Zawieszenia MTS-Technik w ofercie RPM szok cenowy!!

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2009-08-12, 22:30
MTS-Technik pojawił się na polskim rynku w 2007 roku. Od tego czasu aktywnie uczestniczymy w licznych imprezach branżowych, reklamujemy się w gazetach o tematyce tuningu. Stale powiększamy nasz udział w lokalnym rynku co zawdzięczamy stosunkowi ceny do jakości - niespotykanemu dotąd w Polsce. Utrzymujemy wysoką jakość produktów przy stale obniżanej cenie finalnej co zawdzięczamy wielkiemu zainteresowaniu naszym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że nasza strategia zapewni nam długookresowy, stabilny rozwój co owocować będzie licznymi nowościami w ofercie i jeszcze większą satysfakcją z użytkowania naszych produktów.

Sprężyny sportowe

Opis produktu:
Sprężyny sportowe MTS-Technik dostępne są w szerokim wachlarzu obniżeń – od 15mm, aż do 80mm. Pozwala to wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza kompleksowa oferta skierowana jest zarówno dla wielbicieli nisko zawieszonych, sztywnych pojazdów jak i dla miłośników subtelnego tuningu chcących poprzez delikatne obniżenie zyskać lekkie usztywnienie oraz bardziej indywidualny charakter auta. Decydując się na obniżenie do 40mm nie ma potrzeby wymiany amortyzatorów na sportowe, przy większych wartościach optymalnym rozwiązaniem jest kompletny zestaw obniżający MTS-Technik.

Produkcja:
Sprężyny produkowane są z ulepszanej cieplnie stali sprężynowej. Nasz wyspecjalizowany wyłącznie w produkcji sprężyn zakład przez lata swojej działalności wypracował opatentowane technologie produkcji oraz kontroli jakości. Składa się to na doskonałej jakości produkt finalny. Proces produkcyjny przedstawia się w skrócie następująco:

* kształtowanie zwojów wg rysunku,
* obróbka na automacie sprężynowym CNC,
* dalsza obróbka (w tym: kulowanie, fosroranowanie, malowanie proszkowe farbą epoksydową na kolor czerwony),
* kontrola jakości (sprawdzenie geometrii i charakterystyki sprężyny, sprawdzenie pokrycia).

Ostatecznie efektem tego procesu jest sprężyna spełniająca najsurowsze normy czego potwierdzeniem jest dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/springi.jpg[/img]

Amortyzatory sportowe
Opis produktu:

Amortyzatory MTS-Technik powszechnie znane są ze swojego sportowego charakteru. Optymalne zestrojenie pozwoliło osiągnąć kompromis pomiędzy usztywnieniem, a komfortem jazdy. Dzięki skróconemu skokowi pracy amortyzatory przystosowane są do współpracy ze sprężynami obniżającymi nawet do 80mm! Długa żywotność jest konsekwencją troski o stabilną i bezpieczną jazdę. Produkcja odbywa się na terenie Unii Europejskiej co wpływa na dużą dostępność i krótki czas realizacji zamówień. Na amortyzatory obowiązuje dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów.

Charakterystyka:

* amortyzatory wykonane w technologii mono tubu (jednorurowej)
* połączenie oleju i gazu pozwala uzyskać kompromis pomiędzy sportową jazdą a komfortem
* duża częśc amortyzatorów posiada regulację wysokości osadzenia sprężyny, co pozwala dostosować zawieszenie do obciążenia lub indywidualnych predyspozycji kierowcy.
* zastosowane w produkcji materały gwarantują długą i wydajną pracę.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/amor1.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/amor2.jpg[/img]

Zestawy zawieszeń
Zawieszenia obniżające MTS-Technik łączną w sobie zalety amortyzatorów i sprężyn obniżających z oferty MTS-Technik. Harmonijna współpraca obu podzespołów gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania auta. Nasi pracownicy dobiorą odpowiedni dla Państwa wariant obniżający uwzględniający Państwa oczekiwania. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy dwuletni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/MTS_kit.jpg[/img]

Zawieszenia gwintowane
Zawieszenia gwintowane MTS-Technik to najwyższa półka w naszej ofercie. To rozwiązanie dla użytkowników pragnących regulować wysokość zawieszenia. Zmiana pory roku, zmiana felg, zbliżający się zlot - zawieszenie gwintowane umożliwia optymalne ustawienie poziomu auta, zależnie od potrzeb. Dzięki większej niż w przypadku zestawów obniżających o stałą wartość sztywności, zawieszenia te sprawdzają się w wyścigach asfaltowych. Sztywność „gwintu" sprawdza się również w przypadku zastosowania na pojeździe dużych felg (o większej niż przewidzianej przez producenta auta wielkości) - często jedynie tak twarde zawieszenie zapobiega ocieraniu opon o nadkola czy też rant. Każde zawieszenie zawiera klucz do regulacji wysokości. Zawieszenia objęte są dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/gwint1.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/gwint2.jpg[/img]


Wkrótce całą oferta będą dodana do sklepu, póki co zapraszamy do pobrania cenników:

[url=http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/mts1.pdf]Cennik zawieszenia gwintowane[/url]

[url=http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/forum/ciekawe/mts/mts2.pdf]Cennik zawieszenia, sprężyny, amortyzatory[/url]
Ostatnio zmieniony 2009-08-12, 22:32 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1