Panewki sportowe/wyczynowe Clevite 77 w www.RPMotorsport.pl

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3770
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2014-10-28, 09:29
Rpmotorsport.pl ma przyjemność poinformować, o wprowadzeniu do oferty nowej marki Clevite 77. Clevite 77 ma do zaoferowania najszerszą na rynku gamę panewek najwyższej jakości z wyścigowym rodowodem. Większość produktów wykorzystuje do produkcji unikalną mieszankę stopów metali, co przekłada się na ich niesamowitą wytrzymałość i użyteczność w modyfikowanych silnikach. Bez względu na to czy silnik jest budowany przez entuzjastę tuningu czy profesjonalny zespół wyścigowy, panewki Clevite 77 Tri-Metal nadają się do tego doskonale! Projekt panewek został opracowany ponad 50 lat temu, przez ten czas Clevite 77 odpowiednio dopracował swoje panewki aby sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom. Tri-Metal to autorska technika produkcji panewek z bardzo wytrzymałych stopów ołowiowo-miedzianych powlekanych opatentowaną powłoka stopów innych metali tj. "babbitt " nakładanych metoda elektorlizy.

Panewki z seri "P"- Performance. Skonstruowane tak by przeciwstawiały się rotacji wewnętrznej i deformacji statycznej wału korbowego zapewniając jednocześnie własciwy filmu olejowego . Pod tym wzgledem panewki korbowodowe Clevite z serii "P" Performance zalecane są szczególne do zastosowania w silnikach wysokoobrotowych przystosowane do pracy prz bardzo dużych prędkościach obrotowych czopa wału. Zewnetrzna powlekana warstwa panewki zapewnia idealną powierzchnię ślizgową dodatkowo rowkowana powierzchnia robocza panewki zapewnia własciwe smarowanie. Panewki Clevite P-Seria to jedne z najlepszych na rynku panewek zalecanych do montażu z fabrycznymi wałami korbowymi zarówno w seryjnych autach jak i wysilonych jednostkach o dużych mocach.

Panewki z serii "H" - Race. Znacznie twardsze od panewek z serii Performance przeznaczone są z głownie do kutych i hartowanych wałów stalowych używanych w Motorsporcie. Cenione dodatkowo ze względu na brak dodatkowej powłoki stopów metali na zewnetrznej części panewki zapewniając tym samym lepsze odprowadzanie ciepła. Panewki z serii "H" są ciemne bez charakterystycznego dla panewek powlekanych połysku. Dodatkowo delikatnie szlifowane pod kątem ranty boczne panewek ułatwiają pasowanie panewek na kutych wałach.

[img]http://wholesale.topendpower.com/zasoby/obrazki/clevite.jpg[/img]

Sprawdź aktualną ofertę:
http://rpmotorsport.pl/panewki-clevite-c-901_7334.html

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?
https://www.facebook.com/rpmotorsport
https://plus.google.com/+RPMTuningŁukas ... iJazgarzew

RPM Mirkowski Łukasz
__________________________________________
www.rpmotorsport.pl

Tel. 509238633
e-mail info@rpmotorsport.pl
__________________________________________
Ostatnio zmieniony 2014-10-28, 09:39 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1