Boostery / Boostery Przedtreningowe / Boostery Azotu (Pompujące) / Agmatyna

OT - co tu dużo mówić :). Piszemy wszystko co nam do głowy przyjdzie.

Moderatorzy: przemir, Lukiasz

Posty: 1 Strona 1 z 1

Lukiasz

Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3769
Rejestracja: 2006-07-05, 21:51
Lokalizacja: z Fałtekowa

Post autor: Lukiasz » 2017-09-20, 21:05
HemaVO2 Max - to druga, udoskonalona odsłona jednego z najbardziej uznanych suplementów zwiększających produkcję tlenku azotu. Jeszcze większe dawki składników pompujących mięśnie, zaawansowane formy kreatyny oraz unikalna mieszanka zwiększająca poziom koncentracji i sprawności umysłowej – właśnie to wszystko kryje w sobie najnowsza przed treningówka iForce.

i-Force Hemavo2 Max to prawdopodobnie jeden z najciekawszych suplementów przed treningowych na rynku, które nie zawierają substancji o charakterze pobudzającym i stymulującym. Efekty Jego stosowania to nie tylko znakomite treningi, doskonale napompowane mięśnie i zwiększona wydolność. W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów zawiera najbardziej zaawansowaną formę kreatyny oraz największą na rynku dawkę betainy wynoszącą aż 2500 mg. To wszystko sprawia że progresję stosowania tego suplementu będziesz mógł odczuć z każdym kolejnym treningiem który będzie lepszy od poprzedniego, a z każdym kolejnym dniem twoja sylwetka będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Suplement iForce Hemavo2 Max to również z najskuteczniejszych produktów na rynku umożliwiających realny przyrost siły na przestrzeni tygodni czy miesięcy. Nie powoduje on nadmiernego pobudzenia i uczucia niekończącej się energii podczas treningu, co przy dłuższym okresie stosowania prowadzi do przeciążenia organizmu oraz przetrenowania, lecz umożliwia systematyczny i stały progres. Bardzo istotne jest również dokładne podanie ilości poszczególnych składników przez producenta, przez co łatwo możemy wywnioskować jak wysokiej jakości jest to suplement. Zawiera między innymi rekordową dawkę 1000mg agmatyny która w odróżnieniu od popularnej argininy czy aakg nie ulega stracie w przewodzie pokarmowym.

Cholina oraz DMAE odpowiedzialne są za skupienie treningowe, które pozwala Ci wykrzesać maksimum ze swoich naturalnych możliwości i ograniczy wpływ czynników zewnętrznych takich jak rozproszenie uwagi itp. Nie powodują jednak negatywnych skutków takich jak nierówny oddech, przyspieszone bicie serca czy uczucie niepokoju po treningu. Działają na zupełnie innej zasadzie, pozwalając Ci zamknąć się w sobie, dlatego na siłowni liczysz się tylko ty i ciężary z którymi walczysz.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bodyshock.iai-shop.com/search.p ... =agmatynaj
https://www.rpmotorsport.pl sklep tuningowy, katalizatory i tłumiki Magnaflow, car audio alpine i wiele innych
Posty: 1 Strona 1 z 1