A moze male strzelanko?

OT - co tu dużo mówić :). Piszemy wszystko co nam do głowy przyjdzie.

Moderatorzy: Lukiasz, przemir

falo
RPM
RPM
autor: falo » 2007-11-06, 20:55
Witam , wlasnie mi wpadlo do glowy . Moze chce ktos z Was pograc w paintball.
Ja z kumplami grywam we frag factory , to stara fabryka rozy luxemburg. Jest czynna do konca listopada , potem ja zamykaja wiec jest ostatnia okazja do gry.
Generalnie gramy w weekendy , jednak fajniej jest , zebrac ekipe min 10 osobowa (nas jest max 7 osob) i zagrac samemu w tygodniu. Dlaczego tak jest fajniej ? Juz tlumacze, w weekendy bywa i ze 30 osob o roznym poziomie i podejsciu do gry. Jedni dopiero zaczynaja , inni graja w lidze jeszcze inni przyjechali sie wyrzyc i maja zle zchronowane klamki. Jednym slowem mozna trafic na kogos kto bedzie sadzil tak mocno ze porobia Wam sie mega krwiaki na skorze. I dlatego wlasnie lepiej grac z kims kogo sie zna i ma sie pewnosc ze nie sciemnia ani z ustawieniem swojej klamki ani podczas gry.
A tak rysuja sie koszty imprezy:
Wjazd dla kogos ze sprzetem 20pln
z wynajeciem sprzetu i ubrania ( klama + maska + butla HP + 100 kulek) 50pln
Gaz mozna ladowac za free jezeli sie gra na HP lub ma wypozyczona butle. (koszt 5zl )
mozna grac na wlasnych kulkach . Dobre kulki kosztuja ok 180pln za 2000 sztuk , my mamy taniej , ostatnio wyszlo 120pln za 2000szt ( poszlo ok 5000szt na 6 osob)
Podaje jeszcze adres hali gdzie gramy www.fragfactory.pl
Jakby ktos byl zainteresowany to prosze o odzew.
warszawa meble kuchenne