Dodatki Millers Oils

Dodatki Millers Oils

Nasz tuning sklep posiada szeroki wybór dodatków Millers Oils m.in. do paliwa, oleju, chłodnic. Posiadamy również preparaty smarujące oraz środki czyszczące. Są to produkty przystosowane do pojazdów rajdowych oraz wyczynowych. Charakteryzują się one doskonałym składem, dzięki czemu nie tylko poprawiają wydajność samochodu, ale również chronią jego elementy przed uszkodzeniem. Plusem jest również korzystna cena zakupu.

Dodatek do Paliwa Millers Oils VSPe Power Plus Multishot 500ml
Dodatek do benzyny typu ?wszystko w jednym?, który chroni przed szkodliwym działaniem etanolu w paliwie, jest substytutem ołowiu, oraz ? w zależności od zastosowanego paliwa ? zwiększa liczbę oktanową do 2 oktanów.
120,00 zł
Dodatek do paliwa Millers Oils DPF Cleaner & Regenerator 250ml
Dodatek do oleju napędowego stworzony z myślą o czyszczeniu filtrów cząstek stałych (DPF) - obniża temperaturę wymaganą do wypalenia się cząstek znajdujących się w filtrze. Zapewnia czystość, i większą wydajność filtra DPF.
47,00 zł
Dodatek do chłodnic Millers Oils Extracool 250ml
Skoncentrowany dodatek antykorozyjny do zastosowania w układach chłodzących pojazdów rajdowych i wyczynowych. Redukuje temperaturę pracy płynu nawet o 15 stopni C. Chroni przed korozją części wykonane z aluminium i magnezu. Miesza się także z płynami zimowymi.
54,00 zł
Dodatek do paliwa Millers Oils CVL Turbo 500ml Motorsport
Octane booster. Zwiększa liczbę oktanów o 4. Można osiągnąć poziom 103 oktanów, tak więc paliwo jest porównywalne z paliwami wyczynowymi. Powszechnie używany w rajdach i wyścigach samochodowych.
77,00 zł
Dodatek do oleju Millers Oils Stop Leak 250ml
Wysokiej jakości dodatek do oleju silnikowego i przekładniowego, którego zadaniem jest minimalizowanie wycieków poprzez uszczelki we wszystkich samochodach osobowych i dostawczych. Pasuje do silników bezynowych i Diesel.
25,00 zł
Dodatek do oleju Millers Oils Engine Flush 250ml
Dodatek do starego oleju ? należy go dolać na krótko przed wymianą. Usuwa szlam i osady w silniku, i jest szczególnie polecany przed zmianą z poprzednio używanego oleju na wyższej klasy olej Millers Oils. Pomaga zminimalizować zużycie oleju.
29,00 zł