Strona 1 z 1

OTWÓRZMY NOWY ROZDZIAŁ !

: 2007-05-10, 18:09
autor: Lukiasz
KONI – firma o wyrobionej marce z bogatą tradycją – w bieżącym roku obchodzi 150-cio lecie istnienia. To doskonała okazja do odsłony nowego, odświeżonego wizerunku marki. Zmiana obejmuje nowe logo, nowy wizerunek, nowe wydawnictwa oraz kompletnie przebudowaną stronę internetową.

Nowy wizerunek jest bardziej dynamiczny i ekspresyjny. Podkreśla innowacyjność i wiodącą technologię, wyznaczającą nowe granice od momentu powstania 150 lat temu. Odświeżenie wizerunku to nie tylko nowe logo, fachowość KONI odzwierciedlają nowe strategiczne alianse i zaangażowanie w takie przedsięwzięcia jak Formuła 3 Euro Series i Formuła 1 gdzie KONI ma status Oficjalnego Dostawcy Zespołu Vodafone McLaren Mercedes .

Dotychczasowe logo ze znanym na całym świecie trójkątem KONI było używane przez ponad 50 lat. Implementacja nowego logo na wszystkich poziomach komunikacji zajmie oczywiście jakiś czas , ale stopniowo stare logo będzie pojawiać się coraz rzadziej.

W załączeniu pliki graficzne z nowym logo oraz film obrazujący jego powstanie i znaczenie. Upoważniamy Państwa do korzystania z tego logo w odniesieniu do promocji amortyzatorów KONI i prosimy o posługiwanie się nim w miejsce starego logo.

CZAS OTWORZYĆ NOWY ROZDZIAŁ !

W imieniu KONI BV

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/koni1.jpg[/img]

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/koni2.jpg[/img]

http://video.google.pl/videoplay?docid=2799979943721725462