Samochód dla mistrzów SEAT Leon 2.0 TFSI

Nowości, ciekawe modyfikacje pojazdów, gadzety czyli wszystko co kręci faceta (i nie tylko :D)

Moderatorzy: przemir, Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3770
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2007-05-07, 22:54
Tegoroczny zwycięzca pucharu "RECARO – FORMUŁA 3" – oprócz korony zwycięzcy – otrzyma również kluczyki do najnowszego projektu firmy EIBACH oraz jej partnerów (Abt Sportline, ATS, Hankook, Pantech, Recaro, a także SEAT), samochodu SEAT Leon 2.0 TFSI.

[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/LEON1.jpg[/img]

„Dream machine” to samochód o mocy podwyższonej przez firmę ABT ze 185 KM do 240 KM. Co więcej, to wytwór najnowszej technologii IS (Intelligent-Sport-Tuning) nie tylko podnoszącej moc, ale również obniżającej zużycie paliwa i pozwalającej na wykorzystanie jakiegokolwiek, nawet taniego paliwa.

[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/LEON5.jpg[/img]

Dalsze udoskonalanie samochodu to zastosowanie nowej wersji sprężyn SPORTILINE obniżającej zawieszenie do 50 mm, harmonizujących z amortyzatorami PRO-DAMPER, przystosowanymi również do typowych sprężyn tuningowych PRO-KIT marki EIBACH.

Zestaw stabilizatorów ANTI-ROLL-KIT redukuje różnice obciążeń w zakręcie między kołami zewnętrznymi i wewnętrznymi, dalej poprawiając prowadzenie samochodu.

[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/LEON4.jpg[/img]

Jeśli do tego dodamy wyrafinowane ospojlerowanie, fotele RECARO z różnymi regulacjami, 18” koła ATS ubrane w opony HANKOOK o profilu 225/40R18 oraz doposażenie w najnowszy telefon komórkowy PANTECH PG-3500, uzyskamy pojazd, który bez wątpienia możemy określić mianem samochodu marzeń.

[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/LEON3.jpg[/img]

Źródło: Prince
Ostatnio zmieniony 2007-05-07, 22:59 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1