Układy wydechowe Cat Back Magnaflow

Katalizatory i tłumiki firmy Magnaflow, informacje o nowościach i ofertach specjalnych
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3770
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2013-06-13, 11:03
[img]http://rpmotorsport.pl/auta/images/aaaaaaa.jpg[/img]
MagnaFlow uważana jest za jedną z najlepszych marek w branży wyczynowych układów wydechowych. Świadczyć mogą o tym zarówno certyfikacje systemu jakości ISO9001, szeroka paleta produktów, 25letnie doświadczenie w branży jak i uznanie wielu światowych potentatów w branży tuningu samochodowego oraz sukcesy w sporcie. Takie gwiazdy jak wielokrotny mistrz formuły Indy Mario Andretti, Chip Foose z Foose Design, Robby Gordon wielokrotny mistrz NASCAR Sprint Cup Series, są częścią zespołu stanowiącego o renomie produktów. Produkty opuszczające kalifornijską fabrykę MagnaFlow Performance Exhaust / CarSound Exhaust Systems powstały na drodze połączenia myśli technicznej z pasją dla sportu wyczynowego. Każdy nowy układ wydechowy zostaje poddany szeregowi testów zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania jak i wywierany wpływ na poprawę osiągów silnika. To wszystko powoduje, że firma nieustannie pozostaje liderem w swojej branży. Na szczególną uwagę zasługują kompletne układy wydechowy cat-back do samochodów typu Pick-up, SUV, Muscle Cars oraz wielu modeli aut sportowych i kompaktowych zarówno amerykańskich, japońskich i europejskich producentów. Magnaflow oferuje bardzo szeroka gamę uniwersalnych tłumików przelotowych ze stali kwasoodpornej nawet do 5 cali średnicy rdzenia. Dostępne w kilkudziesięciu rozmiarach puszek oraz dowolnych konfiguracjach wejścia/wyjścia, zarówno polerowane jak i satynowe.

[img]http://rpmotorsport.pl/auta/images/home05_new.jpg[/img]

Szeroka paleta rozmiarów tłumików uniwersalnych pozwala zbudować kompletny układ wydechowy do każdego pojazdu. Oferta Magnaflow obejmuje również szeroki wybór polerowanych końcówek układów wydechowych również w nietypowych kształtach i wielu wymiarach. Do wszystkich samochodów dostępne są końcowe tłumiki polerowanych wraz końcówkami układu wydechowego serii Street lub Race.
>>> Zobacz pełny konfigurator produktów Magnaflow na stronie producenta <<<
http://magnaflow.com/

Na podstawie konfiguracja na stronie producenta sprawdź i wyślij nam numer katalogowy produktu którym jesteś zainteresowany.

[img]http://rpmotorsport.pl/auta/images/mf_american_muscle.jpg[/img]

Wycenimy go dla Ciebie indywidualnie biorąc pod uwagę aktualną dostępność produktu, terminy i warunki dostawy i korzystne kursy walut.

lub

Wyślij do nas zapytanie o wycenę lub dobór odpowiedniego produktu

[img]http://rpmotorsport.pl/auta/images/home03_new.jpg[/img]

--
Polub Nas na Facebook
https://www.facebook.com/rpmotorsport

Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadomości prosimy
o dołączanie historii korespondencji

RPM Mirkowski Łukasz
__________________________________________
www.rpmotorsport.pl

Tel. 509238633
e-mail info@rpmotorsport.pl
_______________________________
Ostatnio zmieniony 2013-06-13, 11:08 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1