Lista produktów marki Alpine Car Audio

Alpine ? Japoński lider w branży samochodowego sprzętu car audio wideo. Firma powstała w 1978 r. jako wspólne przedsięwzięcie Alpsa i Motorolli. Od kilkunastu lat jest notowana na japońskiej giełdzie. Alpine jest uważany za czołowego producenta car hi-fi i car video ? jego urządzenia od lat wygrywają w wielu testach i porównaniach. Najlepszą rekomendację stanowi fakt że na przeciętnych zawodach car audio (na najlepiej nagłośninony samochód), niezależnie czy odbywają się w Japonii, USA czy w Europie, na 10 startujących samochodów 7 ma radioodtwarzacze Alpine.

Doskonała jakość sprzętu Alpine znalazła uznanie u producentów samochodów ? od lat Alpine jest jednym z czołowych dostawców urządzeń AV do nowych samochodów, jego produkty można znaleźć w lepszych wersjach Hond, BMW, Mercedesów czy Jaguarów.

Wszystkie produkty chareakteryzuje niezwykła (dla Europejczyków) dbałość o szczegóły, jakość wykonania a przede wszystkim jakość brzmienia.

Oferta Alpine?a składa się z radioodtwarzaczy CD, stacji multimedialnych (radioodtwarzaczy DVD z dotykowym ekranem LCD), monitorów, nawigacji satelitarnych, wzmacniaczy i głośników.

System nawigacji Alpine INE-F904D Apple CarPlay Android Auto

4 999,00 zł
Brutto
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Bardzo popularny Alpine Halo9 jest teraz dostępny również z wbudowaną nawigacją. Jest to szczególnie interesujące dla kierowców samochodów kempingowych i kamperów. INE-F904D wprowadza 9-calowy system nawigacji z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości do każdego pojazdu z miejscem na instalację 1DIN.

Stacja nawigacyjna Alpine X803D-U

5 999,00 zł
Brutto
Ograniczona dostępność. Przed zakupem zapytaj.
Zaawansowana nawigacja Alpine X803D-U zapewnia najnowszą kompatybilność multimediów, najnowocześniejszą technologię nawigacji i audiofilską jakość dźwięku Alpine. Jest w pełni kompatybilny z najnowszymi smartfonami, takimi iPhone i Samsung Galaxy. Umożliwia korzystanie z Android Auto i Apple CarPlay na 8-calowym ekranie dotykowym o wysokiej rozdzielczości.