OZ WHEELS aktualizacja oferty, NOWE MODELE!!!

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Posty: 3 Strona 1 z 1
meggi
Najukochańsze słoneczko
Najukochańsze słoneczko
Posty: 479
Rejestracja: 2006-07-06, 09:47
Lokalizacja: Rajska :)
 
autor: meggi » 2009-03-03, 23:27
Od 1994 roku obecne są na rynku polskim towary włoskiej firmy OZ - figurujące w oficjalnej nomenklaturze, pod hasłem kół tarczowych ze stopów lekkich, powszechnie zaś określane mianem obręczy samochodowych czy alufelg. Mimo, iż firma OZ pod względem wielkości produkcji nie należy do potentatów światowych, niewątpliwie dominuje w świecie sportów samochodowych z racji najwyższej jakości swoich wyrobów. Na kołach OZ ścigają się bolidy FORMUŁ 1 (od 25 lat), 3, CART, 3000, samochody INDY RACING LEAGUE, różnego rodzaju pucharów oraz uczestnicy mistrzostw krajów całego świata, wreszcie samochody startujące w Rajdowych Mistrzostwach Świata (od 20 lat), Europy itd. Program sportowy Firmy OZ jest odzwierciedleniem zaufania jakie pokłada się w ich wyrobach, a rezultatem tego są rozliczne tytuły, w tym ponad 100 tytułów mistrzów świata.

Doświadczenia sportowe wykorzystywane są oczywiście w produkcji kół aluminiowych przeznaczonych dla wszystkich użytkowników dróg - nie tylko sportowców. Obecnie gama obręczy OZ obejmuje kilka linii produktowych - budżetowa linia MSW (Motor Style Wheels) to oferta "na każdą kieszeń". W jej programie znajdują się zarówno koła WINTER , proste, łatwe w utrzymaniu i bardzo korzystne cenowo wzory, oraz AVANTGARDE - przeznaczone przede wszystkim dla młodszych kierowców - ciekawe, tuningowe modele. Półka średnia to 3 linie - STREET-STYLE (włoski styl do każdego samochodu), RACING (koła o rodowodzie sportowym) i ALL-TERRAIN (koła do samochodów SUV, terenowych i dostawczych). Szczególnie godna uwagi jest technologia HLT , oferowana w ramach linii RACING. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i specjalnego procesu technologicznego, udało się znacznie obniżyć wagę felgi, przy zachowaniu bardzo wysokich właściwości wytrzymałościowych. Kolejną linią proponowaną przez firmę OZ jest PRESTIGE - obręcze 2-częściowe, najczęściej wyposażone w tzw. "patent lip". Jest to specjalny pierścień, który przykręca się do rantu zewnętrznego koła. Pełni on nie tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim chroni koło przed uszkodzeniami mechanicznymi. Uszkodzony pierścień można oczywiście wymienić. Topową linią jest TUNER-SYSTEM . To obręcze 3-cześciowe, często odkuwane, więc bardzo wytrzymałe, piękne.

OZ Turbo (Porsche)
Obrazek

OZ VERSILIA
Obrazek

OZ CARAVAGGIO
Obrazek

OZ ALLEGGERITA HLT Crystal Titanium
Obrazek


NOWOŚĆ OZ WHEELS!!!

Rok 2009 rok zaowocuje wprowadzeniem nowej, ciekawej serii X-LINE z kołami POWER, ENERGY i ADRENALINA. Jest to oferta bardzo korzystna cenowo - usytuowana pomiędzy półką średnią OZ i MSW AVANTGARDE.

OZ X-LINE POWER
Obrazek

OZ X-LINE ENERGY
Obrazek

OZ X-LINE ADRENALINA
Obrazek

Zapraszamy do zapoznania się z pełna oferta felg OZ Wheels.

KLIK KLIK

 

Mach
RPM
RPM
Posty: 889
Rejestracja: 2007-04-29, 19:51
Lokalizacja: Warszawa
 
autor: Mach » 2009-03-04, 22:31

Kod: Zaznacz cały

OZ ALLEGGERITA HLT


czy to jest jakis nastepca ULTRALEGGERA czy SUPERLEGGERA ? jakas waga tych felg ?

 

Lukiasz
Administrator
Posty: 3771
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa
 
autor: Lukiasz » 2009-03-04, 22:33
to jest nowy kolejny model, a superleggery to nie ma już ze 2 lata jest ok

wagi brak, czyli inaczej google
Posty: 3 Strona 1 z 1
warszawa meble kuchenne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości