Oferta specjalna oleje Millers Oils tylko w RPMotorsport.pl

Tutaj znajdziesz specjalne ceny na nasze produkty!!
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2012-05-10, 08:50
[img]http://www.jakiolej.pl/upload/Millers_Oils_med.jpg[/img]

Uwaga, oferta specjalna

Przy zakupie minimum 5 litrów oleju i przedpłacie wysyłka kurierem [shadow=red]GRATIS[/shadow].


[img]http://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2012/01/Millers-Oils-2-grafika-nanodrive-1.jpg[/img]

Przypominam cała oferta znajduje się tutaj:
http://rpmotorsport.pl/auta/millers-oils-c-16_2687.html

[img]http://www.moss-europe.co.uk/Graphics/UK/Products/Large/Millers-Group-All_1.jpg[/img]

Kilka słów o firmie:
Jedno jest pewne – wszystko stale się rozwija. Wymagania stawiane pojazdom i maszynom są z dnia na dzień coraz większe. Presja, aby pozostać na szczycie nigdy nie daje chwili wytchnienia. Lepsze osiągi, większa wydajność, redukcja kosztów – nikt nie rozumie tego lepiej niż Millers Oils.

Aby tak się mogło dziać, zawsze głównym motorem naszych działań jest i była innowacja. Dlatego inwestujemy w badania i rozwój naszych produktów, co pozwala nam na opracowywanie jednych z najbardziej zaawansowanych formuł na świecie. Dla naszych klientów nie jesteśmy jedynie dostawcami, jesteśmy partnerami z pomysłem. Myślimy o przyszłości. Dostosowujemy się do ich potrzeb. Oferujemy kreatywne rozwiązania ich codziennych problemów.

Wymaga to wiele energii, poświęcenia oraz elastyczności. W porównaniu do innych firm w przemyśle olejowym, dużo szybciej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia naukowe. Adaptujemy nowe technologie szybciej, szybko też dowiadujemy się jakie korzyści mogą one przynieść naszym klientom. Reasumując, działamy bardzo płynnie.

W efekcie oferujemy nieprawdopodobnie szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, którym możesz w pełni zaufać, i od których możesz oczekiwać większej ochrony i osiągów nawet w ekstremalnych warunkach, gdziekolwiek je zastosujesz.

Działamy inaczej niż większość dużych firm. Millers Oils ciągle jest niezależną firmą rodzinną – niezmiennie od 1887 roku

Nasze produkty najbardziej surowe wymagania producentów samochodów, a wiele jest przez nich oficjalnie rekomendowanych.

Pomogliśmy zrewolucjonizować rynek olei do samochodów ciężarowych, oferując oleje silnikowe, które (w zależności od typu pojazdu) można wymieniać nawet co 100 000 km

Zdobyliśmy nagrodę Brytyjskiego Instytutu Transportu za najlepsze oleje i smary – dwukrotnie.

Jako pierwsi wyprodukowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek olej dedykowany tylko do silników wysokoprężnych, co zostało docenione przez magazyn Diesel Car

Specjalistyczne produkty Millers Oils są ciągle testowane w najbardziej wymagających dyscyplinach motorsportu. Wiele z produktów stworzonych przez nas do użytku ekstremalnego w sportach wyczynowych, jest obecnie oferowanych dla każdego. Wiele innowacji z sektora Motorsportu jest obecnie wykorzystywanych w innych sektorach.

Zdobyliśmy prestiżową nagrodę Międzynarodowej „Firmy Roku w sektorze: Motorsport” w roku 2005, przy wyjątkowo silnej konkurencji.

Nasza siedziba znajduje się w Brighouse w północnej Anglii. Stąd pochodzą nasze wszytskie produkty, które wysyłamy m.in. od Europy, aż na Daleki Wschód: Chin, Nowej Zelandii, Taiwanu, Hong-Kongu, Korei, czy Bangladeszu.

Jakość popłaca. Posiadamy certyfikat ISO 9001, jesteśmy członkami FPAL, UKLA, UEIL oraz Classic British Quality Charter.

Oferta ważna tylko do końca maja.

Masz problem z doborem oleju? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci


--
Ze względu na dużą ilość otrzymywanych wiadomości prosimy
o dołączanie historii korespondencji

RPM Mirkowski Łukasz
__________________________________________
www.rpmotorsport.pl

Tel. 509238633
e-mail info@rpmotorsport.pl
__________________________________________
Ostatnio zmieniony 2012-05-10, 08:53 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1