Rejestrator jazdy

Rejestrator jazdy

Wysokiej klasy rejestrator jazdy to idealna propozycja dla kierowców, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo jazdy. Proponowane urządzenia pochodzą wyłącznie od znanych i cenionych producentów. Z pewnością usatysfakcjonuje to najbardziej wymagające osoby, które cenią sobie niezawodność oraz żywotność. Nasz tuning sklep gwarantuje nie tylko szeroki wybór produktów, ale także korzystne ceny zakupu. Opisywane rejestratory jazdy są odpowiednie do wszystkich popularnych marek pojazdów m.in. Audi, BMW, Citroen, Chevrolet, Honda, Volkswagen, Mercedes, Hyundai, Seat, a także wiele innych. To doskonała opcja nie tylko dla tych, którzy cenią sobie tuning. Każdy właściciel pojazdu powinien być przygotowany na niespodziewane zdarzenie losowe. Nawet, jeśli przez kilkadziesiąt lat nie mieliśmy ani jednej stłuczki, to warto zwiększyć poziom swojego bezpieczeństwa poprzez kamerę samochodową. Dzięki niej możemy zarejestrować przebieg kolizji, czy też wypadku drogowego. Jest to najlepszy dowód w sprawie, dzięki czemu nie będziemy musieli udowadniać, że mówimy prawdę. Bardzo często to osoba winna zdarzeniu stara się zrzucić na nas winę. Posiadając rejestrator jazdy unikniemy ogromnego stresu, a także zabezpieczymy nasz pojazd.

W tej kategorii znajdują się różnego typu rejestrator jazdy, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Możne wyróżnić kamerki przednie oraz tylne. To od nas zależy więc, który obszar będziemy rejestrować. Obraz obserwujemy na ekranie znajdującym się wewnątrz kabiny. Ułatwia to również parkowanie pojazdu, a więc większość osób rezygnuje z czujników. Wśród proponowanych rejestratorów jazdy można również znaleźć kamerę kabinową, dzięki której nagramy to, co dzieje się wewnątrz naszego pojazdu. Jest to urządzenie polecane głównie właścicielom taksówek, busów, autobusów itd. Za ich pomocą możemy zarejestrować wszelkie incydenty, co może stanowić niepodważalny dowód w sprawie. Wielkim zainteresowaniem cieszy się rejestrator jazdy, który posiada moduł wspomagania kierowcy. Jest to model niezwykle nowoczesny, który daje nam wiele możliwości. System wyda nam ostrzeżenie w przypadku np. obecności fotoradaru, przekroczenia linii, odjeździe poprzedzającego nas pojazdu. W tej kategorii można znaleźć również standardowe kamery samochodowe, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz ekonomiczną ceną zakupu. Oprócz rejestrowania jazdy zapewniają nam one m.in. nadzór pojazdu w dzień i w nocy, wbudowany moduł GPS, czy też dedykowaną aplikację na smartfony.

Rejestrator Night Vision dla DVR-F200 ALPINE RVC-I200IR
Dostępność? Wyślij e-mail.
Kamera kabinowa Night Vision dla DVR-F200 - RVC-I200IR

Ta kamera jest przeznaczona do nagrywania tego, co dzieje się wewnątrz Twojego samochodu - nawet w warunkach nocnych. Jest to szczególnie przydatne dla taksówkarzy lub kierowców zawodowych, którzy dzięki temu rozwiązaniu mają cyfrowy dowód na to, co wydarzyło się podczas jazdy. Kamera działa w zakresie podczerwieni i ma 2 diody LED emitujące podczerwień, aby nagrywać nawet w całkowitej ciemności.
Kamera RVC-I200IR jest kompatybilna z rejestratorem jazdy Alpine DVR-F200 (brak kompatybilności z DVR-F800PRO).
269,00 zł
Zaawansowany rejestrator samochodowy ALPINE DVR-F200
Dostępność? Wyślij e-mail.
Kamera pokładowa (rejestrator jazdy), która nieprzerwanie rejestruje widok przez przednią szybę pojazdu. Nagrany materiał może być wykorzystany jako materiał dowodowy w przypadku wypadku drogowego, włamania lub wandalizmu. Po zaparkowaniu kamery mogą rejestrować wideo i zdjęcia, jeśli wykryje się wandalizm.Alpine dodatkowo oferuje zaawansowaną kamerę (DVR-F800PRO), która obejmuje funkcje wspomagania kierowcy, a także standardowy model nagrywania (DVR-F200). Dostępne są opcjonalne tylne kamery dodatkowe dla obu modeli. Możesz korzystać z wygodnej aplikacji mobilnej, aby wprowadzać korekty i przeglądać nagrania w drodze.
699,00 zł