Zawory upustowe ProRacingTechnology

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2009-06-08, 14:51
Wprowadziliśmy do oferty produkty rodzimego producenta (i naszego dobrego znajomego) ProRacingTechnology. Zawory już sa dobrze znane w kraju i za granicą.

Poniżej przedstawiam ofertę:
Cosmo Supersonic - Zawór upustowy Subaru STI / WRX

[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/Cosmo%20Supersonic_1.jpg[/img]

Cosmo Supersonic, to zawór dedykowany do Subaru Impreza WRX, WRX STi produkowanego w latach 2001-2007 z silnikiem 2.0L i 2.5L TURBO oraz do Subaru Forester 2.5L XT.

Zawór jest zamiennikiem fabrycznie stosowanego zaworu recyrkulacyjnego (DV), montowanego na intercooler’ze (TMIC).

Cosmo Supersonic, to zawory z membranowym mechanizmem sterowania. Korpus zaworu wykonany jest w pełni z aluminium, anodowanego na kolor niebieski lub czarny.

Zawór upustowy Cosmo Supersonic sam dostosowuje się swoją praca do charakterystyki pracy silnika, dzięki czemu zawsze pozwala w pełni wykorzystać potencjał i moc drzemiącą w pojeździe.

Cosmo Supersonic , to w pełni bezobsługowy zawór upustowy. Nie wymaga regulacji po montażu, oraz innych skomplikowanych i utrudniających życie zabiegów w trakcie jego pracy. Zawór wystarczy zamontować w fabrycznym zaworze DV, podpiąć sterowanie (podciśnienie/nadciśnienie), i cieszyć się z jego użytkowania.

BOV posiada gwarancję szczelności do 1.9 Bar, ciśnienie graniczne, to 2,1 Bar.

Razem z zaworem w zestawie znajduje się zaślepka na wąż powrotny zaworu DV. Sam montaż zaworu zajmuje około 10 minut.

Zawór polecany jest do modeli drugiej generacji (GD):

- Bug-eye

- Blob-eye

- Hawk-eye

CENA: 671 pln brutto
Realizacja 2-7 dni

The SUN Motorsports - Zawór upustowy

[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/The%20SUN%20Motorsports_1.jpg[/img]

Uniwersalny zawór upustowy, z dwutłoczkowym mechanizmem sterowania. Tłoczki wykonane są z materiałów syntetycznych w połączeniu z metalem wysokogatunkowym. Korpus wykonany jest z aluminium anodowanego na kolor niebieski lub czarny. BOV The SUN Motorsport charakteryzuje się małym współczynnikiem tarcia, dzięki czemu jego mechanizm sterujący jest bezobsługowy.

Charakterystyka pracy zaworu uzależniona jest indywidualnie od danego pojazdu, w którym zawór jest montowany i od poziomu ciśnienia doładowania. Zawór dostosowuje się każdorazowo do pracy silnika tak, aby niezależnie od obciążenia, można było w pełni wykorzystać potencjał i moc samochodu. Zawór po montażu nie wymaga dodatkowych czynności regulacyjnych.

Zawory upustowe The SUN Motorsports posiadają gwarancję szczelności do ponad 2 Bar. Ciśnienie graniczne, to 2,5 Bar. Zawór dobrze pracuje zarówno przy ciśnieniu 0,5 Bar jak i przy 2,0 Bar.

BOV jest zamiennikiem często montowanych fabrycznie zaworów recyrkulacyjnych marki Bosch oraz Denso. W komplecie znajduje się zaślepka na wąż powrotny fabrycznie montowanego zaworu DV.

CENA : 348 pln brutto
Realizacja 2-7 dni


The SUN Motorsports KIT - Zawór upustowy do Volvo

[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/The%20SUN%20Motorsports%20KIT_1.jpg[/img]

Zestaw przeznaczony do samochodów marki Volvo 850, S/V70, S/V40, wyposażonymi w benzynowe silniki R4 i R5 z turbodoładowaniem. (T2, T3, T4, T5, LPT, HPT, R). W skład zestawu wchodzą:

- zawór upustowy The SUN Motorsports (kolor niebieski)

- kolanko silikonowe (kolor niebieski)

- zaślepka fabrycznego zaworu DV razem z uszczelka i śrubkami (kolor niebieski)

- aluminiowy króciec montażowy

- opaski zaciskowe

Zawór upustowy wyposażony jest w dwutłoczkowy mechanizm sterowania. Tłoczki wykonane są z materiałów syntetycznych w połączeniu z metalem wysokogatunkowym. Korpus wykonany jest z aluminium anodowanego na kolor niebieski. BOV The SUN Motorsport charakteryzuje się małym współczynnikiem tarcia, dzięki czemu jego mechanizm sterujący jest bezobsługowy.

Zawór dostosowuje się każdorazowo do pracy silnika tak, aby niezależnie od obciążenia, można było w pełni wykorzystać potencjał i moc samochodu. Zawór po montażu nie wymaga dodatkowych czynności regulacyjnych.

Zawory upustowe The SUN Motorsports posiadają gwarancję szczelności do ponad 2 Bar. Ciśnienie graniczne, to 2,5 Bar. Zawór dobrze pracuje zarówno przy ciśnieniu 0,5 Bar jak i przy 2,0 Bar.

CENA: 549 pln brutto
Realizacja : Zamówienie indywidualne (ok 2 tygodnie)

Inne produkty tej firmy znajdziesz tutaj:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.php?manufacturers_id=248
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1