Czy RPM powinno się rozwijać ?

OT - co tu dużo mówić :). Piszemy wszystko co nam do głowy przyjdzie.

Moderatorzy: Lukiasz, przemir

Czy RPM ma się rozwijać?

100% Tak, powinien powstać sklep i szybki serwis!!
10
Brak głosów Nie, bo i po co?
Brak głosów Nie mam zdania
Brak głosów Mi wystarczy sam sklep

Liczba głosów: 10

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-01-26, 00:16
Prosze o szczere odpowiedzi to jest dla mnie bardzo ważne!!

Prosze też napisać, co byście chcieli zmienić, jak widzicie całe to przedsięwzięcie?

Dziękuje, za to że jesteście ze mną :)
Ostatnio zmieniony 2007-03-23, 15:58 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 2 razy.

sisa
RPM
RPM
autor: sisa » 2007-01-26, 00:18
no ja oczywiście zagłosowałam juz. No i uwazam, że Sztep jest boski!!!!!!!!!!!
Więc zachęcam do głosowania:)

meggi
Najukochańsze słoneczko
Najukochańsze słoneczko

autor: meggi » 2007-01-26, 09:24
ja również zagłosowałam jest ok
Uważam że RPM powinno się rozwijać bo ma naprawde duże możliwośći jedna z niewielu firm na których można polegać, a to wszytsko dzieki Lukiaszowi , który wkłada całe serce aby klienci byli zadowoleni . Potwierdzam sisa Łukasz jest boski jest ok

przemir
RPM
RPM
autor: przemir » 2007-01-26, 10:54
problem polega na tym ze jak powstanie szybki serwis to musi miec pracownika rownie pracowitego i kreatywnego co boski Lukasz inaczej bedzie ciagnal calosc juz wypracowana na tzw dno.
Rozwoj i tylko rozwoj ale b rozwazny i przemyslany

falo
RPM
RPM
autor: falo » 2007-01-26, 11:14
I ja jestem za rozwojem ,choc musi mi ktos wyjasnic znacznie slowa szybki serwis ;)
Chodzi wam o miejsce gdzie mozna by zalozyc nowy stuff czy poprawienie szybkosci dzialajacej strony ? ;)
Jezeli macie na mysli zaklad w ktorym mozna by zalozyc nowo nabyty sprzet i miescilby sie on w Warszawie to jak dla mnie rewlecja. Za kazdym razem gdy musze cos zrobic przy samochodzie na szybko a chce to zrobic dobrze to mam dylemat.
Poprostu w Warszawie nie wiem gdzie to zrobic, jezdze wiec poza ( nasielsk np. )
U street shadows jeszcze nie bylem ale to jest jakas opcja.
Jezeli myslicie o czym takim i byly by rozsadne ceny to mysle ze klienci sie znajda. Chocby ja ;)
Macie potencjal , wykorzystajcie go.
Ostatnio zmieniony 2007-01-26, 11:25 przez falo, łącznie zmieniany 1 raz.

Misiek
RPM
RPM

autor: Misiek » 2007-01-26, 12:55
Ja tez jestem za rozbudowa. wooo

[ Dodano: 2007-01-26, 13:06 ]
mam nadzieje ze szybki serwis oznacza jak kolega wczesniej napisale miejsce gdzie bedzie mozna zalozyc nowy stuff. jest ok

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-01-26, 13:30
ale fajnie ze coś siędzieje i nawet ktoś się udziela na forum :)

Szybki serwis oznacza montaż np dolotu, hamulców, oleju, czy zderzaka :)

Nie chce podejmować się grubszych modyfikacji samochodów póki co ;)

Dalej jak miało by tak byc to byłby też fajny sklep, Wszystko miało by miejsce w okolicach Piaseczna i tu sięzastanawiam czy klient będzie chciał tu dojechać.

Minus: od centrum Warszawy / Pałac kultury 20 kilometrów

Plus: dla osób z Warszawy chwilowy odpoczynek na wsi, blisko las i takie tam jest ok

falo
RPM
RPM
autor: falo » 2007-01-26, 13:46
Piaseczno hmmmm , mysle ze tu moze byc problem . Wiecej klientow mielibyscie w Warszawie ale tez i koszty wieksze.
Choc z drugiej strony mozna by to potraktowac jako start. Oszacowac na tej podstawie ilu ludzi by sie u Was pojawialo i zawsze sie mozna przeniesc jak dobrze idzie i bedzie to oplacalne <wow>
Tylko ze tak jak piszesz , "Szybki serwis oznacza montaż np dolotu, hamulców, oleju, czy zderzaka"
to tu widze kolejny problem , olej mozna wyminic byle gdzie i nie bedzie mialo to znaczenia, dolot mozna zlozyc spokojnie samemu .
Hamulce zderzak jest ok , ale to chyba za malo zeby ktos jechal ok 40km w jedna strone (u mnie to tyle bedzie a mieszkam w Wawie), musielibyscie miec szersza oferte. Robienie wydechow , zawieszenie . Wtedy to by mialo sens.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-01-26, 13:52
a co powiesz na to że wydechy robimy jużod lat i mamy jeszcze blacharstwo pojazdowe i lakiernictwo? :D

przemir
RPM
RPM
autor: przemir » 2007-01-26, 14:39
a mnie tam do wawy nie ciegnie - jak ktos nie lubi jezdzic to znaczy ze ma 40lat pasa i pasuje mu Vevert czy inne warsztaty i o tuningu nie mysli - jak mi na czyms zalezy to zawsze do tego dotre nie wazne gdzie
jak dlugo zyje tak nigdy nie spotkalem sie z dobrym warsztatem w centrum miasta - poza furami na zamowienie
niecale 30km od centrum to nie jest daleko - pamietajmy ze stolice europejskich metropolii maja duzo wiekszy zasieg
dojazd jest wazny a od wiosny poszerzaja pulawska :D

falo
RPM
RPM
autor: falo » 2007-01-26, 14:52
przemir pisze: a od wiosny poszerzaja pulawska :D
To korki beda ze hej ;)

"a co powiesz na to że wydechy robimy już od lat i mamy jeszcze blacharstwo pojazdowe i lakiernictwo? :D"
Co powiem? Super czemu wczesniej nie powiedziales ;)

Luz , jak chcecie.
To moje zdanie a to czy sie z nim zgadzacie czy nie to juz Wasza sprawa.
Ja poprorstu wiem jak to u mnie wyglada. Pracuje w godzinach 10-18 i poprostu godziny pracy wymuszaja na mnie to ze musze robic blisko albo brac urlop.
A ze furka stara to szkoda stracic caly urlop wypoczynkowy na naprawy ;)
Doprecyzujcie co byscie chcieli tam robic bo moze macie jeszcze jakies ukryte talenty
Ja wam dobrze zycze , bo warsztatow w ktorych pracuja pasjonaci nigdy za wiele.

chrostol
RPM
RPM

autor: chrostol » 2007-02-03, 08:49
ja też uważam, że rozwój wskazany bardzo, tylko musi być na chłodno i spokojnie skalkulowany, bez emocjonalnych wyskoków. To jest biznes, przyjemny i łączy się z zamiłowaniem, ale nadal biznes i trzeba trzeźwo rozważyć wszelkie ZA i PRZECIW, wykorzystać dotychczasowe doświadczenia i podjąć rozsądną decyzję.

Jeśli chodzi o lokalizację ewentualnego sklepu, to chyba faktycznie centrum wydaje się być bardziej strategicznym rozwiązaniem. Punkt centralny ma to do siebie, że oprócz bezpośrednio zainteresowanych, odwiedzą go z pewnością wstępnie przypadkowi klienci (z ulicy) i zapewne powrócą (chyba, że Luki przywita ich w swoich balangowych pinglach...hehe). I myślę, że byłbym w stanie nawet taki lokal namierzyć w dobrych kosztach.

Serwis? Oczywiście też centrum jest lepsze, ale o wiele trudniejsze do zrealizowania. Natomiast czy ma aż takie znaczenie? Hm, trudna odpowiedź, gdyż zarówno serwisy w centrum, jak i położone dalej działały od zawsze i działają nadal. No, może nie wszystkie, ale to nie wina lokalizacji (...) Argumentem ważnym jest połączenie sklepu z serwisem - to jest rozwiązanie optymalne oczywiście. I tak myśląc o tym dochodzę do wniosku, że skoro nie ma to być pełny serwis, a raczej jedynie montaż, to wystarczy do tego typowa powierzchnia usługowo/sklepowa, nawet można to fajnie zaaranżować. Auto można obsłużyć na ładnej terakocie i nawet podnośnik może okazać się zbędny. Wystarczą dobre żaby i sprawa załatwiona. Choć podnośnik oczywiście sprawę upraszcza.

Reasumując, jest potencjał, zawsze był. Luki jest pracowitym zdolniachą i szanse są ogromne wreszcie na profesjonalne działanie, bez dziecinady (...)

A ja zawsze służę wsparciem jest ok
Ostatnio zmieniony 2007-02-03, 08:54 przez chrostol, łącznie zmieniany 3 razy.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-02-03, 09:32
chrostol pisze:
A ja zawsze służę wsparciem jest ok

i za to bardzo dziekuje :pifko:

Zobaczmy pomyślimy i będziemy działać :)

Maciek VMax
RPM
RPM

autor: Maciek VMax » 2007-03-10, 19:01
Moje zdanie jest takie. Serwis to dobry pomysł. A klient jeśli będzie wiedział że nikt mu samochodu nie spieprzy i będzie z usługi zadowolony to dla niego taka odległość to będzie nic i wróci. Znam z autopsji.

Zresztą co to za odległość? W-wa - Piaseczno to jeszcze nie wyprawa. Zawsze można samochód zostawić.

[ Dodano: 2007-03-10, 19:03 ]
Ale z drugiej strony, sam sklep też nie jest głupim pomysłem. Tylko taki z prawdziwego zdarzenia. 70 rodzajów gwintów leży na regale, 150 dolotów w różnych kolorach leży na półce.
Karbonowe maski w rzędzie na całej ścianie. crazy
Ostatnio zmieniony 2007-03-10, 19:03 przez Maciek VMax, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukiasz
Administrator

autor: Lukiasz » 2007-03-10, 19:07
tak to tylko w erze bangin
warszawa meble kuchenne