Zaawansowany rejestrator samochodowy ALPINE DVR-F200
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Zaawansowany rejestrator samochodowy ALPINE DVR-F200

Kamera pokładowa (rejestrator jazdy), która nieprzerwanie rejestruje widok przez przednią szybę pojazdu. Nagrany materiał może być wykorzystany jako materiał dowodowy w przypadku wypadku drogowego, włamania lub wandalizmu. Po zaparkowaniu kamery mogą rejestrować wideo i zdjęcia, jeśli wykryje się wandalizm.
Alpine dodatkowo oferuje zaawansowaną kamerę (DVR-F800PRO), która obejmuje funkcje wspomagania kierowcy, a także standardowy model nagrywania (DVR-F200). Dostępne są opcjonalne tylne kamery dodatkowe dla obu modeli. Możesz korzystać z wygodnej aplikacji mobilnej, aby wprowadzać korekty i przeglądać nagrania w drodze.

699,00 zł (brutto) 568,29 zł (netto)
Brutto Dostępność? Wyślij e-mail.
check Dostępność? Wyślij e-mail.
Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
14 dni na zwrot
Opis
Rejestrator jazdy kamera alpine dvr-f200

Rejestrator jazdy Alpine DVR-F200 - Najlepsza jakość nagrań

Rejestrator jazdy Alpine DVR-F200 nagrywa w rozdzielczości 1080p Full HD z 30 klatkami na sekundę i wyposażony jest w matrycę CMOS zapewniającą doskonałą jakość nagrywania nawet w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych informacji, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidne dowody zdarzeń w sądzie.
Geo-informacje GPS i prędkość jazdy są również rejestrowane.

Nagrywanie w przypadku kolizji

Nagrywanie w przypadku kolizji

Po wejściu do pojazdu i rozpoczęciu nagrywania, kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z automatycznym mechanizmem zapętlenia. W razie wypadku system monitorowania aktywnego uderzenia będzie przechowywany w 3-osiowym sensorze G. Rejestrator DVR-F200 jest wyposażony w kartę micro SD o pojemności 16 GB.

kamera samochodowa

Nadzór pojazdu w dzień i w nocy

Rejestrator DVR-F200 wyposażony jest w tryb parkowania, który umożliwia nadzór samochodu nawet w nocy. Podczas uderzenia innego samochodu, roweru, itp., Kamera zapisze to nagranie wideo i możesz je później sprawdzić, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich zarejestrowanych incydentach w nocy.

Wbudowany moduł GPS

Wbudowany moduł GPS


Korzystając z danych GPS z rejestratora DVR-F200, możesz precyzyjnie zlokalizować położenie pojazdu oraz trasy z prędkością jazdy na mapie. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia i siłę uderzenia.
Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.

Przeglądarka Dash Cam Viewer na komputery PC oraz MAC

Przeglądarka Dash Cam Viewer na komputery PC oraz MAC

Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs przeglądarki Alpine Dash Cam dla komputerów PC oraz MAC pozwala na łatwe przeglądanie nagranych filmów. Odtwarzaj i pobieraj nagrane filmy wraz z historią trasy oraz znacznikami prędkości i zobacz, czy jakiekolwiek filmy zostały oznaczone przez kamerę z nagranym uderzeniem przez inny samochód (tryb parkowania). Możesz także zmienić ustawienia rejestratora, sformatować kartę pamięci lub zainstalować aktualizacje za pomocą kilku kliknięć w przeglądarce. Możesz pobrać przeglądarkę Alpine Dash Cam z sekcji wsparcia dostępnej poniżej.

Dedykowana aplikacja na smartfony

Dedykowana aplikacja na smartfony

Pobierz aplikację "Thinkware Dash Cam Mobile Viewer" ze sklepu Apple App Store lub Google Play, aby przeglądać, pobierać lub usuwać nagrania, zaktualizować oprogramowanie systemowe lub zobaczyć podgląd kamery na żywo (bardzo wygodne podczas instalacji i konfiguracji kamery). Telefon połączy się z rejestratorem jazdy za pomocą technologii Wi-Fi.

Rekomendowane akcesoria

Rekomendowane akcesoria

Alpine oferuje tylną kamerę dodatkową (RVC-R200), która jednocześnie rejestruje natężenie ruchu przez tylną szybę. Daje to dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas jazdy, a także w trybie nadzoru parkingowego. Dostępna jest również kamera do nadzoru kabin na podczerwień (RVC-I200IR). Jeśli potrzebujesz więcej pamięci masowej, pobierz kartę micro SD o pojemności 64 GB (DVM-64SD).

Kamera kabinowa Night Vision

Kamera kabinowa Night Vision

Kamera RVC-I200IR została zaprojektowana do rejestrowania tego, co dzieje się wewnątrz Twojego samochodu - nawet w warunkach nocnych. Jest to szczególnie użyteczne dla taksówkarzy lub kierowców wahadłowych, którzy mają cyfrowy dowód na to, co wydarzyło się podczas jazdy. Kamera działa w zakresie podczerwieni i ma 2 diody LED w podczerwieni, aby nagrywać nawet w całkowitej ciemności.

Współpracuje z ciężarówkami i autobusami

Współpracuje z ciężarówkami i autobusami

Ta kamera jest kompatybilna z systemami 12 woltów i 24 woltów i dlatego może być instalowana w ciężarówkach i autobusach bez użycia transformatorów napięciowych.

Kompatybilność z DAB oraz TV

Kompatybilność z DAB oraz TV

Wiele rejestratorów jazdy zakłóca odbiór sygnału przez tunery DAB i DVB-T. Rejestratory jazdy Alpine generują bardzo niski poziom szumu elektrycznego i dlatego nie szkodzą odbiorowi sygnału cyfrowego radiowego i telewizyjnego w samochodzie.

Opcje podłączenia

Opcje podłączenia

Rejestrator DVA-F800PRO oferuje dedykowaną wiązkę przewodów do podłączenia kamery bezpośrednio do akumulatora pojazdu, a także złącze pasujące do zapalniczki samochodowej w celu zapewnienia łatwego, samodzielnego montażu.

Kamera

 • 2.13 Megapixel, ON Semiconductor CMOS
 • Rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080P)

Pojemność

 • Karta Micro SD Card 16GB znajduje się w zestawie

Tryby nagrywania

 • Nagrywanie ciągłe
 • Nagrywanie incydentów
 • Nagrywanie manualne
 • Nagrywanie parkingowe (tryb parkowania)
 • Nagrywanie dźwięku

Ogólne

 • 3 osiowy czujnik przyspieszenia (czujnik 3D, 3G)
 • Zewnętrzny GPS
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Wbudowany głośnik
 • Zasilanie: DC 12/24V
 • Podłączenie: 1 x V-IN port

Wymiary

 • 98.5 x 34 x 22 mm

Waga

 • 54 g

Zawartość opakowania

 • Rejestrator jazdy
 • Mocowanie za pomocą taśmy 3M (1ea)
 • Kabel cygarowy
 • Wiązka zasilająca
 • Samoprzylepny uchwyt na kabel (3ea)
 • Karta pamięci Micro SD z adapterem (materiały eksploatacyjne)
 • Skrócona instrukcja obsługi / karta gwarancyjna
Opis
DVR-F200
4958043533862
Gwarancja
24 miesięcy
chat Komentarze (0)