Oferta RPM powiększyła się o produkty firmy GENESIS

Zabudowy, sprawy techniczne, porady, dyskusje, produkty z oferty RPM
Posty: 1 Strona 1 z 1

meggi

Awatar użytkownika
Najukochańsze słoneczko
Najukochańsze słoneczko
Posty: 479
Rejestracja: 2006-07-06, 09:47
Lokalizacja: Rajska :)

Post autor: meggi » 2008-12-18, 00:04
Do oferty RPM dodano kolejne produkty z dziedziny Car Audio

Jednym z producentów, jaki znalazł się w ofercie jest GENESIS

Produkcja GENESIS to prawdziwie ręczna robota, co jest charakterystyczne dla wyrobów high-endowych, zwłaszcza tych pochodzących z Wysp Brytyjskich. Głównym projektantem i konstruktorem jest Gordon Taylor, który swoje pasje audiofilskie realizuje z powodzeniem już od ponad dziesięciu lat. Procesem produkcyjnym zajmują się kobiety - zdumiewające, prawda? Nie jest to bynajmniej przypadek, ani też "wykorzystywanie słabszej płci". Kobiety, okazuje się, mają wiekszą precyzję manualną np. przy nanoszeniu elementów na płytki drukowane. Pozostali mężczyzni w firmie odpowiedzialni są za kontrolę jakości, pakowanie i ekspedycję towaru. Nie jest to, jak widać, duża firma, ale właśnie przy wytwarzaniu ekskluzywnych produktów - a takimi przecież są wzmacniacze i głośniki GENESIS - ma to duże uzasadnienie: łatwiej bowiem zarządzać mniejszym personelem i wymagać od niego określonych rezultatów.

Już teraz na stronie sklepu RPM znajdziesz między innymi:


Wzmacniacze:
1- kanałowe
2- kanałowe
4- kanałowe
5- kanałowe

np.:
Profile Two dwukanałowy wzmacniacz z serii Profile. Wzmacniacze tej serii wyróżniają się wysokiej jakości, kompaktową, aluminiową obudową. Charakterystyczną cechą jest ich niewielki rozmiar oraz umieszczony centralnie na górnej płycie obudowy wentylator, wspomagający chłodzenie wzmacniacza. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być montowany nie tylko w bagażniku ale i pod siedzeniem. Posiadają przejrzysty panel sterujący, na którym znajdują się filtry górno- i dolno przepustowe ułatwiające odpowiednie zestrojenie systemu. Każde wyjście głośnikowe jest wyposażone w niezależną regulację czułości wejścia w zakresie od 0,3 do 4 Volt.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/profileTwo.jpg[/img]

Compact Four czterokanałowy wzmacniacz z Serii III. Wzmacniacze z tej serii to klasyka w każdym calu. Stanowiąca wielki chromowany radiator obudowa z charakterystycznym ożebrowaniem i logo Genesisa przyciąga wzrok nie tylko miłośników car audio. Legendarne brzmienie wzmacniaczy z tej serii stawia je wsród najlepszych na świecie. Są najczęściej stosowanymi wzmacniaczami w zawodach "sound-off". Wszystkie wzmacniacze są ręcznie montowane, a następnie testowane według surowych norm. Potwierdzeniem tego są indywidualne certyfikaty dołączone do każdego wzmacniacza.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/comp4%5B1%5D.jpg[/img]

Zestawy głośników:
13”
16”

np:
A16 dwudrożny zestaw s serii Audiophole. Wysoka jakość dżwięku głośników z serii Audiophile stanowi doskonałe uzupełnienie dla uznanych już przez miłośników car audio wzmacniaczy Genesisa serii III. Posiadają ciepły i klarowny dźwięk w zakresie odtwarzania średnich tonów oraz subtelny i szczegółowy w najwyższych rejestrach pasma akustycznego. Woofer posiada membranę wykonaną z połączenia aluminium i włókna szklanego, co pozwala na uzyskanie doskonałej jakości średnich tonów i mocnego basu. Uzupełnienie zestawu stanowi jedyna pod względem wyglądu (imitacja wzmacniaczy serii III) zwrotnica, w której zastosowano powietrzne rdzenie cewek i polipropylenowe kondensatory do podawania doskonałego, klarownego i wolego od zniekształceń dżwięku przy wysokich poziomach mocy.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/A16-group%5B1%5D.jpg[/img]

A13 dwudrożny zestaw z serii Audiophole. Wysoka jakość dźwięku głośników z serii Audiophile stanowi doskonałe uzupełnienie dla uznanych już przez miłośników car audio wzmacniaczy Genesisa serii III. Posiadają ciepły i klarowny dźwięk w zakresie odtwarzania średnich tonów oraz subtelny i szczegółowy w najwyższych rejestrach pasma akustycznego. Woofer posiada membranę wykonaną z połączenia aluminium i włókna szklanego, co pozwala na uzyskanie doskonałej jakości średnich tonów i mocnego basu. Uzupełnienie zestawu stanowi jedyna pod względem wyglądu (imitacja wzmacniaczy serii III) zwrotnica, w której zastosowano powietrzne rdzenie cewek i polipropylenowe kondensatory do podawania doskonałego, klarownego i wolego od zniekształceń dżwięku przy wysokich poziomach mocy.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/a13_group%5B1%5D.jpg[/img]

Subwoofery

10”
12”
komplety Subwooferów 6x9 ”

np.:
A25 subwoofer z serii Audiophole, przypuszczalnie najlepszy audiofilski subwoofer na świecie. Osadzona w ogromnym odlewanym ciśnieniowo aluminiowym koszu membrana została wykonana z połączenia masy Nomex i włókna szklanego. Tak wykonana membrana posiada trzy najważniejsze cechy: sztywność, lekką konstrukcję oraz chłodzenie. Optymalizacja parametrów pozwala na zapewnienie olbrzymiego basu już przy małej mocy. Nagrodą za wysoką jakość jest bardzo niski udział poziomu zniekształceń do czystego, nieprzebarwionego basu. Nadaje się do zabudowy w małych skrzyniach rezonansowych.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/A25.jpg[/img]

A30 subwoofer z serii Audiophole, przypuszczalnie najlepszy audiofilski subwoofer na świecie. Osadzona w ogromnym odlewanym ciśnieniowo aluminiowym koszu membrana została wykonana z połączenia masy Nomex i włókna szklanego. Tak wykonana membrana posiada trzy najważniejsze cechy: sztywność, lekką konstrukcję oraz chłodzenie. Optymalizacja parametrów pozwala na zapewnienie olbrzymiego basu już przy małej mocy. Nagrodą za wysoką jakość jest bardzo niski udział poziomu zniekształceń do czystego, nieprzebarwionego basu. Nadaje się do zabudowy w małych skrzyniach rezonansowych.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/A30.jpg[/img]

P69-4 subwoofer z serii Profile. Posiadający nietypowe rozmiary (6x9") subwoofer idealnie pasuje do powiększenia zestawu dwudrożnego. Przeznaczony jest do dyskretnego montażu w przygotowanych fabrycznie miejscach w samochodzie, jak również na tylniej półce i w skrzyniach rezonansowych o niewielkich wymiarach. Głośniki te umożliwiają uzyskanie głębokiego basu już przy niewielkim poziomie mocy
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/p69-4_300_37.jpg[/img]

Pełna ofertę GENESIS znajdziesz po adresem:

http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.php?manufacturers_id=226

[url=http://www.rpmotorsport.pl]Car Audio[/url]
Ostatnio zmieniony 2008-12-18, 01:02 przez meggi, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.rpmotorsport.pl

[url=http://www.waszslub.pl][img]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2010071601401430.png[/img][/url]


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/17320][img]http://www.motostat.pl/user_images/17320/icon1.png[/img][/url]
Posty: 1 Strona 1 z 1