Nowe dodatki do paliw Ecomax

Wasze sugestie, opinie itp.
Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2010-05-06, 21:09
Na polskim rynku zadebiutowała nowa seria dodatków do paliw renomowanej marki Millers Oils. Seria nosi nazwę Ecomax, a w jej skład wchodzą następujące produkty: Diesel Power Ecomax (zastępuje dotychczasowy dodatek Diesel Power Sport 4) oraz (NOWOŚĆ) Petrol Power Ecomax do silników benzynowych.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/zdjecia/ecomax.jpg[/img]

Diesel Power Ecomax w opakowaniu 500ml wystarcza na 500l oleju napędowego. Zwiększa liczbę cetanową ON o 4 cetany, jednocześnie czyści i utrzymuje w czystości silnik i układ paliwowy. Przekłada się to na dłuższą żywotność wtryskiwaczy, lepsze osiągi silnika, cichszą jego pracę oraz zdecydowanie niższe spalanie. Znakomicie współpracuje z najnowszymi silnikami Diesel wyposażonymi zarówno w pompowtryskiwacze, jak i systemy wtrysku Common Rail, spełniającymi normy emisji spalin Euro 4 i Euro 5. Diesel Power Ecomax znakomicie dba o kondycję filtrów cząstek stałych (DPF). Występuje także jako One Shot Boost (+ 5 cetanów) - jednorazowa dawka 250ml, stosowana w celach naprawczych.

Petrol Power Ecomax w opakowaniu 500ml wystarcza na 500l benzyny. Zwiększa jej liczbę oktanową o 2 oktany, jednocześnie czyści i utrzymuje w czystości silnik i układ paliwowy. Zapewnia lepsze osiągi, niższe spalanie. Występuje także jako One Shot Boost ( + 3 oktany) - jednorazowa dawka 250ml, stosowana w celach naprawczych.

Opakowania 500ml posiadają specjalny aplikator - zbiorniczek z miarką umieszczony na szyjce opatentowanej butelki. Diesel Power Ecomax posiada teraz także specjalną szyjkę, która pasuje do najnowszych wlewów paliwa pozbawionych korka, jakie znaleźć można m.in. w BMW i Fordach.

Ecomax, to tylko część z serii dodatków do paliw oferowanych przez Millers Oils. W ofercie posiadamy także profesjonalne dodatki do samochodów rajdowych i wyścigowych (CVL i CVL Turbo) oraz dodatki dla sieci stacji paliw, chcących oferować swoim klientom paliwa typu Premium. Seria Eclipse jest z kolei przeznaczona dla flot pojazdów ciężarowych, także tych napędzanych paliwem Biodiesel.

Cena tylko 61,99 pln brutto

Przypominamy, że w ofercie Millers Oils znajdziecie Państwo:

* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów osobowych (Premium, Trident)
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów wyczynowych (Motorsport)
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów zabytkowych (Classic)
* dodatki do paliw do silników benzynowych i Diesel
* oleje silnikowe i przekładniowe do samochodów ciężarowych
* oleje przemysłowe
* płyny hamulcowe

Całą ofertę znajdziesz tutaj:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/oleje_i_plyny_millers_oils-c-16_2687.html
Ostatnio zmieniony 2010-05-06, 21:17 przez Lukiasz, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1