Opony

Opony

Opony wyścigowe Toyo R888R z homologacją drogową zapewniają o wiele wyższe osiągi, co z pewnością usatysfakcjonuje miłośników ekstremalnej jazdy. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla fanów motosportów, ale nie tylko. Prezentowane modele sprawdzą się zarówno na torach wyścigowych, jak i zwykłych drogach. Posiadają homologację, a więc są w stu procentach zgodne z aktualnie obowiązującymi normami i standardami. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie modele znanych i cenionych producentów, którzy zostali docenieni przez najbardziej wymagających.

Podwyższony poziom bezpieczeństwa

Opisywane opony sportowe na ulicę gwarantują podwyższony poziom bezpieczeństwa. Zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża - odpowiada za to szybkie nagrzewanie do optymalnej temperatury. Ponadto charakteryzują się one znacznie wyższą stabilnością niż klasyczne opony. Równie bezproblemowo możemy pokonywać ostre zakręty. Prezentowane opony wznoszą komfort kierowania pojazdem na zupełnie nowy poziom. Docenią to ci, którzy jakość i bezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu. Taka inwestycja opłaca się najbardziej.

Odporność na uszkodzenia

Proponowane opony sportowe na ulicę wykonywane są z innowacyjnych mieszanek, co przekłada się nie tylko na wysoką funkcjonalność, ale również wytrzymałość. Są to produkty odporne na przebicia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Takie ogumienie świetnie znosi intensywne tarcie, co zmniejsza ryzyko wypaczania się opony, czy też przedwczesnego starcia bieżnika. Opisywane modele z pewnością pozostaną w nienaruszonym stanie długi czas. Nie jest to zakup na jeden sezon, co zadowoli kierowców, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę.

Kultowa marka

Jak już wspomniano, w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie opony renomowanych marek, takich jak np. TOYO. Na specjalną uwagę zasługuję modele w wersji slick oraz semi-slick, które zostały zaprojektowane z myślą o jeździe wyczynowej. Ich budowa jest dostosowana do torów wyścigowych oraz ekstremalnych prędkości. Takie opony do sportu zapewniają minimalny opór, co przekłada się na wyższe osiągi. Warto dodać, że wersja slick jest całkowicie gładka, a więc nie sprawdzi się na drogach. Może stwarzać niebezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Nieco inaczej jest w przypadku opon semi-slick, które posiadają rowki odprowadzające wodę. Takie opony bez zarzutu sprawdzają się na publicznych drogach.

Szeroki wybór

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć szeroki wybór opon sportowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. model TOYO R888R. Stale rozbudowujemy ofertę o nowe produkty, tak aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy takie średnice opon, jak np. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20. Występują one w takich szerokościach, jak m.in. 185, 195, 205, 215, 225, 235, 245, 255, 265, 275, 285, 295, 305, 315. Dostępne modele posiadają następujące wysokości: 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60. Podczas wyboru właściwej opony sportowej należy kierować się przede wszystkim specyfikacją pojazdu.