NOWE PRODUKTY EIBACHA DO SKODY ROOMSTER

Nowości dotyczące sklepu i produktów.

Moderator: Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3770
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2007-03-30, 21:42
Skoda Roomster to nowy model w gamie czeskiego producenta. Niewielki samochód, przeznaczony głównie dla młodych rodzin, odznaczający się nietuzinkowym wyglądem. Na pewno nie jest to auto przeznaczone dla entuzjastów rajdowych. Jednakże inżynierowie EIBACHA przygotowali zestaw elementów zawieszenia sprawiający, iż jazda tym samochodem to wielka przyjemność.
Już montaż zestawu sprężyn Pro-Kit daje znaczącą poprawę w zakresie sterowności, „trzymania się” i zachowania na drodze. Progresywna charakterystyka oznacza lepsze właściwości jezdne, bez utraty komfortu podróżowania. Zapewnia świetną trakcję, już od początku ugięcia sprężyny i redukuje przechyły boczne, co prowadzi do lepszego rozłożenia ciężkości i bezpieczniejszego zachowania.
Dla osób, które preferują bardziej dynamiczną jazdę, przygotowany został zestaw Pro-System, składający się ze sprężyn Pro-Kit oraz amortyzatorów Pro-Damper. Amortyzatory zostały specjalnie zaprojektowane aby w sposób optymalny współgrać ze sprężynami. Rekompensują one zwiększoną twardość sprężyn i zmniejszony skok sprężyn, spowodowany obniżeniem środka ciężkości samochodu.
Dopełnienie całości stanowią pierścienie dystansowe EIBACH Pro-Spacer, wykonane z wysokiej klasy aluminium.
Sprężyny są już dostępne w magazynach firmy EIBACH. Na pozostałe akcesoria trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, ale zapewniamy, że warto !!!

[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/SkodaRoomster1.jpg[/img]
[img]http://www.prince.com.pl/ilustracje/SkodaRoomster2.jpg[/img]
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1