tein s.tech

Wasze sugestie, opinie itp.
falo
RPM
RPM
autor: falo » 2008-06-29, 20:36
Ujezdzam juz jakies pol roku te sprezyny w crxie 2 generacji w komplecie z amortyzatorami bilsteina b8. Wczesniej mialem h&r - 35mm i chyba seryjne amortyzatory. Ciezko mi sie wypowiadac o samych sprezynach bo wymienione zostaly razem z amortyzatorami ale koncowy efekt jest naprawde zadawalajacy.
Samochod nie podsakuje juz jak pileczka i ladnie wybiera nierownosci. Wiadomo , czasem trzeba zwolnic przed nierownoscia ;) ale nie jest to tak jak wczesniej hamowanie przed byle uskokiem. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zdazylem juz nawet pojezdzic po naprawde ciezkim terenie ( tak wiem , nie do tego jest przeznaczone to zawieszenie) i powiem ze zaskakujaco dobrze sie spisaly. Jako ze samochod stoi wyzej niz przy poprzednim zestawie ( mysle ze odpowiedzialne sa tutaj za to amortyzatory , ktore nie sa b8 w pelnym tego slowa znaczniu a raczej b6 czyli o seryjnej dlugosci. ) to pokonanie lesnej drogi w blocie "po pachy" nie sprawilo mi duzo problemu i nawet tlumik pozostal na swoim miejscu :)

Uzyskalem z tym zestawem wlasciwie wszysko co chcialem , czyli swoisty kompromis miedzy dobrym i pewnym pokonywaniem zakretow a mozliwoscia wjechnia w tzw lekki teren.
no i ten lansss... JDM
warszawa meble kuchenne