Motul Engine Cleaner

Wasze sugestie, opinie itp.
Mach
RPM
RPM

autor: Mach » 2007-10-12, 14:16
Dzis zastosowalem ta magiczna buteleczke i zdecydowanie polecam.
Generalnie w silniku nie ma smietnika, przy zdejmowaniu pokrywy zaworow byla one czysta bawet bez brazawych nagarow (auto od 3 ponad 2 lat tylko na Motulu).
Przed zaaplikowaniem srodka olej na bagnecie byl jeszcze calkiem brazowy, na pewno nie czarny. Zmiany oliwy sa max co 10kkm czyli raczej dlugo u mnie nie pracuje.
Zalalem buteleczke, 15 min pracy na wolnych obrotach i spuszczamy caly olej na goraco.
Spuszczany olej na prawde byl czarny jak smola, jak ze starego diesela mimo ze 15 min wczesniej na bagnecie mial jeszcze zupelnie inna barwe.
Uwazam ze Engine Cleaner dziala i na prawde mocno musi wyplukiwac syfy bo jest znaczna roznica w oleju ktory sie zlewa. Godny polecenia.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-10-12, 14:45
zgadza się, zresztą jest tak jak Ci mówiłem, ja stosuje zawsze. A polecam przynajmniej,niej raz np po kupnie auta jak nie wiesz jaki olej siedzi itp.

filmik taki kiedyś dawałem widziałes go?

Mach
RPM
RPM

autor: Mach » 2007-10-12, 14:55
Lukiasz pisze:filmik taki kiedyś dawałem widziałes go?

widzialem, widzialem :-)

wzialem to juz od Ciebie jakis czas temu ale dzis dopiero zaaplikowalem... nie jest to drogie a widac ze dziala takze mysle ze przy zmiania oleju ew co druga zamiane warto sie skusic :-)
warszawa meble kuchenne