przejazd na czerwonym świetle 

Ogólne

 • 3 osiowy czujnik przyspieszenia (czujnik 3D, 3G)
 • Wbudowany GPS
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Wbudowany głośnik
 • Moc wejściowa: DC 12 / 24V
 • ETC: Dioda bezpieczeństwa / Dioda LED stanu / Dioda odbiornika GPS / Dioda LED Wi-Fi
 • Interfejs połączenia: 1 x port V-IN

Wymiary

 • 107 x 60.5 x 30 mm

Waga

 • 104,5 g

Zawartość opakowania

 • Rejestrator jazdy
 • Mocowanie za pomocą taśmy 3M (1ea)
 • Kabel cygarowy
 • Wiązka zasilająca
 • Samoprzylepny uchwyt na kabel (3ea)
 • Karta pamięci Micro SD z adapterem (materiały eksploatacyjne)
 • Skrócona instrukcja obsługi / karta gwarancyjna

Zobacz film:

Opis
DVR-F800PRO
4958043533879
Gwarancja
24 miesięcy
chat Komentarze (0)