JL AUDIO w ofercie RPM

Zabudowy, sprawy techniczne, porady, dyskusje, produkty z oferty RPM
Posty: 1 Strona 1 z 1

meggi

Awatar użytkownika
Najukochańsze słoneczko
Najukochańsze słoneczko
Posty: 479
Rejestracja: 2006-07-06, 09:47
Lokalizacja: Rajska :)

Post autor: meggi » 2008-12-18, 00:16
Kolejne nowości w Racing Precision Motorsport

[url=http://www.rpmotorsport.pl]JL AUDIO[/url] to kolejny producent, jaki dołączył w szeregi oferty sklepu.
JL Audio od lat zaliczane jest do elitarnego grona ekspertów car audio. Wysoką pozycję producent zawdzięcza m.in. zaawansowanym technicznie głośnikom niskotonowym wysokiej jakości. Jako jedna z nielicznych firm, JL Audio samodzielnie projektuje i wytwarza głośniki we własnej fabryce w Miramar na Florydzie. Dzięki temu firma od lat cieszy się wysoką jakością i niezawodnością swoich produktów. Potwierdzają to testy przeprowadzane przez specjalistyczną prasę oraz konsumenci. W swojej ofercie JL Audio posiada kilka serii głośników i wzmacniaczy. We wzmacniaczach serii Slash i HD zastosowano unikalną technologię z układem R.I.P.S., który stale nadzoruje impedancję podłączonego zestawu głośników. System automatycznie dostosowuje działanie wzmacniacza do jednego z trzech zaprogramowanych fabrycznie poziomów, dzięki czemu przy każdej impedancji z zakreso od1,5 do 4Ω mamy do dyspozycji pełny zakres mocy. Całą ofertę uzupełniają wysokiej jakości akcesoria.


W ostatnim czasie w sklepie pojawiły się:

Subwoofery, Wzmacniacze oraz akcesoria( przewody-kable)

13W7-D1,5 dwucewkowy subwoofer z serii W7. Głośniki z tej serii są rezultatem poświęcenia się inżynierów JL Audio w rozwoju technologii projektowania głośników. Przy budowie opatentowano 6 technologii i totalnie unikalny zestaw komponentów. Każdy model serii W7 został drobiazgowo zaprojektowany by odtwarzać sub-bas z extremalną jakością przy każdym poziomie głośności. Aby doznać wszystko to, co oferuje każdy głośnik z tej serii konieczne jest zapewnienie mu należytych warunków pracy: odpowiedniej mocy ze wzmacniacza, dobrze skonstruowanej skrzyni, należytego montażu i strojenia. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione można być pewnym, że W7 odkryje nowy wymiar jakości, tak satysfakcjonującej, że słuchanie innych subwooferów na zawsze pozostanie kompromisem.

[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/13W7.jpg[/img]

10W3v3-2jednocewkowy subwoofer z serii W3v3. Głośniki z tej serii oferują zawsze wspaniałe odtwarzanie dźwięku w systemach średniej mocy. Idealnie nadają się do zamkniętych skrzyń o niewielkich rozmiarach. W nowej generacji W3v3 wykorzystano wiele oryginalnych rozwiązań z flagowego modelu W7.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/10W3V3.jpg[/img]

A 1800 - jednokanałowy wzmacniacz pracujący w klasie D. Seria "A" wzmacniaczy samochodowych to kompromis pomiedzy jakością a ceną, doskonałe wyposażenie oraz właściwości foniczne gwarantują doskonałą jakość brzmienia za niewielkie pieniądze. Ta seria posiada zwrotnice drugiego rzędu (12dB/okt) z płynną regulacją częstotliwości, pozwalającą na dokładne zestrojenie systemu przedniego, jak również nie jednego subwoofera. W tych wzmacniaczach zastsosowano bardzo stabilny układ zasilania, co pozwala na pracę przy stosunkowo niskich obciążeniach.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/A1800.jpg[/img]

Slash 1000/1 - monofoniczny wzmacniacz pracujący w klasie D. Seria wzmacniaczy samochodowych SLASH to legendarna wydajność, elastyczność oraz jakość czyli cechy, które są podstawowym założeniem firmy JL Audio. JL Audio oznacza tą serię jako R.I.P.S co w dowolnym tłumaczeniu na język polski oznacza regularne dostarczanie inteligentnej mocy dla sprzętu audio w naszym pojeździe. Wzmacniacze te mogą pracować przy impendancji w zakresie od 1,5 do 4 ohm dostarczając jednocześnie optymalną ilośc mocy, w każdym samochodzie zasilanym napięciem w przedziale od 11 do 14,5 V. Elastyczna zwrotnica pozwalająca na wybór stromości zbocza (12 lub 24dB/okt) posiada także płynnie regulowane filtry górno i dolnoprzepustowe. Wzmacniacze serii SLASH posiadają również, jakże ważny w kontroli najniższych tonów filtr subsoniczny, pozwalający na bardziej liniową pracę w niskich zakresach.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/SLASH1000%201V2.jpg[/img]

XA-YELVIC-12 przewód video o impedancji 75Ω. Przewód zakończony jest wtykami RCA.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/XB-YELVIC-3.jpg[/img]

XA-BLUAIC4-18 wysokiej jakości stereofoniczne kable sygnałowe. Specjalna konstrukcja i znakomite ekranowanie mają wpływ na redukcję zniekształceń do minimum. Przewód zakończony jest teflonowymi wtykami RCA wysokiej jakości.
[img]http://www.rpmotorsport.pl/auta/images/xb%20bluai2-3.jpg[/img]


Zapraszam do zapoznania się z nowościami

Pełna oferta:
http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.php?manufacturers_id=229

[url=http://www.rpmotorsport.pl]Car Audio[/url]
Ostatnio zmieniony 2009-01-05, 09:13 przez meggi, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.rpmotorsport.pl

[url=http://www.waszslub.pl][img]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2010071601401430.png[/img][/url]


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/17320][img]http://www.motostat.pl/user_images/17320/icon1.png[/img][/url]
Posty: 1 Strona 1 z 1