Motocyklowe dyskusje o SSS i innych zawodach

OT - co tu dużo mówić :). Piszemy wszystko co nam do głowy przyjdzie.

Moderatorzy: Lukiasz, przemir

Maciek VMax
RPM
RPM

autor: Maciek VMax » 2007-07-04, 14:40
Tak jak mówiłem, motocykle nic nie pokazały to i nie zrobiły na ludziach wrażenia i w rezultacie nikt ich nie fotografował do bani

aga
RPM
RPM
autor: aga » 2007-07-04, 15:26
nie zgodze sie, ciagle przy nas lazili i zdjecia robili ladujac sie na motocykl bez pytania

przemir
RPM
RPM
autor: przemir » 2007-07-04, 15:47
moze zrobmy topik o motorach - ja sie nie znam wogole ale jak bywalem na roznych spotach i zlotach to nie bylo tam takich motorow jak u nas tylko jak drag to drag - z autami wkoncu ludzie dorosli do pewnych aut a jak to jest z motorami?

gul
RPM
RPM

autor: gul » 2007-07-04, 17:58
z motocyklami jest jak z autami za czasów modlinów.. tzn pojawiły sie konkretnie przerobione maszynki, tylko trzeba dopracowac jeszcze troche pierdół, żeby się to przełożyło na dobre czasy.. no i tylko szkoda, że stosunkowo niewiele jest w dragu motocykli.. napewno spory wpływ na to ma organizator imprez..
A co do "motocykle nic nie pokazały to i nie zrobiły na ludziach wrażenia" 24ro sekundowy finał z machaniem do publiczności to też jakaś forma show jest :P

Maciek VMax
RPM
RPM

autor: Maciek VMax » 2007-07-05, 06:06
gul pisze:z motocyklami jest jak z autami za czasów modlinów.. tzn pojawiły sie konkretnie przerobione maszynki, tylko trzeba dopracowac jeszcze troche pierdół, żeby się to przełożyło na dobre czasy.. no i tylko szkoda, że stosunkowo niewiele jest w dragu motocykli.. napewno spory wpływ na to ma organizator imprez..
A co do "motocykle nic nie pokazały to i nie zrobiły na ludziach wrażenia" 24ro sekundowy finał z machaniem do publiczności to też jakaś forma show jest :P

Chciałbym w ten sposób wygrywac jest ok

Co do frekwencji to się zgadza, jest jeszcze gorzej od czasu kiegy można się rejestrować tylko przez inet, na miejscu chcieliśmy dokoptować motocyklistów ale usłyszeliśmy że to za dużo roboty z wprowadzanioem do bazy danych a poza tym to informatyk już sobie poszedł. Kpina.

W tej eliminacji to dla mnie lepiej akurat bo się punkty nie liczyły a ja jestem pierwszy w klasyfikacji po bemowie fucku

przemir
RPM
RPM
autor: przemir » 2007-07-05, 12:19
Maciek a co myslisz o czyms takim - strzelic gazu, obnizyc i poszerzyc rame dac z tylu wielkiego kapcia i rolnki

http://www.allegro.pl/item209634548_yamaha_fj_1200.html

zima dluga jest gdzie jest komu/nie mowie o sobie/ moze by cos zbudowac ?

bierzcie na moje pomysly poprawke bo jestem motocyklowym i w sumie motoryzacyjnym laikiem
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez przemir, łącznie zmieniany 2 razy.

Maciek VMax
RPM
RPM

autor: Maciek VMax » 2007-07-05, 12:37
przemir pisze:Maciek a co myslisz o czyms takim - strzelic gazu, obnizyc i poszerzyc rame dac z tylu wielkiego kapcia i rolnki

http://www.allegro.pl/item209634548_yamaha_fj_1200.html

zima dluga jest gdzie jest komu/nie mowie o sobie/ moze by cos zbudowac ?

bierzcie na moje pomysly poprawke bo jestem motocyklowym i w sumie motoryzacyjnym laikiem

Yamaha fjut1200? Widziałem realizację Twojej wizji w czechach na streetfighter festwalu. Nie sądzę żeby był to szał chyba że zakujesz silnik i zdowo psikniesz gazem ale jak miałbym już gdzieś psikać to wybrałbym coś lżejszego i odpowiadającego dzisiejszym standardom. Rok albo dwa temu w Szymanach był taki bandit 1200 i nic ciekawego nie pokazał.
warszawa meble kuchenne