BMW Jazz Club "Po Polsku"

OT - co tu dużo mówić :). Piszemy wszystko co nam do głowy przyjdzie.

Moderatorzy: Lukiasz, przemir

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-10-30, 09:36
Warszawska publiczność, dopieszczona już w poprzednich latach oryginalnymi spektaklami Noc Jazzu i Bossa Novy i African Moods, w ramach BMW Jazz Club otrzyma w tym roku premierowy, nadzwyczajny, urodzinowy koncert AMJ, 15 grudnia w Teatrze Polskim. Tam, poniekąd zgodnie z wezwaniem teatru, Anna wraz z gwiazdorskim składem przyjaciół zaśpiewa „Po Polsku“. Przypomnijmy, że tym właśnie tytułem AMJ zadebiutowała na festiwalu Jazz Jamboree z pierwszym autorskim recitalem w 1996 roku.

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński do najnowszego projektu BMW Jazz Club "Po Polsku" zaprosili: Urszulę Dudziak, Staszka Soykę, Grzegorza Turnaua, Wasilewski Trio, Mateusza Pospieszalskiego, Henryka Miśkiewicza.
Nie zabraknie także stałych współpracowników: Marka Napiórkowskiego, Roberta Kubiszyna, Pawła Dobrowolskiego oraz Piotra Nazaruka.

Koncert odbędzie się 15 grudnia 2008 (poniedziałek) w warszawskim Teatrze Polskim.

Ktoś się wybiera? Ja czekam na ceny biletów jak będą ok to ide ;)

meggi
Najukochańsze słoneczko
Najukochańsze słoneczko

autor: meggi » 2008-10-30, 11:44
Jak by co to ja też chcętnie pójdę:)

przemir
RPM
RPM
autor: przemir » 2008-11-07, 14:58
ceny za bilety do Dabrowy Gorniczej od 70 do 90 pln - o Wawie jeszcze nic nie pisza - ale powinny byc w sprzedazy w GM - w pon na lanczu przejde zapytam

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-11-07, 16:54
jeszcze nie ma oooo

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-11-13, 23:47
już jutro, 14 listopada o godz. 9.00 rusza sprzedaż biletów na koncert Anny Marii Jopek w Teatrze Polskim w Warszawie w ramach projektu BMW Jazz Club 'Po Polsku'.

Artystka wystąpi 15. grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie. Tego koncertu nie można przegapić!

ANNA MARIA JOPEK 'PO POLSKU'

Nie istnieje w serwisach plotkarskich, bo ma inne zajęcie. Tylko w 2008 roku wystąpiła na legendarnej scenie Hollywood Bowl obok wielkiego Ivana Linsa pod batutą Vince’a Mendozy; zagrała serię europejskich koncertów; śpiewała w duecie z Bobby’m McFerrinem; przyjęła zaproszenie na koncerty z Chrisem Botti; przygotowała światową wersję słynnej płyty Pat Metheny & Anna Maria Jopek: Upojenie; odcisnęła dłonie w brązie między Stasysem a Krzysztofem Pendereckim; stworzyła muzykę do filmu animowanego i obdarowała fanów przejmującą, koncertową, Złotą w dniu premiery płytą Jo & Co, gdzie partnerują jej m.in. Richard Bona, Mino Cinelu i Dhafer Youssef.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-12-16, 11:24
to i ja coś napiszę ;)

Pierwszy pojawił się Staszek Soyka, a przedtem - Ania z zespołem wykonali kilka piosenek, począwszy od 'Laura i Filon', przez 'Bandoskę', i... pamięć mnie zawiodła....
To było coś nadzwyczajnego. Marcin, który wszystko zapowiadał i komentował, powiedział, że być może będzie to kolejny materiał na płytę, fajnie by było!!

Turnau z kolei był zabawny, a jego głos na żywo powalił!!

Niewiele było piosenek samej Ani (Bandoska, Cyraneczka...). Mnóstwo ciekawostek i niespodzianek. Bardzo lirycznie, tradycyjnie, ale i energicznie. Całość zamknęła 'Mizerna cicha', bardzo przejmująco.
Nie sposób opisać emocji, jak ktoś choć raz posłuchał AMJ na "dobrym sprzęcie" wie o co chodzi jest ok

Ja osobiście zazdroszczę wszystkim, którzy byli na TYM koncercie. Sobie na szczęście także lol

tutaj kilka zdjęć, które oczywiście nie są w stanie oddać klimatu!!
http://picasaweb.google.pl/rpmotorsport1/BMWJazzClubPoPolsku
Ostatnio zmieniony 2008-12-16, 11:25 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
warszawa meble kuchenne