Moduł DAB+ Alpine EZi-DAB-GO

W sprawie dostępności wyślij do nas e-mail na adres info@rpmotorsport.pl

Moduł DAB+ Alpine EZi-DAB-GO

Zaprojektowany jako łatwe w montażu rozwiązanie dla milionów pojazdów na drogach na całym świecie bez cyfrowego radia. Alpine EZi – DAB – GO jest łatwy w instalacji w samochodzie. W większości przypadków nie potrzebujesz nawet żadnych narzędzi, wystarczy kilka prostych kroków, a będziesz gotowy do pracy.

699,00 zł
Brutto Realizacja 2-4 dni
 Dostępny
Moduł DAB+ Alpine EZi-DAB-GO

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
Ocena
ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0
  • Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL Bezpieczne płatności PayU oraz szyfrowane połączenie SSL
  • Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost. Darmowa dostawa już od 499 pln. Przesyłki nadajemy również w paczkomatach Inpost.
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Opis

Korzystaj z radia cyfrowego


Radio DAB / DAB + zapewnia wysokiej jakości dźwięk cyfrowy, świetną zawartość, z których większość jest dostępna tylko w radiu cyfrowym. Cyfrowe radia automatycznie znajdują wszystkie dostępne stacje i pozwalają wybrać je według nazwy.

Muzyka bezprzewodowa

Ciesz się własnym wyborem muzyki dzięki EZi – DAB – GO dzięki wbudowanemu interfejsowi Bluetooth. Sparuj z nim telefon lub tablet i słuchaj bezprzewodowo swojej własnej kolekcji muzyki lub ulubionej usługi przesyłania muzyki za pośrednictwem istniejącego systemu audio.

Mobilna pomoc osobista

Ustaw przypomnienia, sprawdzaj pogodę, informacje o ruchu drogowym i inne za dotknięciem przycisku, bez dotykania telefonu. Mów bezpośrednio do cyfrowego asystenta telefonu w smartfonie z systemem iOS lub Android i słuchaj głośno i wyraźnie przez głośniki samochodowe. Wymaga systemu iOS 8 lub Android 5.0 i nowszych.

Kontrola Spotify

Uzyskaj łatwy i bezpieczny dostęp do samochodu na wszystkich listach odtwarzania w Spotify za pomocą przejrzystego wyświetlacza EZi – DAB – GO i prostych elementów sterujących. Poruszaj się po listach odtwarzania, albumach i wykonawcach w ruchu, bez konieczności dotykania urządzenia mobilnego. Ta funkcja wymaga konta premium Spotify.

Odblokuj inteligentniejsze funkcje

Odblokuj inteligentne funkcje swojego EZi – DAB – GO, pobierając bezpłatną aplikację towarzyszącą Pure Go na iOS lub Android. Pure Go działa w tle smartfona i łączy się z EZi – DAB – GO przez Bluetooth, aby umożliwić korzystanie z inteligentniejszych funkcji w podróży.

Odkryj nowe utwory muzyczne i znaczniki

Słyszałeś coś, co kochasz w radiu cyfrowym? Użyj przycisku Go na EZi – DAB – GO, aby oznaczyć utwór. Oznaczone utwory są identyfikowane i mogą być dodawane bezpośrednio do listy odtwarzania Spotify, abyś mógł cieszyć się nimi ponownie w dowolnym momencie (Tagowanie dostępne za niewielką opłatą roczną. Twoje pierwsze 12 miesięcy jest bezpłatne)

Digital Tick

Wszystkie nasze produkty EZi – DAB są również zatwierdzone przez Digital Tick, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś gotowy na przyszłe przełączanie radia FM na cyfrowe.

Łatwe do zainstalowania

Zaprojektowane do samodzielnego dopasowania, zarówno EZi – DAB – BT, jak i EZi – DAB – GO można zainstalować w samochodzie. W większości przypadków nie potrzebujesz nawet żadnych narzędzi, wystarczy kilka prostych kroków, które będziesz wykonywać. Współpracują również z istniejącym systemem audio za pomocą prostego kabla AUX lub przez nieużywaną częstotliwość FM. Składa się z eleganckiego kontrolera bezprzewodowego, który można zamocować niemal wszędzie i dyskretnej anteny przedniej szyby, nigdy nie było prostszego sposobu na cieszenie się cyfrowym radiem, muzyką z telefonu i samochodem.

Najważniejsze cechy:

  • odbiornik DAB z Bluetooth: słuchaj DAB, DAB+ za pośrednictwem nadajnika FM lub przy użyciu wejścia AUX
  • funkcje: pamięć stacji, Bluetooth, przycisk Go, osobisty asystent, sterowanie Spotify
  • łatwy w instalacji
  • czytelny wyświetlacz

Opis

EZi-DAB-GO
Nowy produkt