Olej Millers Oils

Olej Millers Oils

Oleje Millers Oils cieszą się ogromną popularnością wśród pasjonatów moto-sportów oraz aut po tuningu. Charakteryzują się one znakomitym składem, dzięki czemu możemy znacząco podnieść osiągi naszego samochodu. Doświadczeni eksperci potwierdzają, że produkty tej marki mogą poprawić pracę silnika. Opisywane oleje powinny zwrócić szczególna uwagę osób planujących tuning auta, ale nie tylko. Będą one odpowiednie do niemal wszystkich popularnych marek pojazdów, takich jak np. Audi, BMW, Honda, KIA, Volkswagen, JEEP, a także wiele innych. Nasz tuning sklep internetowy posiada w swojej ofercie szeroka gamę produktów Millers Oils, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy np. oleje motorsport, dodatki Millers Oils, płyny hamulcowe, oleje Millers Premium, płyny chłodnicze,  oleje Millers Trident, oleje Energy Efficient. Każdy, kto posiada minimalną wiedzę na temat sportowych samochodów powinien wiedzieć, że nie w każdym przypadku możliwe jest używanie standardowych olejów syntetycznych. Ich stosowanie podczas docierania się silnika może zakończyć się uszkodzeniem podstawowych komponentów, a ich wymiana generuje ogromne koszty. Właśnie dlatego warto poważnie podejść do zakupu olejów samochodowych. Nie możemy zapominać, że w dużej mierze to właśnie one warunkują poprawną pracę pojazdu. Nierzadko mają one bezpośredni wpływ na moc silnika oraz jego osiągi. Stosowanie najtańszych olejów, które znajdują się na półkach w supermarketach może okazać się zabójcze dla naszego samochodu. Profesjonalny tuning to nie tylko zakup odpowiednich części, czy też gadżetów. Prawidłowy dobór olejów samochodowych również ma wielki wpływ na efekty naszej pracy.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się oleje Millers Oils do składania silników wyczynowych. Posiadają one w swoim składzie ogromną ilość dodatków, które kompleksowo chronią przed zatarciem i zniszczeniem współpracujących elementów. Gwarantują one dodatkowe smarowanie, co jest szczególnie ważne podczas pierwszego uruchomienia auta. Warto wspomnieć, że oleje Millers Oils posiadają optymalną konsystencję. Nałożony na dane części nie będzie spływał, dzięki czemu nie musimy obawiać się nadmiernej straty produktu. Szczególną uwagę warto zwrócić na serię Millers Premium, gdzie można znaleźć m.in. oleje silnikowe półsyntetyczne, oleje silnikowe syntetyczne, oleje do skrzyń automatycznych, oleje przekładniowe. Są one przeznaczone zarówno do silników benzynowych, jak i Diesel. Zapewniają one mniejsze zużycie paliwa, co zwiększa ekonomiczność użytkowania pojazdu.

Olej przekładniowy Millers Oils CRX LS 75w140 NT+ 1L
110,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
W pełni syntetyczny olej przekładniowy z dodatkami chroniącymi szpery. Znakomita ochrona zębatek i przesuwek, minimalne straty mocy. Udoskonalona formuła Nanodrive NT+ redukuje tarcie. Idealny do samochodów WRC, R5, R4, oraz wszelkich skrzyń biegów kłowych i sekwencyjnych przenoszących maksymalne obciążenia ( wysoka moc i moment obrotowy). Znakomity do tylnych dyfrów ze szperami typu płytkowego.