Nowości Alpine Lato 2010

Zabudowy, sprawy techniczne, porady, dyskusje, produkty z oferty RPM
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2010-06-22, 16:34
Alpine CDA-117Ri - RADIOOODTWARZACZ CD / USB ORAZ STEROWNIK iPod
CDA-117Ri jest przeznaczony dla prawdziwych miłośników muzyki. Dzięki 24-bitowemu przetwornikowi C/A, wysokiej jakości podzespołów oraz nowoczesnym funkcjom przetwarzania dźwięku, jak cyfrowa korekcja czasu, korektor parametryczny jest w stanie odtwarzać wszystkie ulubione źródła muzyki z zachowaniem wspaniałego brzmienia.

Jeżeli poszukujesz wspaniałego dostrojenia systemu odtwarzania, ten model jest właśnie dla Ciebie. Cyfrowa korekcja pozwala kompensować różne odległości od głośników, tak więc dźwięk ze wszystkich głośników dociera do słuchacza równocześnie. Można również korygować dźwięk za pomocą 7-pasmowego korektora graficznego, 5-pasmowego korektora parametrycznego.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/d5ab8caf0b.jpg[/img]

IVA-D511R - 1-DINowa MOBILNA STACJA MULTIMEDIALNA Alpine
Duży ekran dotykowy z wyraźną grafiką ułatwia szybkie wyszukiwanie muzyki z iPod i innych źródeł. Wyszukiwanie szybkie (Quick Search) i Wyszukiwanie alfabetyczne (Alphabet Search) pozwalają na dotarcie do poszukiwanego utworu w kilka sekund. I oczywiście jak zawsze w produktach Alpine - słuchacz otrzymuje najwyższą z możliwych jakość dźwięku.

Użycie funkcji Cyfrowej Korekcji Czasu (Digital Time Correction) dla kompensacji zmiennych odległości głośników gwarantuje, że sygnał we wszystkich kanałach jest zsynchronizowany i dociera do słuchacza w tym samym czasie. Można również korygować dźwięk za pomocą 7-pasmowego korektora graficznego, 5-pasmowego korektora parametrycznego i filtra górnoprzepustowego.

Stacja multimedialna IVA-D511R na pewno stanie się centrum rozrywki we wnętrzu Twojego samochodu.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/0bdb85b7d8.jpg[/img]

Alpine PDX-M12 - 1 kanałowy cyfrowy wzmacniacz mocy
Znakomita moc i jakość dźwięku
Czas na spotkanie ze wzmacniaczem wyznaczającym nowe standardy
Nowe wzmacniacze Alpine z serii PDX zostały całkowicie przekonstruowane w celu uzyskania doskonałych parametrów, jakości dźwięku i niezawodności. Wzmacniacze z serii PDX przeznaczone są dla prawdziwych entuzjastów samochodowego sprzętu audio i wszystkie ich wersje charakteryzują się zwartą budową i niewielkimi wymiarami. Poprzeczka została ustawiona wyżej.
Parametry dźwięku stanowiące nową jakość w branży
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/productpic_PDXM6_01.jpg[/img]
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/imagemagic.php?img=images/productpic_PDXM6_03.jpg&w=0&h=LARGE_IMAGE_HEIGHT&page=popup[/img]

Wiecej nowości na naszej stronie:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/multimedia_i_car_audio-c-905.html

Gwarancja:
Produkt posiada dwuletnią gwarancję dystrybutora (Po przeslaniu karty gwarancyjnej i jej zarejestrowaniu w sysytemie, informacja dostępna na odwrocie karty gwarancyjnej)

Zdjęcie poglądowe. Jesteśmy dealerem produktów firmy Alpine w Polsce („AUTHIORIZED INTERNET DEALER ALPINE”). Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Możliwość montażu i instalacji zakupionego sprzętu, a także uzyskania wsparcia technicznego przez telefon lub drogą elektroniczną.

Kontakt
tel. 509238633
gg: 9737605
e-mail: info@rpmotorsport.pl


Pamiętaj że w RPM możesz zrobić zakupy na raty (Raty Żagiel)

[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/zagiel2.jpg[/img]
Promocja "1 MIESIĄC = 1%":
okres spłaty kredytu wynosi od 6 do 24 miesięcy
wymagana pierwsza wpłata 0%.
Ostatnio zmieniony 2010-06-22, 16:37 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 2 razy.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1