Lista produktów marki Alpine Car Audio

Alpine ? Japoński lider w branży samochodowego sprzętu car audio wideo. Firma powstała w 1978 r. jako wspólne przedsięwzięcie Alpsa i Motorolli. Od kilkunastu lat jest notowana na japońskiej giełdzie. Alpine jest uważany za czołowego producenta car hi-fi i car video ? jego urządzenia od lat wygrywają w wielu testach i porównaniach. Najlepszą rekomendację stanowi fakt że na przeciętnych zawodach car audio (na najlepiej nagłośninony samochód), niezależnie czy odbywają się w Japonii, USA czy w Europie, na 10 startujących samochodów 7 ma radioodtwarzacze Alpine.

Doskonała jakość sprzętu Alpine znalazła uznanie u producentów samochodów ? od lat Alpine jest jednym z czołowych dostawców urządzeń AV do nowych samochodów, jego produkty można znaleźć w lepszych wersjach Hond, BMW, Mercedesów czy Jaguarów.

Wszystkie produkty chareakteryzuje niezwykła (dla Europejczyków) dbałość o szczegóły, jakość wykonania a przede wszystkim jakość brzmienia.

Oferta Alpine?a składa się z radioodtwarzaczy CD, stacji multimedialnych (radioodtwarzaczy DVD z dotykowym ekranem LCD), monitorów, nawigacji satelitarnych, wzmacniaczy i głośników.

2-drożny zestaw Alpine S-S40 współosiowy 10cm
219,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 0   |   oddane głosy: 0
Seria S firmy Alpine zapewnia niesamowicie wysoką wydajność w tej klasie głośników. Pochwalają się pierwszym na świecie zastosowaniem membrany CFRP (Carbon Fiber Reinforced Plastic), która ma idealną równowagę twardości i lekkości, co zapewnia wyjątkowo czysty i dokładny dźwięk. Są również wyposażone w większą cewkę niż poprzednie typy, co zapewnia wyższą moc napędową i takie samo otoczenie HAMR, jak w serii X.
4-kanałowy wzmacniacz Alpine X-A70F
1 799,00 zł
Brutto
Zapytaj o dostępność
Ocena
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 1
Alpine przedstawia zupełnie nowe głośniki i wzmacniacze serii X. Produkty te zostały zaprojektowane i dostrojone, aby stworzyć idealne dopasowanie do niezwykle dynamicznej, realistycznej reprodukcji dźwięku i przestrzennego wrażenia dźwiękowego.Zupełnie nowe wzmacniacze serii X ustanawiają nowy standard jakości dźwięku i mocy wyjściowej w bardzo kompaktowej konstrukcji. Dostępne w konfiguracji mono, czterokanałowej i pięciokanałowej, wzmacniacze te idealnie pasują do zupełnie nowych głośników i subwooferów serii X.