Autoalarmy Exus

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-09-19, 11:07
Wprowadziliśmy nowości i zaktualizowaliśmy cennik

System alarmowy V3100 Control od początku wprowadzenia do sprzedaży cieszył się ogromną popularnością i zdobył sobie niezliczoną rzeszę zadowolonych użytkowników. Uwzględniając prośby oraz uwagi zarówno monterów jak i posiadaczy tego autoalarmu EXUS postanowił nieco "odmłodzić" V3100 Control, efektem czego jest nowy system alarmowy V9000. W stosunku do poprzednika EXUS V9000 różni się przede wszystkim zmienionym, ulepszonym oprogramowaniem, wyodrębniono również dwie wersje: EXUS V9000 Control oraz V9000 Full Control. Pierwszy z nich posiada w zestawie dwa piloty LCD, dające pełną informację o stanie auta, podczas gdy w drugim (wyposażonym w jeden pilot LCD i jeden standardowy) poprawiono zasięg działania pilota LCD. Serdecznie zapraszamy do przetestowania nowego alarmu EXUS V9000.

Sam mam przyjemność testować ten autoalarm i jestem z niego bardzo zadowolony. Dla porównania miałem model V3100 w poprzednim aucie, i naprawdę poprawili go znacznie!!

Obrazek
Obrazek

Wszystkie produkty znajdziecie tutaj:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/exus-m-115.html
Ostatnio zmieniony 2007-09-19, 11:08 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
warszawa meble kuchenne