Magnaflow w samochodzie na gwarancji

Katalizatory i tłumiki firmy Magnaflow, informacje o nowościach i ofertach specjalnych
Posty: 1 Strona 1 z 1

Mach

Awatar użytkownika
RPM
RPM
Posty: 889
Rejestracja: 2007-04-29, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mach » 2008-03-07, 23:08
[center]Wszystkie dedykowane układy wydechowe Magnaflow Performance Exhaust posiadają europejską homologację o dopuszczeniu do stosowania w danym modelu auta.

Oznacza to ze spełniają wszelkie wymogi homologowanych części zamiennych zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i spełniają normy poziomu głośności (dotyczy tylko zestawów dedykowanych do konkretnych modeli typu cat-back).

W związku z obowiązującym prawem europejskim układy wydechowe Magnaflow Performance Exhaust mogą być eksploatowane w autach zgodnie z ich przeznaczeniem na zasadach określonych dla części zamiennych. Spełniają normy pozwalające określić je, jako zamienniki części oryginalnych.

Autoryzowane Stacje Obsługi na drodze dyrektywy Unii Europejskiej podczas obsługi samochodów są obowiązane dopuszczać do stosowania nie tylko oryginalne części zamienne sygnowane logiem producenta aut danej marki, ale również zamienniki części.

W konsekwencji obowiązujących przepisów dedykowane układy wydechowe Magnaflow Performance Exhaust stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zgodnie z referencją producenta nie powodują utraty fabrycznej gwarancji producenta samochodu.

Warunkiem zachowania gwarancji może być jedynie konieczność dokonania montażu układu wydechowego w Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Wiążące informacje dotyczące konieczności montażu części zamiennej przez Autoryzowaną Stację Obsługi określają Ogólne Warunki Gwarancji Producenta.

Do każdego układu wydechowego Magnaflow Performance Exhaust dołączany jest wyciąg z homologacji europejskiej z numerem homologowanych części jak również tabliczka z numerem homologacji, którą można przymocować (przyspawać) w dowolnym miejscu układu wydechowego.
[/center]
Ostatnio zmieniony 2009-12-01, 00:14 przez Mach, łącznie zmieniany 3 razy.
Posty: 1 Strona 1 z 1