Cat-Back Magnaflow,fotele F1-Z,J's Racing,Fujita

Wasze sugestie, opinie itp.
Holek
autor: Holek » 2008-03-26, 12:28
Magnaflow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co do wydechu,to jakość jego wykonania była jak najbardziej poprawna.Odnosnie dźwięku to póki co nie moge za duzo powiedzieć,gdyż wydech zamontowany został dopiero wczoraj tak więc zapewnie nie zdążył sie pożądnie wygrzać i wypalić.Jak na razie dźwięk jest jak najbardziej pozytywny-mruczy na niskich obrotach,a przy obrotach ponad ok.4tys r.p.m zaczyna ładnie "ryczeć".Bardzo dobrze słychać moment załączenia vtec'a.

Fotele F1-Z:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odnośnie foteli,to jak za takie pieniądze,to sa one spoko.Jakość materiału i wykonania nie powala,ale ogólnie dają rade.Troche zbyt małe trzymanie boczne.Przejechały juz z 5tyś. km i nic się z nimi nie stało.

Zarówno wydech jak i fotele,zostały bardzo szybko dostarczone kurierem.Paczki były dobrze zapakowane.A i postawa Lukiasza wobec klienta była jak najbardziej pozytywna.Obecnie oczekuje na zamówiony u Lukiasza stożek K&N do dolotu J's również zakupionego od Lukiasza.

Kolejnym gadżetem kupionym od Lukiasza jest:

-dolot typu ''parówka'' J's Racing oraz dedykowany pod ten dolot stożek Fujita Super Flow

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dolot na żywo wygląda świetnie aloha .Robi znacznie lepsze wrażenie pod maską niż tradycyjny układ dolotowy ;) .Co do przyrostu mocy to jeszcze nie byłem na hamowni/strojeniu więc za dużo na ten temat nie mogę powiedzieć.Napewno zmianie uległ dżwięk wydobywający się spod maski-zajebiście syczy clap no i w moim odczuciu nie ma już dołka mocy (takiego przydławiania) w dolnym zakresie obrotów.

Dzięki po raz kolejny Lukiasz :gej:
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2008-05-19, 13:58 przez Holek, łącznie zmieniany 4 razy.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-03-26, 12:49
dzięki za zdjęcia i relację, na stożek musimy chwile poczekać bo oczywiście jest totalnie nietypowy, nie było go w K&N UK więc ściągam go z K&N USiA, ale będzie. Póki co mam oryginalny tak jak pisałem, moge wysłać jest ok

Holek
autor: Holek » 2008-05-19, 12:43
kolejne graciki od Lukiasza-dolot J's Racing i stożek Fujita

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2008-05-19, 14:02
dla mnie bomba czekamy na wiecej
warszawa meble kuchenne